Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Andariel

Stały User



Doł±czył: 05 Sie 2010

   

Wysłany: 2011-02-22, 17:27   Taekwon - do

Może chodzi ktoś z was na taekwondo ? A może ktoś chciałby się zapisać ? :-P
Ja chodzÄ™ i jest bardzo fajnie . Narazie jestem w grupie poczÄ…tkujÄ…cej . A moĹĽe ktoĹ› oglÄ…da ten sport ?

Jestem ciekawa czy ktoś tu uprawia ten sport . W końcu Polacy to mistrzowie . :)
_________________
When you say to me "F*** You"
Say It louder...
 

magdowaaa

Stały User



Doł±czył: 11 Lis 2010

   

Wysłany: 2011-02-22, 19:56   

Gdzieś w pierwszych klasach podstawówki chodziłam na treningi. Moja siostra jeździła na zawody, obozy i byla mistrzynią naszego województwa :mrgreen:
 

Introvert  

Stały User



ImiÄ™: Gabrysia

Doł±czyła: 15 Lut 2011

   

Wysłany: 2011-02-22, 21:21   

Kiedyś chciałam, może nadal bym chciała, niestety u mnie nie mam takiej mozliwości :-(
 

Flames  

Stały User



Doł±czył: 14 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2011-02-24, 20:50   

Ja chodzę, miałem egzamin w sobotę na biały ale jakoś nie chciałem. Jakie miasto?
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Andariel

Stały User



Doł±czył: 05 Sie 2010

   

Wysłany: 2011-02-25, 18:52   

Flames ja miałam egzamin w środe , też na biały pas , ale jakoś też nie chciałam iść bo ćwiczę od niedawna.
Więc na pewno razem nie chodzimy :) Ale miło by było .
_________________
When you say to me "F*** You"
Say It louder...
 

Flames  

Stały User



Doł±czył: 14 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2011-02-25, 21:31   

Nom ;]ja do taekwondo podchodzę 2 rok. Rok temu całkowicie zrezygnowałem, jakoś może się speszyłem egzaminem, teraz też mi nie zależy na pasie, aczkolwiek fajnie by było w przyszłości pojechać na jakieś zawody ;]
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

niktznany

Stały User


Doł±czył: 20 Kwi 2010

   

Wysłany: 2011-03-30, 09:17   

Mi taekwondo się w ogóle nie podoba, fakt - efektownie wyglądają kopnięcia z wyskoku czy obrotu, ale realnie skuteczna to za bardzo nie jest. Za mały nacisk na ręce, powoduje złe nawyki, czyli trzymanie rąk nisko
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Doł±czył: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wysłany: 2011-03-30, 13:20   

niktznany napisał/a:

Mi taekwondo się w ogóle nie podoba, fakt - efektownie wyglądają kopnięcia z wyskoku czy obrotu, ale realnie skuteczna to za bardzo nie jest. Za mały nacisk na ręce, powoduje złe nawyki, czyli trzymanie rąk nisko

eee? a walka w spięciu? a kopnięcia na głowe?Ja miałem taekwondo a czasami jeszcze walki uliczne zrobił trener.I jest skuteczna walka,fakt moze niektóre kopnięcia są tylko na punkty a nie żeby zabolało a niektóre mocniejsze.
_________________

LandonAston. napisał/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

zielona  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Doł±czyła: 18 Kwi 2009

   

Wysłany: 2011-04-16, 15:39   

Kiedyś trenowałam przez dwa lata i fantastycznie wspominam ten okres życia. Trudno mi było się odnaleźć po odejściu z klubu. Naprawdę podobało mi się, przemawiała do mnie ta sztuka walki. I to rozciągnięcie, które miałam jeszcze długi czas po skończeniu treningów... Niestety teraz o szpagacie mogę zapomnieć.
 

karolq5589  

User


ImiÄ™: Karol

Wiek: 27

Doł±czył: 20 Cze 2011

Sk±d: Ostrowiec

   

Wysłany: 2011-06-21, 20:22   

Ja chodze ;p TeĹĽ jestem w grupie podstawowej ;) Rozgrzewka bardzo meczy ;p
 

Akeyo20  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czył: 16 Cze 2010

   

Wysłany: 2011-06-23, 17:14   

Ja kiedyś chodziłem przez jakiś czas, ale prowadzący wg mnie nie nadawał się na prowadzącego. Osobiście jednak wolę kyokushina i mam nadzieję, że po mojej przeprowadzce coś się znajdzie.
_________________
There can be only one
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Doł±czył: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wysłany: 2011-12-02, 22:45   

Odswiezam.

Tak. Ja trenuje. Mam 1 kup czyli czerwony pas z czarna belka. W czerwcu chyba bede podchodzil na 1 stopien mistrzowski czyli 1 dan ;) . Ktos tam gadal ze taekwondo nieskuteczne czy cos. Guzik prawda. Taekwondo to rowniez samoobrona. Sa tu rowniez elementy uliczne. Sam mialem w czwartek na treningu samoobrone :).
 

Vakar  

Stały User


Doł±czył: 20 Kwi 2013

   

Wysłany: 2013-04-23, 23:44   

Trenuje, jezdze na zawody i jestem posiadaczem stopnia mistrzowskiego 1 dan.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com