Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:39

Autor

Wiadomo¶æ

Lvks

User


Do³±czy³: 17 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 07:44   SzkoÅ‚a, MiÅ‚ość i wielki problem


HEj wam ludzie :cry: !!
jestem w 2 gimnazjum, mam 15 lat i okropny problem, od 2 klasy szkoly podstawowej. Klasa mnie nienawidzi, chłopaki mi zawsze dokuczają. wyzywają i i nie gadają ze mną. Nawet mi natym nie zalezy byle by sie tylko odczepili i nie czepiali sie. Znależli sobie mnie jako kozła ofiarnego i sie czepiają zawsze i o wszystko przyklad:
Na lekcjach robia takie akcje robia kulki z kartek i zbieraja smieci z podłogi w klasie i wołają ,, zbieramy papierki" i żucają nimi we mnie. wiecie jak ja sie wtedy czuje? Na lekcji wf-u jak facetka karze dobrac sie w pary to ja nigdy nie mam pary bo nikt nie chce ze mną cwiczyc!!
Nastawiają inne klasy przeciwko mnie i każą im sie ze mną nie zadawać bo sie boją mojej klasy( tak przypuszczam) i przez nich nie mam kolegów w szkole zawsze stoje sam na przerwie. i nie mam z kim pogadać. w ławce na lekcjach tez siedzę sam i na przykład:
jak traf sie mała klasa( bo moja klasa nie ma własnej sali i mamy lekcje w rużnych salach) i nie ma miejsc do siedzenia to ja zawsze siedze sam a inni wolą usiąsc sobie pod scianą niz usiaśc ze mną.

I co najgorsze, podoba mi sie pewna dziewczyna z 1 gimnazjum nazywa sie kasia :

Chciałem ją najpierw do siebie zachecić a dopiero potem zacząc z nią taką bliższą znajomość. Pisałem z nia sms przez jakis miesiac juz ją poznawalem powiedziala ze mnie lubi az jakas ciota ze szkoly sie dowiedziala ze z nia pisze nie wiem kto to i ta ciota rozgadala ze z nia chodze a wcale nie chodzilem chociaz bardzo tego chcialem i dalej chce i ona wtedy do mnie jakies zale zaczela sypac i mi napisala ze koniec znajomosci ze mnie nie chce znac i takie tam a jak chcialem z nia na ostatniej dyskotece w szkole zatanczyc i wytłumaczyc jej to wszystko to ona sie nie zgodziła!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Prosze was bardzo pomóżcie mi!! Ja dłużej nie wytrzymam !!!!!!!!
Każda dobra porada bedzie dla mnie cenna za wszystkie dzieki stokrotne!!!!!
:-(
 

Kasownik16  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 10:20   

Bez poparcia ludzi to raczej nic nie ugrasz z dziewczyną. Wiem z doświadczenia, z ciotami nikt się nie chce zadawać.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:20   

Z dziewczynami rzeczywiście nie masz co zaczynać, bo nie polecą na Ciebie kiedy będziesz takim kozłem ofiarnym. Z chłopakami też masz duży problem i nie wiem co Ci mogę doradzić, ale myśl pozytywnie, że za rok pójdziesz do Liceum, bez starych znajomych i zacznie wszystko "od początku". Może zastanów się nad swoim zachowaniem skoro już w podstawie zaczęli mieć do Ciebie pretensje, a teraz przełożyło się na gimnazjum. Może rzeczywiście odpychasz od siebie ludzi. Zagadaj do takich, którzy też nie są lubiani i trzymaj się z nimi, będziesz chociaż miał z kim pogadać od czasu do czasu.
_________________
ona umrze martwa.
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:37   

Zawsze znajdą się ludzie, którym sprawia przyjemność znęcanie się nad innymi. Ludzie potrafią być okropni. Mimo tych wielu przykrości, które przeżywasz musisz nauczyć się żyć z ludźmi w sympatycznych relacjach. Bądź dla innych miły. Chamy zawsze na świecie będą. Jest takie ważne coś, co nazywa się tolerancja. Wielu ludzi ma taki dar, że bez względu jaki ktoś jest traktują go normalnie, a nie w inny, nieprzyjemny sposób. Nauczyciele tez są do Ciebie wrogo nastawieni? pomyśl sobie, że szkoła jest nie tylko miejscem spotkań, ale także nauki. Na dobre wyjdzie jeżeli nie będziesz się tak zamartwiał debilizmem, a skupisz się na czymś ważniejszym jak to, że możesz mieć pożytek z lekcji. Jeżeli człowiekowi czasami przypada samotność, to warto znaleźć osobę duchową, która zawsze Cię wysłucha. Tutaj, mianowicie mowa o religii, a nie wiem jaka jest twoja wiara, aczkolwiek zawsze pomaga proszenie Boga o pomoc i wsparcie. Człowiekowi jest wtedy lżej. ,,Głupota ludzka nie zna granic"- więc jeżeli widzisz, że pewni ludzie nie wniosą nic wartościowego do Twojego życia, to nie musisz się z nimi zadawać. Możesz również sam z własnej woli zaoferować komuś pomoc, nawet w błahych rzeczach.
 

Zalewa  

Stały User

King of Disco



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-03-17, 16:23   

W d... to miej.
Jezeli ktos zakozaczy wlep mu ze dwie tuby i tym sposobem zyskasz respect.
Wiem ze to troche dresiarski sposob ale tak jest w tym wieku.
Albo kumplujesz sie od poczatku z nimi albo zyskujesz szacunek czynem.
_________________
;)
 

kaska78915  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 17 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 19:32   

Hmm wiesz myślę że im bardziej będziesz się tym przejmować to oni to wyczują i będą jeszcze bardziej Ci dokuczać..Po prostu musisz to przecierpieć( choć wiem jak bardzo to trudne) i pokazać że nie jesteś kozłem ofiarnym i nie obchodzi Cię co inni mówią. A nie masz jakichś kolegów ze starszej albo młodszej klasy? Przecież Twoja klasa to nie cała szkoła

[ Dodano: 2009-03-17, 19:34 ]
A najlepiej by było jakbyś tak jak we wcześniejszych postach napisane spróbowała jednak znaleźć z nimi wspólny język.życzę powodzenia
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-03-17, 19:36   

Lvks napisa³/a:

jestem w 2 gimnazjum


Missy napisa³/a:

za rok pójdziesz do Liceum


za dwa... ;)

Zalewa napisa³/a:

W d... to miej.
Jezeli ktos zakozaczy wlep mu ze dwie tuby i tym sposobem zyskasz respect.
Wiem ze to troche dresiarski sposob ale tak jest w tym wieku.
Albo kumplujesz sie od poczatku z nimi albo zyskujesz szacunek czynem.


Możliwe ,że podziała...lecz jakieś nie takie...
Zacznij coś trenować...tam poznasz nowych ludzi...itp. bądź miły ;) Rugby,MMA,BJJ,Karate,Zapasy itp. itd.
Ogółem...Trzymaj się ! ;)
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com