Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-08, 22:42   Szkolny high-end na jesieÅ„.

Cześć! Zaczynając nowy rok szkolny chciałbym kupić sobie nowy setup do szkoły i proszę forumowiczów o linki do stron internetowych jakichś konkretnych firm, produktów, najbardziej cenię sobie wysokiej klasy towar, wyglądający szykownie i ekstrawagancko, lubię smukłe marynarki i dłuższe kurtki/płaszcze, na jesień. Wiem, że na chwilę obecną każdy koncern prowadzi sprzedaż internetową, ale zawsze wolałem kupować ubrania na miejscu, przymierzając je i sprawdzając realny wygląd i jakość, więc rozmiar nie ma znaczenia.

Nie zwracałem z reguły uwagi na to, jakie ubrania noszę, czy ktoś uzna je za lepsze/gorsze, bo było mi to obojętne, ale teraz sytuacja *(nowa szkoła) wymaga ode mnie tego typu poświęceń, a nie chcę się wyróżniać wśród innych nosząc się gorzej.

Jeśli ktoś z was zna/kupował/może polecić mi jakiś sklep który sprzedaje wysokiej klasy marynarki/swetry/koszule/buty, tego typu rzeczy, to poproszę. Nie umiem i nie znam się na szukaniu tego samemu, jedyne co chcę to mieć to już z głowy, załatwić sobie jakiś nowy komplet wart zachodu.

Dzięki.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-09-09, 00:19   

H&M, Zara, Reserved, New Yorker... Jest mnóstwo sieciówek, w których kupisz coś fajnego. A jeśli chcesz jakieś konkretne stylizacji, to poprzeglądaj blogi modowe albo profile na Instagramie z modą męską.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-09, 20:37   

Sonmi napisa³/a:

Vic98, :mrgreen: Człowieka ze wsi wyciągniesz, ale wsi z człowieka nigdy.
Wybacz ten docinek, ale sztab stylistów z forum zrobi ci więcej złego niż myślisz - przynajmniej w mojej opinii.
Nie będę cię przekonywała do tańszych rzeczy bo mnie to średnio interere, ale ma się podobać tobie a nie innym i metkę to ty będziesz miał na karku a nie forumowicze.



Masz rację, koleżanko. Ja myślę dokładnie tak samo. Jednak wydaje mi się, że sama wiesz, jak się sprawy mają. Chodzę do prywatnego liceum międzynarodowego w Warszawie, nie powiem którego, żeby nie reklamować, ale pewnie znasz i wiesz o które chodzi, jeśli jesteś z Warszawy, i mimo, że zdaję sobie sprawę, że większość tego banaństwa to mózgowe lemingi, to jednak lepiej wczuć się w rolę niż zostawać o krok dalej, wiesz o co mi chodzi. Dlatego szukam czegoś takiego typowego, jak mundurek, tylko że wyróżniający się. Materiałem, krojem, dopasowaniem. Myślę, że trudno będzie mi znaleźć w sieciówkach akurat coś takiego, co mi się spodoba, więc ten temat to trochę z desperacji, bo i tak wiem, że skończę na zamówieniu czegoś albo szytego na miarę, ale zamawianego z jakichś specjalistycznych zagranicznych sklepów.

Rozumiem twoją opinię o tym, że to "wieśniackie podejście", ale w tym przypadku, cóż - nie. Może... może w szkołach publicznych, w liceach publicznych gdzie chodzą różni ludzie, wiadomo, ale tutaj solidne ubranie to wyznacznik respektu, każdy tak to odbiera.

Ale dzięki, na prawdę miło mi, że napisałaś na prawdę to co myślisz bez hejtu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com