Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: Mizantrop | 2009-06-09, 16:48

Autor

Wiadomo¶ć

niunia1555

User


Doł±czył: 19 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-19, 15:20   starszy chlopak z mojego gimanazjum

jest taki chlopak w drugiej kalsie gimanzjum a ja jestem w pierwszek gimnajzum noi ten chlopak sie na przerwie ciagle na mniee patrzy pierwszego dnia poszedl z amna do sklapiku i sie do mnie usmiechnal , drugiego dnia chlopcy go na mnie popchneli , trzeciego dnia otarl sie o mnie a dzis czyli czwartego dnia póścił do mnie oczko i sie usmiechnal czy to znaczy ze mu sie podobam?? on mi sie bardzo bardzo podobam i ja na przerwach ciagle jestem kolo niego tak specjalnie.... moja kolezanka sie w nim zakochala ale on na mnie sie patrzy co to oznacza...?? my sie znamy tylko z widzeniia.... dajcie jakies sposoby na podryw ale nie takie zebym podeszla bo jestem niesmiała
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Doł±czył: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wysłany: 2008-12-19, 15:23   

niunia1555 napisał/a:

ale nie takie zebym podeszla bo jestem niesmiała

no to masz pecha, nie ma innych sposobów, bo on sam nie podejdzie, bo juz by to zrobił...


Spróbuj jego numer wyciągnąć od kogoś...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Ola Ola  

User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 30

Doł±czyła: 12 Gru 2008

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2008-12-19, 21:39   

Tak to można bez końca. Najlepiej znaleźć jakiegoś wspólnego znajomego który Was ze sobą pozna.
 

Dociadotka

User

Toiowo



Doł±czył: 03 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-21, 14:58   

Oddaj szeroki uśmiech, wtedy on podejdzie, tylko uważaj na kumpelę, może być zazdrosna i nie zrozumieć że poprostu tym razem to ty podobasz się chłopakowi...
 

ewelinax  

User


ImiÄ™: Ewelina.

Wiek: 30

Doł±czyła: 22 Gru 2008

Sk±d: Szczecin.

   

Wysłany: 2008-12-22, 22:49   

Albo załatw numer, albo podejdź i zagadaj. Do odważnych świat należy. ;)
 

krucha_  

Stały User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 29

Doł±czyła: 07 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-09, 16:45   

hm. jak wyzej osoby mowily poprostu kombinuj jego numer albo na przerwie czasem bÄ…dz sama i jak on da ci jakis "sygnal" to usmiechnij sie. Poprostu albo po lekcjach podejdz i nawet ijak sie wstydzis to poprostu otwarcie poweidz" Czesc, jestem ta i ta i spytaj sie o co mu chodzi albo czy cos wogole od ciebie chce.!;p
jakos to bedzie .;p :-)
_________________
"Codziennie patrz na świta, jakbyś widział go po raz pierwszy"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-06-09, 16:48   

Wysłany: 2008-12-22, 22:49 - ostatni post!
Po co odświeżać stary temat!?
ZAMYKAM
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com