Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2017-08-12, 22:57   

AT4 napisał/a:

Dawaj jakieś argumenty, spróbuj Go przekonać, że się myli.
Wytłumacz mi bardzo proszę jaka różnica jest między propagandą TVP, TVN czy Polsatem? - dla mnie osobiście nie ma żadnej.

Nie chce mi się przekonywać kogoś, że białe jest białe. Przekaz z linkowanych przez niego artykułów jest niczym równoległa rzeczywistość, a mi brakuje czasu już w tej jednej. Przykro mi - kiedyś mi się chciało pokazywać przypadkowym osobom napotkanym w sieci, że się mylą i przedstawiać im fakty, które i tak były przez nich odrzucane, bo woleli przekaz swoich mediów. Teraz mi się nie chce.

Propaganda natomiast może być różna. Czasem jest kłamstwem, czasem myśleniem życzeniowym, a czasem po prostu ma na celu zwrócić uwagę na jakiś problem. Różne może być też jej stężenie i naturalnie sam przekaz. Z tego względu nie można stawiać znaku równości między TVP, TVN a Polsatem.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

Gimper  

User

Gold-Pro

Imię: Piotrek

Ostrzeżeń:
 6/3/6

Wysłany: 2017-08-13, 05:41   

Udowodnij ze te linki są nieprawdziwe.

Dwa, fala imigrantów robi co chce i nie wiedzą jak ich zatrzymać.
Właśnie na TVN pokazywali wczoraj jak bandy Murzynow sforsowaly hiszpańska granice, a inni doplyneli łódka na plażę i rozboegli się po mieście.
Straż graniczna, policja czy przybrzezna w ogóle nie podjęły interwencji.

Bruksela i europajace nie mają pomysłu na to.
Fala imigrantów nie ustanie, oni sobie mogą wyznaczać limity, a i tak kolejni przyolywaja.
Mozaika z całej Afryki pcha się do Europy.
Ja stawiam proste pytanie - jak unia zamierza rozwiązać ten problem?
Przyjmiemy dosłownie każdego Murzyna który doplynie do Europy?
Czy wymyśla sobie limit 1 czy 2 milionów, a potem co jak będą płynąć kolejni?
Może ich pozatapiac?
Bo ja nie widzę możliwości ze oni przestaną się tu pchać.

DeVaneio  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2017-08-13, 08:53   

Gimper, Oj Piotrze Piotrze :-D .Nie walcze z katolikami tylko z kk czyli z instytucja porażająca pienadze od tych biednych parafian.
Zdziwię Cię Ale wiary też dotyczy co jest absurdem bo ja np:jak powiem ze wierzę w wrozke zembuszke to się wszyscy ze mnie śmieją raniąc moje uczucia religijne :zalamany:

Przed 1939 też mieliśmy sojusz i co z tego ?

Dlaczego senat ? W senacie masz 100 senatorów a w sejmie 460 idiotow.Czy słyszałeś ostatnio jakieś skargi na senat ?

Ale PiS ci tego nie zrobi niestety.PiS nawalil już swoich urzędników i ich obecna liczba to 800 000.PiS zrobi to co PO napcha swoich ludzi i jeszcze bardziej zadłuzy kraj.Macie Baby-Boom,macie.Teraz niech wymyśla jak tu młodych ludzi zatrzymać.Wiesz dlaczego placa min wzrosła ?
Przez Ukraińców dziękując bogu :]
Ukraińcy już zakładają u nas firmy i zatrudniają Polaków a wcale więcej nie płacą.
Niedługo Ukraina stanie się Rosją,Polska Ukraina a my się będziemy modlić do jezuska,maryji zawsze dziewicy,żydowskiego zabobona(boga),Jarosława Kaczynskeigo,JP2,Rydzyka itp.I wspominac sanacje,sarmacje,zabory,powstania,obalenie komuny i będziemy siedzieć z głowami w d*pach i narzekać jak to w polsce źle.

O. Spengler

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Wysłany: 2017-08-13, 10:43   

Gimper napisał/a:

Udowodnij ze te linki są nieprawdziwe.

Nie twierdzę, że linki są nieprawdziwe. Akurat nie te, którymi się podzieliłeś. Niemniej przedstawiona przez Ciebie wizja świata jasno wskazuje, czym się karmisz.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

barti02

User

Wysłany: 2017-08-15, 21:53   UE a Polska

przez unię europejską zniszczyliśmy swoją gospodarkę. Unia Europejska jest powodem naszych wszystkich kłopotów. Powinniśmy natychmiast wyjść z Uni i utworzyć własny sojusz środkowo europejski

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Wysłany: 2017-08-16, 21:28   

barti02 napisał/a:

przez unię europejską zniszczyliśmy swoją gospodarkę. Unia Europejska jest powodem naszych wszystkich kłopotów. Powinniśmy natychmiast wyjść z Uni i utworzyć własny sojusz środkowo europejski

Z kim? I czy potencjalni kandydaci w ogóle chcą z Polską rozmawiać?

DeVaneio  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2017-08-17, 08:16   

barti02,

barti02 napisał/a:

przez unię europejską zniszczyliśmy swoją gospodarkę.

Nie tylko przez UE,również przez pana Janusza Lewandowskiego.

barti02 napisał/a:

Unia Europejska jest powodem naszych wszystkich kłopotów

Nie UE tylko demokracja i układ z okrągłego stołu.

barti02 napisał/a:

Powinniśmy natychmiast wyjść z Uni i utworzyć własny sojusz środkowo europejski

Problem polega na tym że nikt nie chce z nami rozmawiać i polska przez historyczne zapędy imperialne źle kojarzy się krajom sąsiadującym.

O. Spengler

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Wysłany: Wczoraj 17:45   

DeVaneio napisał/a:

demokracja

Co proponujesz w jej miejsce? Restytucja Habsburgów jest niestety mało prawdopodobna.

DeVaneio  

Hiper wymiatacz

Wysłany: Wczoraj 18:55   

Cytat:

Co proponujesz w jej miejsce? Restytucja Habsburgów jest niestety mało prawdopodobna.

Można byłoby spróbować z demokracją bezpośrednią ale do tego wymagane jest świadome społeczeństwo jak w Szwajcari i zlikwidowanie systemu partyjnego na co PO,PiS,PSL,.N czy SLD nigdy się nie zgodzą.
Może coś w stylu republiki federalnej jak w Niemczech albo systemu stanowego jak w USA z granicą celną ?

O. Spengler

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com