Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 17:04   Szczęście partnera

Zastanawialiście się kiedyś, czy nie było by lepiej gdybyście nie byli z waszymi partnerami? Czy nie myśleliście, że wasza druga połówka zasługuje na kogoś lepszego, fajniejszego, ładniejszego. ¯e z kimś innym ułożyłaby sobie życie lepiej. Nie mieliście kiedyś wyrzutów z tego powodu?
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

SmileAndDie  

Stały User

Czerwony



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Gru 2010

Sk±d: ZBG

   

Wys³any: 2010-12-14, 17:08   

Uważam się za najwspanialszego/najładniejszego/najfajniejszego chłopaka na ziemi tak więc jestem idealnym partnerem dla mojej naj- ładniejszej/fajniejszej/lepszej dziewczyny. Nigdy nie wyobrażałem jej sobie z kimś innym ;]
_________________
'Don't Force It, Get a Bigger Hammer'
'Czasami lepiej wcale niż ch*jowo...'
'Człowiek bez wiary jest jak ryba bez roweru'
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-12-14, 17:24   

Nie postrzegam tego w ten sposób i wątpię,bym kiedykolwiek zaczęła.Analogicznie nie wyobrażam sobie,żeby mężczyzna,z którym się związałam mógłby mieć takie myśli.
Wychodzę przede wszystkim z założenia,że mój partner zasługuje na szczęścia oraz miłość.A ja postanowiłam dać mu te wartości w jak najwyższym natężeniu.
_________________
Drugs&hugs.
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 17:37   

No a ja tak właśnie mam. Jak idziemy, widać że zerka na przechodniów. Wtedy czuje się źle. Wiem że ONA zasługuje na kogoś piękniejszego i fajniejszego. Staram się dać jej jak najwięcej, ale mimo wszystko takie myśli mnie nachodzą..
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2010-12-14, 20:33   

To oznacza, że masz kompleksy, których powinieneś się jak najszybciej pozbyć. Jeżeli się starasz, nie powinieneś mieć sobie nic do zarzucenia. Co innego, gdybyś ją oszukiwał, olewał...
Poza tym, skoro jesteście razem, to Twoja dziewczyna uważa Cię za osobę godną uwagi i zainteresowania. Gdybyś nie był jej wart, już dawno by Cię zostawiła albo w ogóle nie zaczynała. A to, że czasem się za kimś obejrzy - to normalne. Ty nigdy się nie oglądasz, kiedy obok przechodzi długonoga blondyna? ;>

Reasumując - pozbądź się kompleksów, uwierz w siebie i skończ przeżywać. Cya ; *
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-14, 22:47   

love napisa³/a:


Zastanawialiście się kiedyś, czy nie było by lepiej gdybyście nie byli z waszymi partnerami?



Zastanawiałem się, ale bardzo rzadko mam takie myśli.

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

Czy nie myśleliście, że wasza druga połówka zasługuje na kogoś lepszego, fajniejszego, ładniejszego. ¯e z kimś innym ułożyłaby sobie życie lepiej. Nie mieliście kiedyś wyrzutów z tego powodu?



Wiesz nie myślę tak, skoro jest ze Mną to wiem że jestem Jej wymarzonym i gdyby tak nie było nie zgodziłaby się abyśmy byli razem, nie pozwoliłaby się pocałować, dotknąć. Wyrzutów z tego powodu nie mam bo wiem że Moja Piękna mnie kocha, widzę to codzienne. Rozmawialiśmy na ten temat już, i nie ma opcji aby było inaczej.
 

Portis  

Stały User

Nikt.



ImiÄ™: Matt

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Gru 2010

Sk±d: Znik±d.

   

Wys³any: 2010-12-15, 11:33   

Nie powiem, zastanawiam się nie raz, że lepiej by było, gdyby moje Pragnienie miało kogoś dla siebie, bylebym nie był to ja. Ze względu na nią. Pewnie nawet nie byłbym z tego powodu smutny i przygnębiony, bo stawiam Jej szczęście nad swoje.
_________________
Are You still into it?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-17, 11:31   

A ja z góry gratuluję tym wszystkim idiotom, którzy sobie roją, że ich dziewczynom byłoby lepiej bez nich :)

Portis napisa³/a:

Pewnie nawet nie byłbym z tego powodu smutny i przygnębiony, bo stawiam Jej szczęście nad swoje.


Wiem, że nie jest tak, jak teraz napiszę (w twoim przypadku) - ale takie słowa zawsze kojarzą mi się z tanim robieniem z siebie ofiary.

Uwierzcie, mało która dziewczyna/kobieta będzie z wami z litości - więc niech zacznie do was docierać, że to właśnie was uważają za tych naj-naj.
 

Portis  

Stały User

Nikt.



ImiÄ™: Matt

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Gru 2010

Sk±d: Znik±d.

   

Wys³any: 2010-12-17, 16:51   

Ostia napisa³/a:

kojarzÄ… mi siÄ™ z tanim robieniem z siebie ofiary.



Większość to robi, ja na przykład nie muszę, bo nie mam po prostu aż takiego parcia na to wszystko, ale w sumie, mógłbym się z Tobą zgodzić. Oczywiście, ja patrzę na to zgoła inaczej.
_________________
Are You still into it?
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 19:07   

Nie. raczej mój mężczyzna wydaje się być szczęśliwy z tego powodu, że z nim jestem. Nawet się nie przejął serduszkami na swoim zegarku, bo uznał, że odzwierciedla to jego stan ducha.

Jeżeli widzę, że mu jest dobrze, dlaczego miałabym myśleć, że nie jest? Staram się być dobrą dziewczyną, przyjaciółką, partnerką. I chyba się układa. Pysznie powiem, że jak nie ze mną to z kim byłoby mu lepiej? Na dzień dzisiejszy z nikim, myślę.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-12-19, 19:48   

jestem najlepszą dziewczyną dla mojego faceta, który jest najlepszym kandydatem dla mnie. o! żadnego brania na litość, fałszywego udawania, że z inną byłoby mu lepiej, sratata, jesteśmy ze sobą przecież nie bez powodu, więc trzeba to doceniać. albo zmienić, proste.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-20, 15:04   

Jak jest się w szczęśliwym związku, to raczej nie zastanawia się nad takimi sprawami. Ja osobiście tylko raz przeżyłam coś takiego, w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać, czy jestem dobrą dla niego osobą. Ups, przepraszam, to nie był związek, więc się nie liczy.
Jeśli z kimś się jest, to raczej dlatego, że chce się z tą osobą być, więc nie ma się co zastanawiać nad listą lepszych partnerów. Choć świat jest dziś mocno popieprzony, poligamia i zdrada w modzie, więc może i istnieją związki z litości i te typu partner-moją-marionetką. Wtedy można się zastanawiać, czy jest się osobą na właściwym miejscu.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

maÅ‚a syrenka  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Sty 2010

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2010-12-20, 15:12   

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

Zastanawialiście się kiedyś, czy nie było by lepiej gdybyście nie byli z waszymi partnerami? Czy nie myśleliście, że wasza druga połówka zasługuje na kogoś lepszego, fajniejszego, ładniejszego.



Myślałam tak wiele razy i przez to mój związek sie zakończył. Nigdy nie należy myśleć w ten sposób. Negujemy tym wybór partnera i rujnujemy szczęście obojga osób.
_________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówiÄ… do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie piÅ‚ bruderszaftu." (Mistrz i MaÅ‚gorzata)
 

PanPiotr  

Stały User

Piotrek


Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Kielce / Kraków

   

Wys³any: 2010-12-20, 17:42   

Ja nie myślę o tym. Wolę się cieszyć każdą wspólną chwilą. Ale jeśli ty wolisz sobie psuć dzień to myśl o takich głupotach. Musisz zrozumieć , że twoja połówka jeśli uważała by , że jesteś do bani to nie była by TWOJ¡ połówką.
_________________
Zapraszam na mojÄ… stronÄ™ najlepsze filmy online w sieci.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com