Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mishelina

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 13:15   Uczulenie na kremy i kosmetyki.

Jak wiecie każdy ma na coś uczulenie tkzw. wysypkę w postaci Chrostków lub wyprysków bądź plam i rożnych zaczerwień.
Otwieram ten temat bo chce sama się dowiedzieć czegoś a zarazem może i pomóc tym którzy mają problem ze skóra.
Sama od niedawna używam pilingu nivea visage young ale strasznie wysusza mi skóre, dlatego kupiłam krem z nivea nawilżający lecz nie wiem co jest grane ale używając tego na czore pojawiły mi siemapełno malutkich chrostków.
odstawiłam na jakiś czas oby dwa kosmetyki myjąc buzie mydlem w płynie - efekt jakieś pryszcze któreych nigdy nie miałam.
zaczełam myć sama woda no pomogło lecz nie czuje sie czysta i odświerzona na buzi.
co robic? moze mieliscie podobne wytuacje i szukaliscie przyczyny lecz bez rezultatu wiec piszcie!
jak nie smaruje kremem mam za sucha jak smaruje mam chrostki a jak sie nie myje nie mam nic dupa blada pomocy!
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-17, 13:19   

W takim przypadku idzie sie do dermatologa, a on przepisuje specjalne kremy i żele.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mishelina

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 13:21   

motyl napisa³/a:

W takim przypadku idzie sie do dermatologa, a on przepisuje specjalne kremy i żele.


tak byłam powiedział zebym nie stosowala zadncyh kosmetyków ...
to co mam nie myc rano buzi?
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-17, 13:23   

Cytat:

to co mam nie myc rano buzi?


Letnia woda i najzwyklejsze szare mydło. Poważnie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mishelina

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 13:27   

spróbuje <na twoja odpowiedzialnoś> ;p... jakby co bede pisac
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-28, 19:28   

sądzę, że na kosmetykach nie należy oszczędzać, chociaż ceny nie są zatanistyczne, warto inwestować.
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-29, 07:18   

są kremy hypoalergiczne ;) ja takich używam, bo też mam jakąś taką dziwnie wrażliwą skórę i po wszystkim mnie jakby uczula. twarz myję mydłem Dove (jakoś mam na nie tolerancję...) co dziwne, gdy myłam mydłem Bambino (dla dzieci) to wysuszało mi ono skórę i wyskakiwały mi różne dziwne rzeczy na twarzy :mrgreen: no w każdym razie szare mydło ponoć najlepsze. choć wysusza... niestety. trzeba próbować różnych rzeczy i wybrać to co najlepsze ;) a! i twarzy nigdy nie myję wodą z kranu tylko przegotowaną ;) tak na wszelki wypadek :P
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-29, 08:55   

Mishelina, wszystko wskazuje na to,że masz wrażliwą cerę. Podrażniłaś ją używając peelingu ,więc możliwe,że stąd te problemy.
O...to radzę zmienić dermatologa jeśli wydał taki osąd,chyba ,że dodatkowo przypisał jakieś leki.
Szare mydło ok..ale wiesz jestem pewna,że znajdziesz coś pośród tych wszystkich cudów dla nastolatek kosmetyki przeznaczonej dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com