Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-11-29, 14:26   Stacja paliw

Mam okazję złapać dorywczo pracę na stacji benzynowej, jako taki dodatek do studiów :P
Praca na kasie, 12h, w soboty (które sam mogę sobie wybrać), no i płatne zależnie od tego ile tych sobót przepracuje.
Jest ktoś kto miał doświadczenie w pracy na stacji? Jak taka robota na kasie wygląda? £atwo jest obcykać wszystko, co się będzie obsługiwać?
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2013-11-29, 14:28   

Jasne, że dasz radę. Zresztą, po co są tam ludzie, żeby Ci pokazali co i jak, więc nie masz o co się bać. Każdej pracy da się nauczyć, to podstawa. Pokażą Ci, co i jak wbijać w kase, co robić i w ogóle.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2013-11-29, 15:56   

Słyszałem ,że zarobki na kasie nie są takie złe,a podobno pracownicy co na dworze pracują typu nalewania paliwa itp.. zarabiają wiecej pieniędzy.

Tylko to z godzinami śmiesznie bywa nie raz nocka a raz dzień
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-11-29, 19:48   

Akurat, że tak powiem, po znajomości mam załatwione tylko dzionki :P
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

mou  

Stały User



Do³±czy³: 02 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-12-03, 16:46   

Wszystko jest do ogarnięcia. Praca jak każda inna. Wystarczy tylko czas żeby zacząć robić wszystko z automatu i stać się w swojej pracy samodzielnym.
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-12-04, 11:49   

Zgadzam się z przedmówcami. Każda praca wymaga wdrożenia oraz przyswojenia wiedzy i doświadczenia, którą organizacja zdobywała przez lata. W firmach wiele decyzji jest rutynowych i powtarzalnych. Na początku będzie trochę nieswojo, ale po miesiącu będziesz już miał większość rzeczy opanowanych perfect.
Ważnym jest, abyś trafił na dobrego "mentora" tzn. osobę, która wprowadza Ciebie do firmy. W początkowych dniach na prawdę skup się i staraj się mieć w sobie otwartość umysłu i zapał do nauki. To na prawdę się opłaci. Może warto do plecaka schować zeszyt, aby notować ważne rzeczy. Miej na uwadze, że kogoś w danej chwili może zabraknąć a Ty po spojrzeniu w notatki będziesz już wiedział co zrobić ;)
Istotnym aspektem jest także nie bać się zadawania pytań :) jeżeli w danym momencie nie zrozumiałeś to później też raczej nie zrozumiesz jak coś zrobić :) więc lepiej zapytać kumpla z pracy jeszcze raz niż wypaść kiepsko przed Klientem dodatkowo się stresując...
Powodzenia! ;)
_________________
 

dariuszka  

User

plażowiczka



Wiek: 39

Do³±czy³a: 07 Sie 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-12-12, 15:24   

Dokładnie tak, jak by ci się zdarzyło tankować nie zapomnij lać ropy do disla i bezołowiowej do bezyniaka :)
 

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-12-27, 19:42   

dariuszka napisa³/a:

Dokładnie tak, jak by ci się zdarzyło tankować nie zapomnij lać ropy do disla i bezołowiowej do bezyniaka :)



Nie będę miał okazji, bo jednak z powodu redukcji etatów, nie dostanę zatrudnienia. Cóż... życie ;)
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

poszukiwaczka

Stały User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-02-27, 15:54   

praca nie jest trudna. oczywiście zarobki też nie są zbyt wygórowane ale kwalifikacji nie trzeba mieć żeby dostać taką pracę więc nie ma co narzekać :)
_________________
Jak coś przyjdzie mi do głowy to wypełnię to pole.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com