Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Imellion  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Lut 2010

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-12-12, 00:15   Teoria wszystkieg?

Teoria strun,Teoria super grawitacji,M-teoria,Model standardowy itp.
Wyśle, że każdy słyszał chociaż raz w życiu o próbach opisania wszechświata za pomocą 1 wzoru.Przykładem osoby która "zmarnowała" na to swoje życie jest np. Albert Einstein.
A więc co o tym sądzicie?Czy to możliwe?A jeśli tak to jaka teoria wszystkiego jest według was najbardziej prawdopodobna?
 

Impertynent

User



ImiÄ™: Jeremi

Wiek: 19

Do³±czy³: 25 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-12-12, 00:20   

Szczerze mowiac to nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale jako ciekawostke powiem Ci ze dorosly slon jest w stanie zjesc do 300 kg pozywienia dziennie! wiedziales o tym?
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-12, 00:28   

A wiedzieliście, że kaszel ma prędkość 140km/h?
 

PomidoroweBydle  

User

Miód Malina



Imię: £uki

Wiek: 74

Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-12, 09:19   

Nie wiem o co chodzi, dlatego nie wkleję zdjęcia kota z serem na głowie...tą teorię w kampanii reklamowej udowodnił Turbodymoman, ponieważ smsy w 66i6 nigdy się nie kończą.

Imellion napisa³/a:

A jeśli tak to jaka teoria wszystkiego jest według was najbardziej prawdopodobna?



A obliczysz samym wzorem na pole trójkąta objętość ostrosłupa o podstawie trapezu?Według mnie nie ma czegoś takiego i nie będzie.

gandalf6 napisa³/a:

A wiedzieliście, że kaszel ma prędkość 140km/h?


Tak...jechałem samochodem 50km/h, kaszlnąłem przy fotoradarze i mi przyszła pocztówka 190km/h.

To taki nieśmieszny żart miał być.
_________________
______________Pozdro______________
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-12-12, 10:59   

¯adna z istniejących teorii nie wydaje mi się dosyć przekonująca. Coś takiego owszem, teoretycznie może istnieć, ale mózgi istot żywych jeszcze przez wiele lat mogą nie być dość rozwinięte aby ją pojąć, a co dopiero wymyślić.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Szatanista

User


Do³±czy³: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-12, 12:37   

W teorii wszystko może istnieć, nie ma więc powodu, by zaprzątać sobie głowę tym, co znajduje się zdecydowanie poza zasięgiem percepcji.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-12-12, 13:50   

Zmarnowała. Ach.

Cytat:

nie ma więc powodu, by zaprzątać sobie głowę tym, co znajduje się zdecydowanie poza zasięgiem percepcji.


Czyli, że najlepiej zostawić sprawę w spokoju, jakby nas nie dotyczyła? A może jednak jest powód, i to nie jeden, hm?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-12, 15:25   

Kiedyś mnie teoria teorii wszystkiego nęciła. Teraz nie. Chociaż jest fajny film o tym, pewnie kojarzycie: Pi.

Jeżeli jest wzór, który jest w stanie wszystko wytłumaczyć... to aż strach się bać co ludzie by dzięki temu zrobili.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-12, 23:20   

Imellion napisa³/a:

Teoria strun,Teoria super grawitacji,M-teoria,Model standardowy itp.
Wyśle, że każdy słyszał chociaż raz w życiu o próbach opisania wszechświata za pomocą 1 wzoru.Przykładem osoby która "zmarnowała" na to swoje życie jest np. Albert Einstein.
A więc co o tym sądzicie?Czy to możliwe?



Pewnie, ze jest mozliwe. Ja uwazam, ze wszystko jest mozliwe ;-)

Imellion napisa³/a:

A jeśli tak to jaka teoria wszystkiego jest według was najbardziej prawdopodobna?



Mi sie podoba teoria Walerija Szypowa, która łączy fizyke z zagadnieniem świadomości.

PomidoroweBydle napisa³/a:

A obliczysz samym wzorem na pole trójkąta objętość ostrosłupa o podstawie trapezu?Według mnie nie ma czegoś takiego i nie będzie.



To znaczy, ze nie rozumiesz o co chodzi ;-) Taka teoria mialaby inne praktycznie znaczenie.

lovez8 napisa³/a:

¯adna z istniejących teorii nie wydaje mi się dosyć przekonująca. Coś takiego owszem, teoretycznie może istnieć, ale mózgi istot żywych jeszcze przez wiele lat mogą nie być dość rozwinięte aby ją pojąć, a co dopiero wymyślić.



A jestes pewien, ze wszystkie znasz? Mi sie wydaje, ze nawet jak cos takiego już jest opracowane, to wcale nie znaczy, że świat sie o tym zaraz dowie. Jezeli okazaloby sie np. ze mozemy miec dostep do darmowej energii to koncerny energetyczne zrobilyby doslownie wszystko, zeby nie dopuscic do jej opublikowania. Mysle, ze faktem jest ze uzywamy jedynie jakis odsetek naszego mozgu. Moze rzeczywiscie gdybysmy uzywali wiecej, to bysmy odkryli taka teorie. A moze odwrotnie - jak wynajdziemy taka teorie to pozwoli ona nam na pelne wykorzystanie mozliwosci, jakie mamy ;-)

Szatanista napisa³/a:

W teorii wszystko może istnieć, nie ma więc powodu, by zaprzątać sobie głowę tym, co znajduje się zdecydowanie poza zasięgiem percepcji.



Nie wydaje Ci sie, ze to ma bardzo duze znaczenie?? ;-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com