Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

rachael

User


Doł±czył: 06 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-09-01, 20:15   studia zwiazane z biologia w warszawie

hej. wiem, że wiele jest tu tematów z prośbą o pomoc w wyborze kieruku studiów... ten bedzie kolejnym. Otóż chodzę do klasy humanistycznej, w tym roku matura. Chcę zdawać biologie i polski rozszerzony, oraz matematyke i angielski na podstawie. Całe zycie chciałam być psychologiem, ale mysląc realnie raczej nie dostane sie na ten kierunek. gdzie jestem w stanie się dostac zdajac wyżej wymienione przedmioty na maturze? aa i dodam, ze chciałabym studiowac w warszawie.. jestem zupelnie zielona w tym temacie, prosze o jakakolwiek pomoc ;) aa i jeszcze. sadzicie, że powinnam cos jeszcze zdawac, czy to wystarczy? zastanawiam sie nad wosem, chociaz nie mysle o tym zbyt chetnie. w ostatecznosci przyloże sie nawet do rozszerzenia.... pomocy!!!!!!!
 

Nataniel

Pogromca postĂłw

BORN TO BE



Wiek: 34

Doł±czył: 28 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-09-01, 20:44   

W Warszawie jest tyle szkół wyższych, że z pewnością dostaniesz się na wymarzony kierunek (psychologia), zdając maturę nawet ze średnio dobrymi wynikami. Ewentualnie możesz wybrać kierunek pokrewny psychologii, np. pedagogikę (na specjalnej jest dużo biologii, więc polecam).
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leĹĽÄ…cych na progu


GG: 25676781
 

Krit  

Pogromca postĂłw



Doł±czył: 23 Maj 2009

Sk±d: GĂłrny ¦l±sk

   

Wysłany: 2010-09-02, 00:11   

Zdawaj na UW. Rok czasu do matury, to ho-ho. Bardzo wiele. Startuj z wysokiego pułapu. Najwyżej zdasz średnio i pójdziesz do gorszej szkoły, żadna strata.
_________________
#truestory
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com