Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

koondzio

User



Do³±czy³: 30 Sty 2011

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2011-04-27, 23:02   Technikum ekonomiczne czy organizacji reklamy?

Witam!

W tym roku kończę gimnazjum (całe szczęście, bo nienawidzę tej szkoły) i zamierzam iść do technikum. Wiele osób mi to odradzało (m.in mama i idioci z klasy którzy idą do LO, które ma poziom wiejskiej szkoły z jedną klasą).

Mam dylemat, bo w tym technikum są dwie klasy, które mnie interesują: ekonomiczna i organizacji reklamy. Podobają mi się obydwie. Może pomożecie? Który z tych kierunków jest bardziej opłacalny.

P.S. Uczę się dobrze (przyjęliby mnie do najlepszej szkoły w województwie jeśli nawet nie w kraju), ale nawet nie myślę o liceum, więc proszę nie pisać, że LO lepsze.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 16:20   

To zależy co chcesz robic i co Ci się bardziej podoba. ;)
Ekonomia jest dobra jeśli lubisz matematykę, organizacja reklamy jest jak dla mnie ciekawsza - sama zastanawiałam się nad tym zawodem ale wybieram inny. ;)
Nie pytaj kogoś do jakiej szkoły masz iśc, po prostu rób to co lubisz.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Petento

User


Do³±czy³: 21 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-05-15, 10:05   

Sam idę do ekonomika na profil - ekonomika i organizacja przedsiębiorstw. Moim zdaniem, ekonomiści będą zawsze potrzebni, tym bardziej, że wchodzimy teraz do świata, w którym rządzi niestety pieniądz. Trzeba wiedzieć jak się nim obchodzić, żeby nie zginąć. Ekonomik daje Ci też szeroki obszar zatrudnienia - od pracy na zwykłej poczcie do stanowiska doradcy finansowego w jakieś instytucji lub firmie. Ja osobiście planuję skończyć technikum, znaleźć jakąś pracę i jednocześnie studiować zaocznie, bo liczy się nie tylko wiedza, ale i staż.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com