Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

gotosleep16  

User


Wiek: 25

Do³±czy³: 05 Lip 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-07-19, 18:09   Straszny horror o duchach, zjawach lub na faktach.

Witam.
PoszukujÄ™ jakiegoÅ› strasznego horroru :P
Oglądałem Obecność (często podaje się ten horror, nie zbyt straszny)
Jeżeli mozecie to podajcie jakieś !
Z góry dzięki.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-19, 19:05   

Większość horrorów kręcona "z ręki", czyli np. Paranormal Activity, Grave Encounters.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-19, 22:34   

Ja własnie dzisiaj próbowałam obejrzeć "Obecność", ale wytrzymałam tylko do połowy. Może zrobię drugie podejście. :p

Pamiętaj, że przy oglądaniu wszelkiego typu horrorów liczy się atmosfera. Film wystraszy Cię 10 razy bardziej jeśli będziesz go oglądał samotnie (najlepiej gdy nikogo nie ma w domu), gdy jest już ciemno, a wszystkie światła są pogaszone.
"Paranormal activity" mnie nie wystraszył, ale to pewnie dlatego, że nie było tej odpowiedniej atmosfery. Jeśli chcesz się bać, to proponuję nie tyle filmy, co programy dokumentalne, bo są zawsze na faktach. Ja uwielbiam serię "Duchy" ("A Haunting") na Discovery - można znaleźć to też w Internecie, m.in. na chomikuj. Przyznaję, że nie raz bałam się po tym zasnąć, a gdy jestem sama w domu, to nawet nie próbuję tego oglądać. :-D Co do typowych filmów, to baaardzo ciężko jest znaleźć coś strasznego. Warto wspomnieć o "Egzorcyście" i "Omenie" - klasyka horroru, mnie nie wystraszyły aż tak bardzo, ale możesz spróbować, niektórzy się boją. Poruszyło mnie za to coś w "Nosferatu wampir" i "Nosferatu - symfonia grozy" (może to moja obsesja na punkcie wampirów?). Po tych filmach serio się trochę bałam, szczególnie, że postać Nosferatu jest absolutnie przerażająca. Polecam szczególnie ten drugi, bo to film niemy z 1922, więc ma tak niesamowity klimat, że wszystkie współczesne horrory nie dorastają mu do pięt. Do tego na temat odtwórcy głównej roli w tym filmie (Max Schreck) krąży dużo plotek, poczytaj sobie jeśli jesteś zainteresowany, to bardzo ciekawe i dotyczy takich "paranormalnych" tematów. ;)
 

Liptonka  

User

Like this feeling!



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Wrz 2013

Sk±d: Grudzi±c

   

Wys³any: 2014-07-23, 14:54   

Polecam Demony i Rytuał. Niezłe jeśli ktoś lubi filmy o egzorcyzmach.
_________________
Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jes­tem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,
Lecz wi­dać można żyć bez powietrza.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-03, 22:45   

Shutter - widmo może? Całkiem niezły film. Nie jest może bardzo straszny (zresztą to pojęcie względne, dla każdego straszne jest co innego; moim zdaniem dobry horror to taki, który utrzymuje w napięciu, a nie z powodu rzek krwi, latających kończyn etc. przyprawia przeciętnego widza o wymioty), ale ciekawy.
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-08-04, 11:06   

"Udręczeni". Podobno na faktach. Oglądałam go jakieś 4 razy, na początku wielkie wow, teraz nie robi na mnie dużego wrażenia.
 

blacknemo

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-13, 21:23   

Hella napisa³/a:

Shutter - widmo może? Całkiem niezły film. Nie jest może bardzo straszny (zresztą to pojęcie względne, dla każdego straszne jest co innego; moim zdaniem dobry horror to taki, który utrzymuje w napięciu, a nie z powodu rzek krwi, latających kończyn etc. przyprawia przeciętnego widza o wymioty), ale ciekawy.



Noo, Shutter to zdecydowanie najstraszniejszy horror, jaki w zyciu widzialem. Chyba nawet zaluje, ze go obejrzalem, bo nadal mam fobie z nim zwiazane... Jeśli chodzi o duchy, to polecam w zasadzie wiekszosc filmow z tego rankingu - http://www.topnaj.pl/najs...rrory-o-duchach . Widzialem wszystkie, kazdy zasluzyl przynajmniej na ocene 7/10
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com