Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

paluszka  

User



Do³±czy³a: 26 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-10-08, 16:48   Studia podyplomowe WSB

hej, kończył ktoś z was podyplomówkę na WSB i zodbył certyfikat Franklin University? Interesuje mnie jak w praktyce wygląda egzamin
 

paprotek

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-11, 23:46   

Hej,

Jestem na podyplomówce na WSB. Mój kolega, absolwet polecał mi właśnie certyfikat Franklin Univeristy.
Oprócz niego do tej pory wiele osób mi go zachwalało i namawiało do jego zrobienia.

Podpisuję się pod pytaniem o to jak wygląda zdobycie tego certyfikatu... ponoć warto...
 

paluszka  

User



Do³±czy³a: 26 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-10-16, 08:04   

już się dowiedziałam, zapytałam ludzi na uczelni no i jest to test pod koniec studiów podyplomowych w języku polskim
 

RobertM

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-25, 16:29   

Też słyszałem wiele pozytywnych opinii o tym certyfikacie. Myślę że warto się skusić a jak będzie to wyglądać dowiemy się w praktyce już niedługo :)
 

Małachowski

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-25, 22:07   

Hej, dobrze trafiłem. Też studiuje na WSB w Opolu i zastanawiałem się nad certyfikatem Franklina, trochę poczytałem, poszperałem w internecie i okazuje się że to bardzo przydatny certyfikat.
 

labtec  

User

labtec


ImiÄ™: piotrek

Do³±czy³: 29 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-10-26, 12:16   

mam kumpla z opola co na WSB jest na podyplomowych studiach i tez sie zdecydował na certyfikat franklina. Jak tylko sie dowiem od niego na czym to polega to rzuce jakies info.
 

paprotek

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-27, 23:08   

Ja dowiedziałem się jeszcze coś ciekawego!
Ponoć często zdarza się, że pracodawcy współfinansują lub finansują w całości taki certyfikat!
Widać jest na tyle prestiżowy, że firmy same zachęcają swoich pracowników :-)
 

maks123  

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-20, 17:22   

Polecam studia na WSB w Opolu, czy też studia podyplomowe z których również korzystałem ( zarządzanie oraz HR) http://www.wsb.pl/opole/. Prawda jest taka, że prowadzący to przedsiębiorcy, którzy ukazują wiedzę od tej praktycznej strony, na co należy zwrócić uwagę. Często było tak, że zajęcia są w formie warsztatów. To nie suche przekazywanie wiedzy, co bardzo procentuje, bo nasze zaangażowanie jest większe. Jeśli chce się coś osiągnąć trzeba wymagać pierw od siebie i o tym należy pamiętać. Droga do sukcesu to nieustanna droga w rozwoju.
 

KAKA

User


Do³±czy³: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-19, 19:05   

Prosze info czy test zaliczeniowy na WSB NEGOCJACJE Franklin University jest trudny do napisania, jakie pytania sie pojawiaja i czy na certyfikacie jest ocena z testu zaliczeniowego ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com