Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-21, 19:55   Telefon z dobrym zasiÄ™giem?

Nie znam się za bardzo na telefonach bo dla mnie liczy się w sumie by nadawał się do dzwonienia, no ale na każdego przychodzi pora by wymienić aparat i tu trzeba się zastanowić na jaki. Najważniejsze dla mnie by ten model miał dobry zasięg wszędzie, gdyż u mnie on kuleje a jest mi potrzebny(czyli silna antena). Ponad to jakieś inne bajery nie są specjalnie wymagane- funkcjonalny i trwały. Polećcie mi jakiś spełniający to kryterium z tych nowszych modeli. Cena nie jest zbyt istotna, choć wolałbym zamknąć się w przedziale do 1500zł. Będę wdzięczny za pomoc.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 20:26   

Ja mam samsunga e250 od roku i jestem z niego zadowolona :D
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 20:38   

Mam nokie n73, mam zasięg, zazwyczaj. Ale jeżeli chodzi Ci o coś hm... lepszego, zobacz tu http://www.gsmforum.pl/index.php?showtopic=26289
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

oLukaszeQ  

User


Do³±czy³: 20 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 20:53   

zasięg zależy od Twojego operatora:) z tego co się orientuje to chyba Plus ma największy zasięg. mam takie samo podejście do telefonu jak Ty :D polecam Nokie jak miałem to nią rzucałem a ona ciągle chodziła:) n73 jest fajna
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-08-23, 21:03   

oLukaszeQ napisa³/a:

zasięg zależy od Twojego operatora


niekoniecznie, w nowym telefonie mam o wiele lepszy zasięg niż miałam w starym.
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

moja

User


Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 17:56   

Ja mam teraz LG Secret i jestem z niego zadowolona. Zasięg łapie bardzo dobrze. Nie ma zębnych "bajerów", które w zasadzie są nikomu nie potrzebne, w obsłudze jest łatwy... O, taki to on jest;)
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 02:26   

Hmm

Nokia n73 mam mocna wytrzymała z plusa
Iphone mam w pley i z zasieiem tez nie mam problemów
Toshiba g 900 z plusa dobrze chodzi
Se K800i heya dobrze chodzi
Htc G1 era tez jest dobrze
 

myszu  

Stały User



Do³±czy³: 25 Maj 2009

Sk±d: Forum Hotfix

   

Wys³any: 2009-09-04, 21:00   

Sony Ericsson k800i jest wyśmienity.

PS. Jak Masz problemy z zasięgiem w miejscu zamieszkania to zainwestuj w zewnętrzną antenę GSM.
_________________
Problem z komputerem? RozwiÄ…zanie znajdziesz na... Forum Komputerowe HotFIX
Zobacz także stronę: Porady komputerowe
 

Dzesa  

User


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Wrz 2009

Sk±d: Pi³a, Wielkopolskie

   

Wys³any: 2009-09-07, 16:53   

Mi siÄ™ wydaje ze to zalezy bardziej od sieci niz od telefonu
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 20:31   

Nokia 6100 jest niezawodna. Użytkuję już jakiś czas i ani razu nie straciłem zasięgu. Bardzo polecam ten telefon, po co wydawać 1500 złotych na telefon, skoro można mieć za stówę(nie wiem dokładnie po ile teraz ten telefon chodzi).
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-07, 22:44   

Mam nokię 6300 w sieci Era i zasięg jest całkiem okey.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-07, 22:52   

Ja posiadam obecnie Nokię 5200 :) Jestem z niej zadowolona. Niestety, mieszkam nad granicą polsko-niemiecką, więc ten zasięg jest utrudniony przez operatorów. Kiedy byłam na ¦ląsku, takich problemów nie miałam :) Nawet był zasięg w supermarkecie (w moim siemenscie c60 mogłam tylko pomarzyć xDD)
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-09-08, 11:35   

W dzisiejszych czasach kiedy "komórki" są rozmieszczone co kilometr, to nie ma znaczenia jaki masz telefon. Grunt to wybrać dobra sieć bo to od niej zależy zasięg. Tutaj pod uwagę warto brać Plus lub Ere.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-08, 13:44   

ProrokBDG napisa³/a:

W dzisiejszych czasach kiedy "komórki" są rozmieszczone co kilometr, to nie ma znaczenia jaki masz telefon.



Niestety nie jest to prawda. Są telefony, które lepiej łapią zasięg i takie, które go gubią i bardzo trudno znaleźć miejsce, w którym dałoby się spokojnie porozmawiać. Problem w tym, że bez wypróbowania raczej nie da się tego określić.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-09-08, 14:10   

poem sometimes napisa³/a:

Są telefony, które lepiej łapią zasięg i takie, które go gubią i bardzo trudno znaleźć miejsce, w którym dałoby się spokojnie porozmawiać.


Wątpię, aby w mieście gdzie natężenie nadajników jest największe była jakaś istotna różnica w zasięgu. Wiadomo, że im słabiej rozwinięta sieć tym gorzej, ale chyba już nie ma ani takiej białej plamy na mapie Polski gdzie nie byłoby zasięgu (pomijam Tatry) ani producenta, który wysyłałby na rynek sprzęt lichej jakości. Różnice pewnie są, ale pewnie niewielkie. Jakby nie patrzeć to kupując telefon (jak i każdy inny produkt) w większej mierze kupuję się sama markę...a dopiero potem są bajery.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com