Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: eM | 2009-07-19, 15:29

Autor

Wiadomo¶ć

Bantu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 32

Doł±czył: 26 Cze 2009

Sk±d: Opole

   

Wysłany: 2009-07-19, 14:56   Tagi + Fotoalbum

Piszę tutaj, bo zauważyłem, że np. tag [.url] nie działa.
Jego zastosowanie jest takie, że zamiast linku wyświetla on jakiś tekst czy obrazek, który przekieruje na jakąś stronę lub coś. Wygląda to po prostu ładniej. A działa on w tej chwili tak:

[URL= http://www.youtube.com/wa...eature=related] Project Natal[/URL]

Czyli jak widać on za bardzo nie działa.
A powinien, bo jest on dostępny :P
I jestem też za wprowadzeniem tzw. [youtube]. Pozwala to wyświetlić filmik z tej strony tak samo jak obrazek i wcale nie trzeba wchodzić na ten portal jest to ładniejsze i wygodniejsze ;)
I jeszcze sprawa Fotoalbumu skoro można w nim dawać foto od 75 sensownych postów. To niech tam zostanie włączona taka opcja, że user od 75 postów może zakładać tematy.
Wstyd mi się przyznać ale nie przeczytałem regulaminu. I nie wiedziałem, a że można było tam bez problemu założyć nowy temat to to zrobiłem. Polecam administracji wyłączenie przed 75 postami zakładanie tam nowych tematów. Zaoszczędzi to sprzątania jak i nieporozumień.

Pozdrawiam wiecznie brudny Bantu :P
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2009-07-19, 15:25   

Cytat:

Piszę tutaj, bo zauważyłem, że np. tag [.url] nie działa.



BBCODE "url" jest włączone i działa poprawnie.

Zapraszam do lektury: http://www.e-mlodzi.com/faq.htm?mode=bbcode#8

Przykład: Forum Młodzieżowe

Bantu napisał/a:

I jeszcze sprawa Fotoalbumu skoro można w nim dawać foto od 75 sensownych postów. To niech tam zostanie włączona taka opcja, że user od 75 postów może zakładać tematy.



Regulamin jest po to aby go czytać. Akceptujesz go przed rejestracją. Po co mamy instalować dodatkowe modyfikacje, które będą "pilnować" użytkowników? Każdy kto umie się zarejestrować, potrafi także zrozumieć proste zdanie:

"Prezentacja zdjęć dozwolona po napisaniu minimum 75 postów" - widniejące przed wejściem do działu oraz:

"W dziale Fotoalbum swoje fotografie mogą publikować jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów" w regulaminie forum.

A jeśli nie rozumie to zrozumie, gdy dostanie warna.

Zamykam.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com