Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 12:30   Swingersi.

Generalnie idea polegająca na spotykaniu się w większym gronie osób i uprawianiu seksu na oczach innych/z innymi (nawet mimo bycia w związku).
Co sądzicie, zgodzilibyście się?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 12:51   

Ostia napisa³/a:

Co sądzicie, zgodzilibyście się?


Jak dla mnie, to przesada. O ile seks w miejscu publicznym da się przymknąć oko, to na seks w miejscu publicznym grupy ludzi już nie. Tym bardziej, że mogą tam zachodzić swoiste transfery między partnerami. Zresztą dla mnie jeśli ktoś afiszuje się tym, to ma coś nie tak z głową.
Nie zgodziłbym się.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-02-22, 13:12   

Ostia napisa³/a:

Co sądzicie, zgodzilibyście się?


Nie.
Dla mnie seks jest szczególnie wyjątkowy ze względu na intymność, która zachodzi pomiędzy mną, a partnerem w odosobnieniu. Jest to nasza chwila, nie zaś postronnych osób.
Osobiście nie czuję potrzeby urozmaicania w ten sposób swojego życia seksualnego.
Co, kto woli.
_________________
Drugs&hugs.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-22, 13:21   

Ja przyznam szczerze, że mam mieszane uczucie co do tego typu zabaw. Niby wszystko wygląda fajnie, ale będąc w związku nigdy bym na to nie poszedł. Moim zdaniem to tylko rozwala relacje, nawet jak jest przyzwolenie i zgoda obu osób w parze. Jak ktoś lubi takie zabawy to why not?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-02-22, 14:57   

Z całą pewnością nie.Jeśli ktoś traktuje seks jako tylko i wyłącznie zabawę,nie liczy się dla niego podłoże emocjonalne stosunku to proszę bardzo..Na pewno jednak nie patrzyłabym na to przychylnym okiem.Seks jest czymś intymnym,czymś co powinniśmy przeżywać wraz z drugą osobą,którą darzymy uczuciem i nie wyobrażam sobie sytuacji dopuszczenia do tej sfery intymności osób postronnych.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:20   

Cytat:

co powinniśmy przeżywać wraz z drugą osobą,którą darzymy uczuciem i nie wyobrażam sobie sytuacji dopuszczenia do tej sfery intymności osób postronnych.


A jeśli obie strony się na to godzą? Również zaliczymy je do traktujących seks jak zabawę?
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:32   

Ostia napisa³/a:

A jeśli obie strony się na to godzą? Również zaliczymy je do traktujących seks jak zabawę?


Jeśli obie strony się godzą to oczywiście,że tak.Moim zdaniem patrzenie na seks przez pryzmat przeżycia emocjonalnego i zbliżenia z osobą którą kochamy wyklucza chęć przeżywania tego w czyjejś obecności.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:35   

madeline134, a jeśli taka właśnie sytuacja dostarczy jeszcze większej ekscytacji i emocjonalności?
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:36   

Ostia napisa³/a:

madeline134, a jeśli taka właśnie sytuacja dostarczy jeszcze większej ekscytacji i emocjonalności?


Ekscytacja podpada pod zabawę,a emocjonalność..moim zdadniem ten typ emocjonalności nie ma racji bytu w takiej sytuacji.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:40   

Nie, nie wydaje mi się. Nie jestem jakiś przesadnie konserwatywny i nie potępiam takich rzeczy, ale nie pociąga mnie taka wizja, poza tym uprawiając seks z jakąś inną kobietą czułbym się po prostu głupio, czułbym, że zdradzam, niezalażnie od stosunku mojej kobiety do tej sytuacji. Mam pewną fantazję, która znaczeniowo troszkę się z czymś w tym stylu wiąże, ale to jednak coś innego i nie będę się tutaj przyznawał :-P
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 15:48   

Nie zniosłabym widoku swojego faceta uprawiającego seks z inną kobietą. Jakoś bardziej widzę to w wykonaniu singli, chociaż mimo wszystko, nie wiem, czy poszłabym na coś takiego. Jeśli już, musiałyby być to kompletnie obce mi osoby, pękłabym ze śmiechu, gdybym znalazła się w takim gronie z którąś z moich przyjaciółek. :-D
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Bantu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2011-02-22, 16:20   

Szczerze mówiąc zauważam, że debilizm jest na topie i ludziom powoli odbija.
Ludzie z powodu tego, że mają dostęp do wszystkiego po prostu świrują w nienormalny sposób. Organy płciowe to nie są zabawki i nie należy seksu traktować jako zabawę według mnie. Być może ja też jestem starej daty, ale na prawdę takie zabawy należą już do szczytu debilizmu. Ja sam nie jestem święty i jestem dość szalonym człowiekiem, ale gdy słyszę o takich rzeczach zaczynam się zastanawiać dokąd ten świat zmierza i czy ludzie stają się zwierzętami? Nie wiem ale po prostu to coś jest głupie, ale proszę bardzo jeśli ktoś tak lubi to czemu nie, ja nikomu zabraniać nic nie będę.
_________________
Kraina Bantu, dziwny punkt leżenia
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-22, 17:11   

Nie.
Jak to jest odbierane przez innych ? Co te osoby sobÄ… prezentujÄ…?
Być może i są osoby, które lubią tego typu przyjemności, ale nie wydaje mi się to ani moralne, ani normalne ...
Jednak ludzie coraz bardziej zniżają się do poziomu inteligencji osłów...
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-02-22, 17:15   

Nie dość, że nie zgodziłabym sie. Mnie to wręcz obrzydza.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-22, 17:23   

Cytat:

Jak to jest odbierane przez innych ?


A co kogo interesujÄ… inni? -.-

I co ma do tego inteligencja? Nie jest to zabawa ani dla biednych, ani dla głupich - a po żadnym nie poznasz, czy czegoś takiego przypadkiem nie lubi ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com