Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

GrowTank  

User



ImiÄ™: Pablo

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-19, 14:11   Szukam kurtki na jesieÅ„

Witajcie, poszukuję kurtki na jesień z ekoskóry w kolorze czarnym max do 200zł (ze skróty będą dla mnie za drogie :P).
Chodzi mi o coś podobnego do tych dwóch proponowanych.
Krótko mówiąc zależy mi na takim kołnierzyku oraz aby nie była zakończona ściągaczami. Od razu napiszę, że allegro nie ma do zaproponowania czegoś z moimi preferencjami (albo tak szukałem :P). Nie wiem w jakich sklepach internetowych szukać takich rzeczy :/ kiepsko u mnie z wiedzą na ten temat.
Pomożecie ? :)

 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2015-09-19, 15:35   

nie wiem dlaczego, ale zawsze mi się wydaje,że lepsze kurtki to te ze ściągaczem na dole... Jakoś tak w nich cieplej, ale...

Poszukaj na denleyu lub dstreet albo przez domodi (wyszukiwarka ubran).
 

GrowTank  

User



ImiÄ™: Pablo

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-19, 15:59   

dstreet i denley mają swoje sklepy na allegro i akurat kurtek z moimi preferencjami nie widziałem :/ to samo tyczy się stron z ich sklepami
na tej wyszukiwarce domodi znalazłem fajną kurtkę akurat taką jaką chciałem ale jest z prawdziwej skóry i kosztuje 1500zł :/
Nie wiem... może ja szukać tam nie umiem...
Przydałaby się pomoc. Linki mile widziane kochani ;)
 

GrowTank  

User



ImiÄ™: Pablo

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-21, 20:53   

@LadyK.
Kurtka którą wstawiłaś ma ściągacze i kołnierz inny od tej co szukam. Ale wszedłem w twój link ;)
Wybrałem cenę do 200zł, rozmar S oraz M i do tego kolor czarny. Znalazło mi 386 produktów ale żadna nie przypomina takiej której szukam :/
http://domodi.pl/odziez/o...-2?MaxPrice=200
Tutaj wstawiam wyniki wyszukiwania. Kurde... jak to możliwe że nikt nie ma w ofercie takich kurtek ? No przecież to już sezon na taką odzież a nie mają nic ciekawego w asortymencie... :/
 

danielkaaa  

User

Danielkaaa



ImiÄ™: Daniela

Do³±czy³a: 22 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-22, 13:18   

ja widzialam taką ostatnio w Pull&Bear oczywiscie na dziale męskim, po co szukasz na internecie, lepiej sie wybrać do galerii tam masz szeroki wybór a i przymierzyć od razu możesz
_________________
Zadłużyłam się, ale firma windykacyjna kruk mi pomogła
 

GrowTank  

User



ImiÄ™: Pablo

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-22, 16:43   

@danielkaaa dziękuje za odzew :)
Niestety w moim mieście (Tomaszów Maz) nie ma galerii. Jest jedna w budowie ale na nią jeszcze trochę poczekam... A żeby wybrać się gdzieś do galerii w Piotrkowie czy £odzi to wolałbym najpierw wiedzieć czy taką tam znajdę. Nie sztuka wydać pieniądze na bilet w dwie strony i wrócić z niczym.
Pull&Bear - nigdy nie słyszałem o tym sklepie, ale sprawdziłem ich stronę www i niestety nie mają takich kurtek w ofercie...
Aż zaczynam się zastanawiać czy w Polsce można kupić jakąś normalną klasyczną odzież ? :/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com