Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hivemind  

User

hivemind



Do³±czy³: 24 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-28, 23:23   Sprzedaż przez internet

Sprzedajecie coś czasem przez net? Jeżeli tak to z jakich stron korzystacie?
A jak kupujecie to z jakich korzystacie?
Przymierzam się do sprzedania starej gitary i myślę, gdzie można ją wystawić...
_________________
Today's the day!
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-28, 23:26   

Kupuję, sprzedaję na allegro od kilku lat i jestem zadowolony. Polecam Ci również.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2011-01-29, 00:32   

Przeważnie na Allegro, ale zdaźa się że na ebay.u coś wystawiam. Interes się kręci :) Przewarznie laptopy, telefony. teraz iPody touch 4G sprzedaję
hivemind, Gitare możesz całkiem śmiało na allegro wystawić, albo na swiataku (za darmo)

[ Dodano: 2011-01-29, 00:33 ]
Kupuje na allegro, Albo w jakiÅ› skepach internetowych
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-29, 01:00   

Jeśli chodzi o typowo takie serwisy to kupowałem tylko na Allegro,ale nigdy nic tam nie wystawiałem.Natomiast często korzystam że sklepów internetowych,i nawet tam bardziej wole kupować.Bo wchodząc na daną stronę pewnego produktu mam bardziej jasny rozkład wszystkich rzeczy,na Allegro czasami trzeba się sporo naszukać.
 

normalny  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 10:27   

zdecydowanie polecam Ci allegro ; )) ja osobiście kupuję i sprzedaję tam już sporo czasu i jestem zadowolony ; )) jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby wynikły jakieś problemy ze sprzedaży na tej stronie ; ) rejestruj się i działaj ; )
 

sebas  

Stały User



Do³±czy³: 30 Gru 2010

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-01-29, 11:10   

Jak już wyżej kilka osób napisało, najlepsze chyba będzie allegro:) Tylko nie przesadzaj z ceną bo nikt nie kupi.
_________________
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 12:27   

Wiele razy sprzedawalem i kupowalem na allegro oraz czasem coÅ› kupuje w sklepach komputerowych.
 

hivemind  

User

hivemind



Do³±czy³: 24 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-31, 13:26   

Dzięki za opinie. Też myślałem o Allegro. A znacie jeszcze jakieś strony? Trafiłem ostatnio na http://delibo.pl. Ciekawie wygląda ta opcja z obniżaniem ceny. Zarówno dla kupujących i sprzedających. Korzystał ktoś z was z delibo?
_________________
Today's the day!
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-04-19, 11:37   

Allegro, kilka sklepów internetowych (między innymi modelarskie, tam jest spory wybór, dużo większy niz w stacjonarnych). Ostatnio dowiedziałem się jeszcze o nowym przedsięwzięciu, mianowicie kupuje.to na facebooku, ma to być połączenie konta allegro z FB, całkiem ciekawy projekt. 26 kwietnia rusza wersja beta, więcej informacji można znaleźć na tym właśnie profilu na fejsie.
 

lipstick

User


Do³±czy³: 19 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-19, 13:26   

Ja również sÅ‚yszaÅ‚am o serwisie kupuje.to i muszÄ™ przyznać, że i mnie on zainteresowaÅ‚. Najbardziej podoba mi siÄ™ to, iż każdy użytkownik facebooka bÄ™dzie mógÅ‚ wystawić aukcjÄ™ w mniej niż minutÄ™ i bÄ™dzie widziaÅ‚ aukcje swoich znajomych, ich komentarze i ‘lubiÄ™ to’ do innych aukcji. To sprawi, że zakupy bÄ™dÄ… jeszcze bardziej przyjemne.
 

Yusuff  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-04-20, 14:53   

Sprzedaż? To na allegro albo innych serwisach. Nie podniecajcie się tak tą platformą zobaczymy jak się internauci do niej przekonają. Sprzedajemy - jak się rozwinie to może może...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-04-20, 18:39   

Sprzedawałam konie na allegro, a raczej wystawiałam na aukcję.
Bez zarzutu.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com