Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

basqa

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-23, 21:13   trÄ…dzik i wrażliwa cera

jak radzicie sobie z problemem, o którym wspomniałam w temacie? Ja nie mogłam bardzo długo znalezc nic co zwalczałoby trądzik, a przy tym nie wysuszało skóry. Raz dobrałam coś vichy i było naprawdę dobre, ale szukałam jakiegos tańszego odpowiednika. I ostatnio widziałam, ze pojawil sie nowy zel under twenty o takim wlasnie przeznaczeniu. Uzywalyscie juz moze? Co myslicie?:)
 

SlodKa  

Stały User


ImiÄ™: Karina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-10-24, 16:09   

Wiesz co spróbuj użyć z iwostinu purritin ja mam żel do mycia twarzy i żel punktowy i jest to na prawdę skuteczne tylko musisz stosować 2 razy dziennie a najlepiej to by było 3 razy dziennie.. :hyhy:
 

waritsu

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-29, 13:55   

Z trądzikiem poradziłem sobie stosując Rozex. Skutecznie, w miarę tanio i szybko pozbył się trądzika z twarzy mej
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-10-29, 14:33   

Ja miałam ten sam problem :-) Mam mieszaną cerę, jednak Garniery i tym podobne produkty strasznie mi ją przesuszały oraz podrażniały. Początkowo także skusiłam się na Vichy, jednak kosmetyczka mi odradziła stosowanie tej marki. Zaprzyjaźniłam się, więc z La Roche Posay Effaclar Duo. Efekty są zniewalające. Cena może zniechęcać, jednak mogę zaręczyć, że przykłada się to na jakość oraz wydajność. ¯el oraz tonik wymieniam co cztery miesiące. Krem trochę szybciej, ale na ogół starsza na dwa :-) Mój brat stosuje Iwostin i także dość fajnie działa :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Akinom  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-10-29, 20:25   

Ja też miałam ten problem ale nie szukałam sama rozwiązania tylko poszłam do dermatologa. On najlepiej się zna i wie co komu polecić bo różni ludzie mają różne problemy i różne odmiany trądziku. I nawet tanie te specyfiki były :-)
 

wodaTruskawkowa  

Stały User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-30, 18:18   

Stosowałam wiele toników, kremów i szczerze mówiąc, niewiele dawały.
Obecnie łykam Visaxiunum i jestem bardzo zadowolona. Krostek jest znacznie mniej, jeśli już się pojawiają, to np. przed miesiączką. Więc polecam :-)
_________________
za dużo marzeń, jak na jedno życie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com