Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mycha  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-01, 19:24   Szerokie biodra-wÄ…ska spódnica

Chciałam się dowiedzieć czy jeśli mam szerokie biodra to mogę założyć ołówkową spodnice.? Chciałabym sobie taka kupić ponieważ bardzo mi sie podobają ale nie jestem pewna czy było by mi w niej dobrze...Usłyszałam kiedyś w telewizji że taką spódnice można nosić do każdej figury, ale nie jestem tego pewna, a co Wy o tym myślicie?
_________________
"I nie ważne są podziały, między podziałami wszyscy tak naprawdę jestesmy tacy sami" :)
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-01, 19:28   

chodzi ci o coÅ› takiego?
Jesli tak to nie widzę powodów dla których nie miałabyś jej nosić przecież jeśli ci się podobają... a nie jesteś nie wiadomo jaka wielka....

_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Mycha  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-01, 19:33   

Tak coÅ› w tym rodzaju :)
a troche krótsza może być ? Np taka lekko za kolana ?
_________________
"I nie ważne są podziały, między podziałami wszyscy tak naprawdę jestesmy tacy sami" :)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-01, 20:48   

Takie sukienki właśnie będą ładnie podkreślały Twoje biodra, i będzie to ładny efekt, tylko pamiętaj. żeby znaleźć odpowiednią , bo pierwsza z brzegu dobrych efektów nie da ;)
_________________
ona umrze martwa.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-01, 21:44   

Dobierz odpowiedni krój spódnicy do swojej figury ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

miss.katy  

Stały User

Niezależna .



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2009

Sk±d: Poland?

   

Wys³any: 2009-10-23, 14:06   

Ołówkowa spódnica właśnie nadaje się do szerokich bioder, bo je optycznie pomniejsza [podobno xd]. ;)
_________________
`We live, as we dream - alone .
 

kryskate  

User

Kryska


ImiÄ™: Krystyna

Wiek: 26

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2014-09-23, 14:30   

No właśnie spódnicę ołówkową powinno się dopasować do konkretnego typu sylwetki (niestety nie do każdego pasuje)..
Znalazłam dla Was wpis jakiejś dziewczyny na blogu, która pisze o związku ołówkowej z różnymi typami figury, możecie sobie przeczytać i zobaczyć, czy do Waszej sylwetki ołówkowa pasuje ;) http://moda24.jupe24.pl/o...a-typ-sylwetki/
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-09-23, 23:31   

miss.katy napisa³/a:

Ołówkowa spódnica właśnie nadaje się do szerokich bioder, bo je optycznie pomniejsza [podobno xd].



Pierwsze słyszę żeby szerokie biodra były u kobiety wadą którą trzeba ukrywać.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Akuratna

User


Do³±czy³: 10 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-09-25, 00:36   

Spójrz na Kim Kardashan. Kobieca sylwetka, tzw klepsydra może być duża zaletą. Nie daj sobie wmówić że musisz wyglądać jak wieszak
_________________

 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-10-02, 18:34   

Wszystko zależy od tego jak bardzo szerokie masz biodra (i ogólnie jak wygląda Twoja sylwetka jako całokształt) i jaką konkretnie spódnicę wybierzesz. ¬le będzie, jeśli wybrana przez Ciebie spódnica będzie Cię mocno opinać i krępować ruchy - wtedy tylko podkreślisz swoje szerokie biodra. Najlepiej będzie jak przymierzysz kilka różnych spódnic i zobaczysz czy dobrze wyglądasz oraz czy dobrze się w nich czujesz. Ważne jest też, żebyś dobrała resztę ubioru tak, żeby niepotrzebnie nie skrócić i nie poszerzyć optycznie sylwetki.
 

melonik24

User


Do³±czy³: 09 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-12-05, 14:11   

Jak dla mnie taka ołówkowa spódnica do szerokich bioder jest jak najbardziej ok:) w sumie sama zastanawiam się czy nie kupić takiej www.tivesti.pl/sukienki w fasonie bombki właśnie. Co o niej myślicie?
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-12-06, 11:43   

Szerokie biodra - zdecydowanie bardzo kobieca ołówkowa :)
 

Szarlotka92

User

z cynamonem



ImiÄ™: Nadia

Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-06, 17:52   

Oczywiście, że tak! Kobiece biodra w ołówkowej spódnicy to najpiękniejsze co może być! Tak wyglądały prawdziwe pin-up girls!
_________________
Nadia z krainy czarów :-)
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-12-06, 22:49   

biodra biodrami, zalezy jaki masz tyłek. Sama mam spore, i zawsze unikałam dopasowanych spodnic, ostatnio załozyłam i co? widziałam te spojrzenia, i napewno nie były z obrzydzenia :D
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-06-08, 19:20   

będziesz wyglądała jak Kardaszianka, a to chyba sexi :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com