Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

yogi300

User



Do³±czy³: 23 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-23, 14:24   Tatuaż

hey..
Czy Waszym zdaniem tatuaz. jeste wynikiem mody czy wlasnej potrzeby zrobienia przez dana osobe??
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-23, 14:32   

mody?? moda przemija, tatuaz zostaje. wiec trzeba pamietac ze decyzja taka jest na cale zycie. i powinno byc tylko i wylacznie przemyslana decyzja osoby ktora robi. a nie chwilowa moda.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-23, 14:35   

yogi300 napisa³/a:

wlasnej potrzeby


mody u większości nie, ale jednak zdarzają się tacy co to robią sobie bo "koleżanka ma"" itp.
ja osobiście chcę sobie zrobić, i nie będzie to wynikiem mody tylko będzie to zaznaczenie czegoś z mojego życia. i nie chodzi chyba w tym o głupi rysunek tylko o to, żeby coś tym przekazać, zaznaczyć, zapamiętać?
_________________
ona umrze martwa.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-23, 14:41   

moda przemija, a ludzie tatuują się od dawna i nadal robić to będą za x lat, jestem tego pewna.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-23, 15:05   

Cytat:

mody u większości nie, ale jednak zdarzają się tacy co to robią sobie bo "koleżanka ma"" itp.


Tak jest ze wszystkim. Z arafatkami, z butami, z kolczykami, z plecakiem, komputerem to i z tatuażem.

Ale wydaje mi się, że większość tatuujących się ma taką potrzebę, podoba im się to.

Lena napisa³/a:

moda przemija, tatuaz zostaje. wiec trzeba pamietac ze decyzja taka jest na cale zycie


Zgadzam się. Usunąć, żeby nie było po nim śladu się nie da. Więc trzeba być zdecydowanym.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-12-23, 15:07   

Ja sobie zrobię tatuaż. Ale jak będę starszy.
I taki, żebym potem nie żałował...
_________________
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-23, 17:57   

jeśli to wynik tylko mody, to taki posiadasz tatuażu jest wyjątkowo głupi i nieodpowiedzialny. pogratulować pomyślunku.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-23, 18:06   

yogi300 napisa³/a:

Czy Waszym zdaniem tatuaz. jeste wynikiem mody czy wlasnej potrzeby zrobienia przez dana osobe??


Uważam,że nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.
Każdy "przypadek" jest indywidualny,ponoć nie ma ,w tym przypadku, dwóch takich samych znaczeń,czy inspiracji.
Robienie sobie tatuażu ze względu na modę nie jest dobrym pomysłem.
Osobiście tatuaż zrobiłam z własnej potrzeby oraz nie wyobrażam sobie,aby mógł być on efektem mody.
_________________
Drugs&hugs.
 

EleanorRigby  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Gru 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-23, 20:12   

Mody? Myślę, że raczej nie. Większość ludzi tak poważną decyzję, która pozostaje nam przez całe życie, dokładnie przemyśla i myślę, że nie sugerują się modą. Chociaż na pewno zdarzają się wyjątki.
_________________
Ah, look at all the lonely people
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-23, 22:10   

Oczywiście znajdą się ludzie, dla których jest to "moda" uważają to za fajne, ładne.

Jeśli chodzi o mnie podejmując Taki krok muszę być faktycznie pewna i traktować tatuaż jako pamiątkę..

Poza tym nie bardzo rozumiem pytanie: Być może chodzi o częstość tatuaży u ludzi? (są wynikiem mody vel. potrzeby) bo sam Tatuaż nie, sam tatuaż jest i był - i decydują się na niego ludzie z przeróżnych powodów.

I przy okazji dodam, że tatuaż (dla mnie wspomniana pamiątka samej siebie) ma być wyjątkowa, i z pewnością nie wytatuowałabym czegoś "ozdobnego" a ma być to coś, co będzie mi przypominać o danym czasie. I taki cel dla mnie będzie miał tatuaż.

//PS: Pozwoliłam sobie poprawić literówkę w tytule tematu.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

NiuÅ„ka  

User

zakochaana :)



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Mar 2010

Sk±d: Twoja wyobra¼nia

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:03   

tatuaż to nie kwestia mody bo ludzie tatuowali sie od wielu lat...
jak ktos jest mądry i chce tatuaż, toz robi sobie jakis symbol,ktory dla niego cos znaczya nie jakies bazgroły czy tribale..
tribale mi sie nie podobajÄ….
_________________
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:07   

Ludzie sa rozni. Jeden zrobi sobie tatuaz bo taka moda inny bo mu sie to podoba. W tym pierwszym przypadku moge powiedziec tylko jedno - istna glupota. Moda przemija tatuaz zostaje na cale zycie. Niby mozna usunac ale jest to drogie i podobno bardzo bolesne, a i tak najprawdopodobniej zostanie slad.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:20   

Mi tatuaże podobały się od zawsze, szkoda że dla tak wielu ludzi to kryminałł, półświatek i w ogóle :P, ale fakt faktem jest teraz moda na tatuaże której wieeele osób ulega ciekawe co zrobią później :d nie mój problem :D a tatuażu tak naprawdę nieda się usunąć :D bo później go widać jakby z gumy był :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com