Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-15, 17:56   

Cytat:

Jak tak po nich patrzę, to wszystkie oryginalne :P A ja mam zwykłe, a nie oryginalne jak wy!


Hah, to nie są moje. Ja bym takie chciała (; Tylko mi się podobają. A noszę takie za 35 zł.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-16, 09:22   

A ja mam za 6.50 i siÄ™ nie chwale.
:-P
Nie no poważnie,coraz rzadziej noszę trampki,ale nadal w szafie się walają wszędzie stare ,pomazane,upiększone,zwyczajne czarno-białe trampki.
_________________
Drugs&hugs.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 12:24   

Ja mam czarne trampki z takÄ… czaszkÄ… ze strasznego filmu na boku, bardzo je lubiÄ™ :-D
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-09-16, 15:37   

http://img.szafa.pl/uploa.../1247146592.jpg
mam takie tyle, że języczki są żółte a boki granatowe i przez całe trampki przechodzi taki smok ładny ;) niestety nie mogłam znaleść na necie...
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

szymon_50007  

User

yEah.!


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: dalekO

   

Wys³any: 2009-10-09, 00:07   

a ja mam białe trampki na rzepy z New Yorker, i chce kupic w diversie albo w zara men wysokie ponad kostke;)

**nie moge znalezc zdjec
_________________
'dz!ękujÊ wAm zA to ¯e n!e boJę s!ę życ!a'
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-09, 01:07   

a ja mam pomarańczowe trampki z Biedronki <3
na jednym jest słoneczko nabazgrane kredką do oczu, a na drugim Radioheadowy misio. niestety zbliża się zima i będą musiały wylądować na hasioku, ale niech wiedzą, że kochałam je.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Blue Rose  

User


Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 13:04   

nosze trampki bo mi sie podobają.. no ale już od dawna.
teraz chciałam sobie kupić w kratke ale szit nigdzie nie znalazłam.
nie podobaja mi się trampki w czaszki, serduszka albo coś takiego.. jeszcze różowe. haa. zal :D
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 14:14   

Trampki to buty totalnie nie dla mnie, nie miałabym do czego ich założyć, poza tym, ja średnio przepadam za płaskimi butami, więc już w ogóle. Chociaż, chociaż, kiedy jeszcze byłam młodą i szaloną nastolatką, jakoś w rejonach drugiej klasy gimnazjum, sprawiłam sobie, takie okroopne, długie do kolan czarne trampki z czerwonymi sznurówkami, które, UWAGA, można było wywijać, żeby były sięgały do łydki! Od wewnątrz były czerwone, i miały takie fajne zatrzaski, żeby ten wywinięty materiał nie odstawał. Generalnie były straszne, ale ja nosiłam je z dumą przez jakiś czas.
Teraz wyrosłam z takiego stylu i takiego obuwia, i jeśli kiedyś jeszcze włożę takie buty, to chyba tylko po to, żeby na u babci wyplewić ogródek :-P
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-10-10, 12:45   

chcę białe conversy i nic więcej, chyba z tego wyrosłam.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-10, 12:47   

w życiu więcej nigdy conversów. trampki za 150 zł a rozwaliły się tak samo szybko jak z biedronki za 7,99 :->
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-10-10, 13:08   

nie wiem, ja jakoś w zwykłych trampkach to więcej niż dwa miesiące w porywach nie przechodziłam, a conversy jakoś się trzymają i to nieźle. pozatym dużo nie wydałam, 150 też by mi było szkoda.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-10, 15:42   

150 zł za trampki?! W życiu. Po co? Na co?
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-10, 15:59   

właśnie teraz też się nad tym zastanawiam. myślałam, że będą trwalsze ni w rzeczywistości się okazały. jakbym pochodziła w nich dłużej to czemu nie, ale niestety moje myślenie "kupię raz porządne a nie co miesiąc gówniane" się nie sprawdziło. także nigdy więcej trampków z converse'a, chociaż są śliczne.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

JawiemzeTywiesz  

User



Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-10, 16:44   

ja mam od maja conversy i trzymają się świetnie a prawie wszędzie w nich chodzę...
kiedyś takie beznadziejne z deichmanna rozerwały mi się w czasie zakładania... po niecałych 2 tygodniach. O_o
także zrobiłam lepszy interes kupując conversy za 199 niż trapy z deichamana za 60 ; O
 

Ada94  

Wymiatacz

maniak muzyki



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-10, 21:09   

Trampki ciemno zielone w czarną krate, trochę za kostkę, bardzo je lubię. Ale też chyba z tego powoli wyrastam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com