Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Aris

User


ImiÄ™: Wiktor

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-05-31, 00:15   TECHNIKI MANIPULACJI

przed chwila znalazłem temat kogoś o manipulacji, tlyko tam bardziej było napisane co inni o tym sądza o tym i wgl... mneijsza
Moje pytania to :
JAK MANIPULOWAÆ?
JAK TO ROBICIE
ITP
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2011-05-31, 06:12   

Przeczytaj sobie o socjotechnice, książka Kevina Mitnicka - Sztuka Podstępu.
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Zavih  

Stały User

Kucharzyna



ImiÄ™: Filip

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Cze 2011

Sk±d: Wschód Polski

   

Wys³any: 2011-06-01, 11:41   

O psychomanipulacji masz różnego rodzaju książki psychologiczne. Zależy też o jaką manipulację Ci chodzi...
W internecie masz też e-booki, jak i w księgarniach dostaniesz. (Empik, tam wszystko jest).
_________________
Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. Woody Allen
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-01, 15:15   

Czytałem kiedyś paru autorów, polecam Kevina Mitnicka sztukę podstępu podobnie jak Wolek14.
Szukaj na własną rękę, ale uważaj na to co znajdziesz: w ostatnich czasach pojawiło się się pełno pseudofilozoficznych bzdur.
Pytanie co Ci po samej książce - do tego trzeba się stosować, są ludzie którzy tylko je czytają, ja nie widzę w takiej postawie dużo sensu.
_________________
lol
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-06-03, 21:36   

manipulacja innymi często nazywana jest sztuką nie bez powodu. nie wystarczy znać pewne schematy o których czytało się w książkach. najważniejsze jest to, żeby poznać zasady działania ludzkiego umysłu, ludzką psychikę, żeby zrozumieć jak to wszystko działa i sobie to uśweiadomić. Wtedy nie musisz już czytać żadnych książek i uczyć się schematów, po prostu zawsze wiesz co ktoś chce usłyszeć, wiesz jak zadziałać, aby ktoś zaczął robić rzeczy po twojej myśli
 

ButyJana_pl

User


Do³±czy³: 06 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-06, 13:34   

Manipulacja nie jest łatwą, ani bezpieczną sztuką. Ale gdy się posiądzie tę umiejętność i będzie ją właściwie wykorzystywać, można osiągnąć niemałe korzyści :)
Delikatna sugestia potrafi zdziałać naprawdę wiele ^^ Więc jeżeli ktoś jest zdetereminowany, warto zagłębić się bardziej w temat :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com