Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Ostia | 2011-10-01, 08:51

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-30, 20:04   Taniec erotyczny twojej kobiety.

Pytanie głównie do panów - czy przeszkadzałoby wam, gdyby wasza partnerka była striptizerką? Chodzi mi tylko o taniec, bez seksu itp.
 

Treko

User


Do³±czy³: 18 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-30, 20:21   

hmm to już zależy od zaufania i relacjami między dziewczyną a chłopakiem załóżmy ze jestem z nią i całkowicie jej ufam to czemu nie nic złego nie robi a ja wiem że mnie nie zdradzi ale jeżeli nie ufałbym jej do końca to było by to dla mnie uciążliwe

Ps.jeśli możesz odpowiedz na moje pytania

Pozdrawiam Treko
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-30, 20:31   

Treko, nie, nie, chodzi mi o zwiÄ…zek.
Z drugiej strony - po co być z kimś w związku, jeśli się nie ma do niego zaufania? A może zaufanie to tylko taka idylliczna paplanina.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-30, 21:06   Re:

Szczerze to dość ciężko mi powiedzieć.

Z jednej strony nie byłbym zadowolony, gdyby moja kobieta pokazywała się prawie nago w jakimś klubie, wywijając tyłkiem na lewo i prawo. Spojrzenia innych facetów, taki taniec działa na wyobraźnię, niektórzy mogą przegiąć.

Z drugiej strony byłbym dumny (?) choć nie wiem czy to dobre słowo, że mam kobietę, która jest na tyle piękna, że przyciąga wzrok wielu facetów.

Ale z taką kobitą potrafić bym nie potrafił być.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-30, 21:16   

Cytat:

Ale z taką kobitą potrafić bym nie potrafił być.



Hm, w sumie, jakby an to popatrzeć...A dziewczyny wijące się w klubach w skąpych ciuchach? Tzn. tańczące dla rozrywki, nie pracujące. Widać pewne podobieństwa.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-30, 21:28   

Ostia napisa³/a:

A dziewczyny wijące się w klubach w skąpych ciuchach? Tzn. tańczące dla rozrywki, nie pracujące. Widać pewne podobieństwa.



Oczywiście, że widać podobieństwa. Mimo to trzeba rozróżnić imprezę w klubie na którą (w większości przypadków) nie chodzi się codziennie a pracę jak tancerka w bikini, która tańczy dla zaślinionych dziadków. To różnica. Przynajmniej jak dla mnie.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-30, 21:30   

Jeśli nie byłoby innej alternatywy zarobkowej to chyba bym to przeżył. Z drugiej strony pewnie byłbym zazdrosny. Wiadomo, że niektórzy panowie to nie mogą się opanować i chcieliby obłapiać i takie tam.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-30, 21:31   

Nyksus, no tak, ale w sumie - mentalność i czynności te same.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-30, 23:00   

Ostia napisa³/a:

Pytanie głównie do panów - czy przeszkadzałoby wam, gdyby wasza partnerka była striptizerką? Chodzi mi tylko o taniec, bez seksu itp.


Nie wiem. Zależy jakby podchodziła do tej pracy. Czy by to było tylko tymczasowe zajęcie, czy może by to jej się podobało. Czy robi skoki w bok, czy ma jakieś zasady. Czy to jest porządny lokal (nie wiem, nigdy nie byłem, ale pewnie czymś się różnią) czy bliżej mu do burdelu.

Cholernie by mnie kręciły za to ruchy mojej kobiety w tańcu, w czasie seksu itd, i na pewno bym jej starał się poszukać porządniejszej pracy.
_________________
lol
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com