Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶ć

alex191  

User


Doł±czyła: 09 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-03-09, 21:21   Uczucia chĹ‚opaka po 2 letnim zwiÄ…zku

Jak to jest- jakie targajÄ… nimi uczucia (WAMI?)?
Ile czasu potrzeba na otworzenie się na nową miłość?
Czy nalegać, starać się o niego , gdy on się waha, nie wie co czuje?

W tym przypadku jego była zdradziła go, była chamska.Spotykałam się z nim miesiąc, było bardzo miło, lecz chyba za szybko dla niego . . . Teraz ograniczył spotkania, czuję , że o niej myśli, choć ma innego -minęło 3 miesiące od rozstania...
:-( Proszę o pomoc w takiej sytuacji: myślałam , że przyjedzie na dzień kobiet, jeśli będzie mógł, jednak miał uczelnię, wiedziałam że wróci późno i nie da rady(odległość 45km).
Jednak wrócił wcześniej,nie dał nic znać, a ja nie zaprosiłam go.
Napisał mi, że żadna koleżanka go nie zaprosiła więc się nie wybrał i nie chce mi się narzucać.
Ja dość dobitnym tonem napisłam mu, że wyjeżdża mi z jakimś zaproszeniem i narzucaniem. I jeśli nie chce, żebyśmy sie widywali ma powiedzieć. Obraził się i powiedział, że zdenerwowałam go.. Czy mam teraz do niego jechać, bez uprzedzenia po prostu , żeby przejść się i porozmawiać ot tak,po prostu co czuje, myśli czy to ZBYT TRUDNE DLA NIEGO?
pomóżcie...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=lN7QEAKfOww
Adele-hometown glory
. . .piękne. . .
 

Missy  

Pogromca postĂłw

Gwiazdka



Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wysłany: 2009-03-09, 21:38   

Nie rzucaj siÄ™ na Niego.
Potrzebuje kogoś teraz na pewno, ale myśl, że jego kochana teraz z innym jest dobija go pod każdym względem.
UmĂłw siÄ™ z Nim na za kilka dni i wtedy porozmawiacie.
Nie naciskaj na TEN temat, wręcz omijaj go szerokim łukiem, chyba, że sam zacznie.
Staraj się go jakoś rozśmieszyć i pokaż, że życie nadal potrafi być cudowne. Samotnie lub z Tobą.
PrzynieĹ› mu ulgÄ™, to moĹĽe kiedyĹ›...
_________________
ona umrze martwa.
 

MĹ‚odyDuchem  

Pogromca postĂłw


Wiek: 32

Doł±czył: 02 Mar 2009

Sk±d: KĂŞty/Lublin

   

Wysłany: 2009-03-09, 21:47   

On sam musi sobie pewne sprawy poukłądać :-) Na pewno po takiej odpowiedzi i w ogóle jego przeżyciach po prostu może potrzebować czasu, aby sobie ułożyć pewne sprawy :-) A jak najpierw mu piszesz takie rzeczy a potem nagle przyjeżdżasz, żeby się przejść i porozmawiać ot tak, po prostu co czuje to się chłopak może zupełnie pogubić.
_________________
“Nie mam co do tego ĹĽadnej wÄ…tpliwoĹ›ci, ĹĽe Ĺ›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeĹ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

alex191  

User


Doł±czyła: 09 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-03-09, 21:53   

ale ja chcialam dobrze, przyjezdzajac.. faktycznie, moze innej przyjaciolce sie wygada, tez tak twierdzi ze samo musi to minać...
ok,, za kilka dni znow go podrecze;) Nie no, wtedy pojade pogadac.
oczywiscie chcialam tylko wesprzec go, podbudowac, ale widze ze nie ma sensu na sile. .
uzbroic sie w cieprpliwosc... :-|
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=lN7QEAKfOww
Adele-hometown glory
. . .piękne. . .
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com