Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-06-26, 09:25   Szybcy i wÅ›ciekli 6 (2013)

Byliście na tym filmie? Jak wrażenia?

Film moim zdaniem bardzo dobry, z resztą jak większość poprzednich części. Chociaż ja raczej oceniam go poprzez pryzmat akcji i efektów specjalnych, bo zazwyczaj oglądając film zastanawiam się tylko "jak oni to kręcili"? Tam jest sporo takich momentów :-D

Mam też pewien zgryz, w zasadzie zauważyła to moja dziewczyna, ale tak czy inaczej nie udało nam się jeszcze tego wymyślić. W 6 części żyje "Hans", czy jakoś tak. To chińczyk, który jest w tej ich całej ekipie. Ale on przecież zginął w 2 części w Tokio. Co o tym myślicie? Brak chronologii? W zasadzie w takich samych okolicznościach ginie on też przecież w 6 części. :-P
 

Dawid8  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Do³±czy³: 02 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-06-26, 09:39   

Tokio jest po szóstej i siódmej części.Ja aktualnie nie mogę się doczekać 7 części
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-26, 13:18   

Jak dla mnie super. Co prawda poprzednich części nie oglądałam ale to nic.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-06-26, 16:17   

Makabraa napisa³/a:

Jak dla mnie super. Co prawda poprzednich części nie oglądałam ale to nic.


Moim zdaniem, jeżeli Ci się na prawdę spodobał, to warto obejrzeć sobie po kolei :-) W tedy wie się, o co chodzi itd.

Dawid8 napisa³/a:

Tokio jest po szóstej i siódmej części.Ja aktualnie nie mogę się doczekać 7 części


Czytałeś to gdzieś, czy to własna opinia? :-P
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2013-06-26, 16:32   

Film oglądałem,ale to już jest takie mentalne 6 część zrobili,nie że narzekam ale jakoś tak mi się już nie podoba ta trylogia filmu.

Cytat:

W 6 części żyje "Hans", czy jakoś tak. To chińczyk, który jest w tej ich całej ekipie. Ale on przecież zginął w 2 części w Tokio. Co o tym myślicie? Brak chronologii? W zasadzie w takich samych okolicznościach ginie on też przecież w 6 części.


Tak też to zauważyłem,ale jeszcze jedno mnie interesuje ten typek z USA co w Tokio Drift występował .Nie wiem jak on miał na imię Braian czy jakoś tak,to on nie występował w dalszy produkcjach filmowych za Szybcy za Wściekli po Tokio Drifcie.

Być może zobaczymy go w następnej części filmu,ale dlaczego akurat teraz a nie wcześniej hmm?
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: £om¿a

   

Wys³any: 2013-06-26, 17:12   

Tokio jest po szóstej, ale przed siódmą. Raz, że można to wywnioskować po końcówce szóstki, dwa, że Justin Lin (reżyser) mówił o tym w wywiadach.
Jestem fanem tej serii i powiem szczerze, że tak jak Dawid8 również nie mogę się doczekać siódmej części. Bądź co bądź śmieszne było w szóstce jak pas lotniskowy miał 10 kilometrów, ale to już niedociągnięcie :D
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-26, 17:29   

vialink napisa³/a:

Makabraa napisa³/a:

Jak dla mnie super. Co prawda poprzednich części nie oglądałam ale to nic.


Moim zdaniem, jeżeli Ci się na prawdę spodobał, to warto obejrzeć sobie po kolei :-) W tedy wie się, o co chodzi itd.


Jeżeli tak, to nadrobię zaległości ;-)
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Dawid8  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Do³±czy³: 02 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-06-26, 19:14   

Ale muszę przyznać że różnica pomiędzy pierwszą częścią a szóstą jest ogromna różnica :-D
 

Yoona

User



Do³±czy³: 29 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-29, 18:00   

Z Tokio Driftem pewnie sami nie wiedzą czemu go zabili i ożywili.. Najdziwniejsze, że żadna z kolejnych części nie usprawiedliwia zmartwychwstania Sung Kang'a (Hana). W Fast 6 ginie dziewczyna Hana, a nie on sam. Pod koniec filmu pokazali zapowiedź kolejnej części - i to tam z ręki Stathama zginie Han - ale to już w 7 części. Ciekawa jestem co dalej.. udział Jasona zapewne tylko podkręci klimat. Cóż.. czekam i wyczekuję..
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-17, 00:13   

Film świetny, zresztą jak wszystkie części. I już nie mogę się doczekać 7.
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

juna  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 15 Lip 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-07-17, 20:56   

Cytat:

Bądź co bądź śmieszne było w szóstce jak pas lotniskowy miał 10 kilometrów, ale to już niedociągnięcie :D


tez zwróciłam na to uwagę, ale mimo wszystko wyszlam z kina zadowolona i czekam na następna cześć.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-18, 14:44   

Cytat:

Z Tokio Driftem pewnie sami nie wiedzą czemu go zabili i ożywili..


Nic im się nie pokręciło, chronologia tej serii wygląda tak: 1, 2, 4, 5, 6, 3.
Wtedy wszystko ładnie się układa :-)
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-08-21, 12:47   

WhosThere dzięki za chronologię :) mamy sobie urządzić maraton wszystkich części i miałam zgryz jak to oglądać po kolei, żeby było wszystko logicznie :-)

A co do 6-tki to bardzo mi się podobała, choć trochę przegięli z tym jak Toretto poleciał i złapał Letti i jeszcze wylądowali bezpiecznie :-o oczywiście niekończący się pas startowy oraz tekst w którymś momencie, że samolot nie może odejść bo jest za bardzo obciążony :-D
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-21, 14:11   

Spoko :-D Tzn. można i oglądać po kolei, bo jak na razie Tokio Drift to kompletnie inna historia - 7 chyba dopiero to wszystko połączy. Chodzi tylko o śmierć Hana. Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem czwórkę i do końca filmu zastanawiałem się z jakiej racji japoniec żyje :mrgreen:

Co do samego filmu, oglądało się go przyjemnie, szczególnie Roma i jego teksty/akcje :-D Przesadzili oczywiście z tym pasem startowym, ale

Cytat:

jak Toretto poleciał i złapał Letti i jeszcze wylądowali bezpiecznie

<- TO przebiło wszystko, chociaż sama scena mogła zrobić wrażenie.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com