Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jaa

User


Do³±czy³: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-18, 19:18   SzkoÅ‚a po gimnazjum....;/

Witam, jestem teraz w 3 kl i myślę o szkole po gimnazjalnej. I tutaj stoi przede mną wielki znak zapytania do jakiej pójść ... ;/ Myślałam nad liceum ogólniku ale nie satysfakcjonują mnie za bardzo ich profile. Nie jestem dobra z matmy więc odpada. A humanistyczny może być tylko jest wos lub historia a ja nie przepadam z atymi przedmiotami i nie jestem z nich dobra. Inne profile nie wchodzą w grę. Chciałam się dowiedzieć czy jest może takiie liceum w którym nie ma profili tylko są ogólnie wszystkie przedmioty????? Na 1 miejscu stawiam liceum a potem technikum. Bardzo chciałabym iśc do liceum ;(((( POMOCY!
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-18, 21:45   

Humanistyczna jest prawie jak ogólna xD
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-03-18, 21:55   

Są profile ogólne w szkołach.Ale czasami w takich klasach jest tak,że nauczyciel może przyjąć zakres rozszerzony,więc nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie bo czasami może być tych przedmiotów nawet cztery.
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 11:46   

Moja dziewczyna chodzi do ogólniaka na profil humanistyczny, lecz ma 6 godzin matematyki w tygodniu, a jej wychowawczynią jest nauczyciel matmy. Ja jestem w technikum na profilu informatyki, a mam 7 godzin polskiego, ponieważ pani wychowawczyni zamieniła religię i godzinę wychowawczą na polski (jesteśmy już po kursie przedmałżeńskim i dyrekcja zgodziła się na rezygnację z religii i dorzucenie polskiego jako przygotowanie do matury). Nigdy nie można być pewnym tego, co będzie w szkole na danym profilu. Dopytaj się ludzi, którzy chodzą do tej szkoły, co o niej sądzą itp. Może Ci to pomóc.
 

Dżesi  

User


Imię: Dżesika

Do³±czy³a: 23 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-23, 20:17   

Też tak uważam, powinnaś dopytać się ludzi i zaczerpnąć informcji ;)
 

Ta_co_zagubiÅ‚a  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-23, 21:07   

Ja chodzę na humana i w sumie niby mam rozszerzoną historię, wos, polski i ang a tak naprawdę wcale tego nie widać.. No może poza polskim (5 razy w tygodniu). Matmę mam 3 razy. I myślę, że niby humanistyczny ale tak naprawdę to wszystko zależy od szkoły i od tego jacy tam pracują nauczyciele. Wszędzie jest inaczej. A klasy ogólne też są, ale w sumie powinnaś się zastanowić co chcesz po tym liceum robić i na jakich przedmiotach Ci bardziej zależy. Bo po co tracić czas na np. fizykę(jeśli będą kłaść nacisk) jeśli później ona Ci się nie przyda do niczego bo wybierzesz taki kierunek studiów gdzie będzie ona zbędna.?
_________________
Uczucia są piękne, choć nie zawsze coś warte.
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-23, 21:45   

Zdecyduj siÄ™ na coÅ›, nie masz wyboru, rzadko siÄ™ zdarza LO bez profili...

Placebowa napisa³/a:

Humanistyczna jest prawie jak ogólna xD



A tu się z tobą drogi sąsiedzie nie zgodzę xd To że twoja humanistyczna jest jak ogólna to nie znaczy że inne takie są ; d Uwierz mi że znam przykład szkół, w których na humanistycznych wymagają wiele, a historia jest tak poszerzona że wyrobić nie idzie : D A więc zależy Koflu, od szkoły^^ ;p

Chodzi mi tu oczywiście o LO, a nie nędzne gimnazjum ;p
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com