Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2010-07-05, 10:34

Autor

Wiadomo¶æ

konrad00  

Stały User


ImiÄ™: Konrad

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-07-05, 10:09   Próbne egzaminy klas drugich i pierwszych w gimnazjum

Co to w ogóle są próbne egzaminy klas drugich i pierwszych w gimnazjum? Każdy musi je pisać?
 

Eryda  

User

Naćpana marzeniami



Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Lip 2010

Sk±d: z innej bajki.

   

Wys³any: 2010-07-05, 11:30   

Próbne egzaminy gimnazjalne.
W pierwszej i drugiej klasie powinni je pisać wszyscy.
Sprawdza to poziom Twojej wiedzy, pokazuje na ile punktów (oczywiście mniej więcej) stać Cię na prawdziwym egzaminie.
_________________
Potrafisz usłyszeć barwę?
Poczuć dźwięk?
Zobaczyć zapach?
Nie.
Więc nie mów mi,proszę, że możesz wszystko.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-07-05, 14:32   

Czy próbne egzaminy odbędą się w pierwszej i drugiej klasie gimnazjum to jest to tylko zależne od nauczyciela.Zazwyczaj nie każdy taki pisze bo niektórzy nie przychodzą do szkoły w ten dzień.Choć jeśli za ten egzamin nie są stawiane oceny to warto samemu się sprawdzić i napisać.
 

konrad00  

Stały User


ImiÄ™: Konrad

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-07-05, 14:55   

Moja kuzynka chodzi do najlepszego gimnazjum w moim mieście i ona nic takiego nie pisała. Taki egzamin to pewnie jeszcze trudniejszy niż te z podstawówki na koniec. Trzeba się do niego uczyć tyle ile do normalnego, takiego na koniec jakiejkolwiek szkoły. :zalamany: :-/ :[ Masssssakra! :-(

[ Dodano: 2010-07-05, 14:56 ]
Miesiąc z głowy, a może nawet i więcej. :zalamany:
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-07-05, 15:27   

konrad00, to kiedy ty ten egzamin masz pisać???
 

konrad00  

Stały User


ImiÄ™: Konrad

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-07-05, 16:05   

No nei wiem. Tak jest co roku w moim przyszłym ginazjum. To się psize jak prawdziwy test na koneic klasy 3. trzy dni, ładne stroje, na sali gimnastycznej. To jest chore! Po co. I jeszcze w klasie 1. W drugiej ok, rozumiem, ale w pierwszej?
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-05, 20:12   

konrad00 napisa³/a:

No nei wiem. Tak jest co roku w moim przyszłym ginazjum. To się psize jak prawdziwy test na koneic klasy 3. trzy dni, ładne stroje, na sali gimnastycznej. To jest chore! Po co. I jeszcze w klasie 1. W drugiej ok, rozumiem, ale w pierwszej?



A co Ci szkodzi się sprawdzić? Powinieneś się cieszyć, że twoja szkoła organizuje coś takiego (nie wszystkie mają). Wiesz, na pewno lepiej pisać test wcześniej niż po raz pierwszy normalny egzamin i robić WIELKIE OCZY. Tak przynajmniej wiesz jak to wygląda, ocen za to nie ma, nie rozumiem w czym problem.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

konrad00  

Stały User


ImiÄ™: Konrad

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-07-06, 14:42   

Klaudia121121 napisa³/a:

konrad00 napisa³/a:

No nei wiem. Tak jest co roku w moim przyszłym ginazjum. To się psize jak prawdziwy test na koneic klasy 3. trzy dni, ładne stroje, na sali gimnastycznej. To jest chore! Po co. I jeszcze w klasie 1. W drugiej ok, rozumiem, ale w pierwszej?



A co Ci szkodzi się sprawdzić? Powinieneś się cieszyć, że twoja szkoła organizuje coś takiego (nie wszystkie mają). Wiesz, na pewno lepiej pisać test wcześniej niż po raz pierwszy normalny egzamin i robić WIELKIE OCZY. Tak przynajmniej wiesz jak to wygląda, ocen za to nie ma, nie rozumiem w czym problem.



Tak, tylko, że w trzeciej klasie też jest próbny test.
 

Martynos  

Stały User

Ja Jestem Ja



ImiÄ™: Martyna, Ola

Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Lip 2010

Sk±d: Me³giew

   

Wys³any: 2010-07-06, 22:01   

U mnie odbyły się próbne egzaminy w II gimnazjum i oczywiście wypadłam słabo, bo jestem nieukiem :hyhy:
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-07-06, 23:55   

Nie wiem, co powinno być, co jest. Powiem, co było u mnie.
Próbny w III kl.
I mamy też pod koniec w II, ale akurat mój rocznik nie miał, co było WIELKIM błędem.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-07-07, 09:45   

alpen. napisa³/a:

ie wiem, co powinno być, co jest


Powinny być. To przecież jest dla Was, żeby wiedzieć na czym bardziej się skupić, co wam wypada słabo, nad czym trzeba popracować. Takie rzeczy są tylko dla Waszego dobra. Więc nie ma co się rzucać, a pisać i sprawdzać.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-07, 12:56   

konrad00 napisa³/a:

Klaudia121121 napisa³/a:

konrad00 napisa³/a:

No nei wiem. Tak jest co roku w moim przyszłym ginazjum. To się psize jak prawdziwy test na koneic klasy 3. trzy dni, ładne stroje, na sali gimnastycznej. To jest chore! Po co. I jeszcze w klasie 1. W drugiej ok, rozumiem, ale w pierwszej?



A co Ci szkodzi się sprawdzić? Powinieneś się cieszyć, że twoja szkoła organizuje coś takiego (nie wszystkie mają). Wiesz, na pewno lepiej pisać test wcześniej niż po raz pierwszy normalny egzamin i robić WIELKIE OCZY. Tak przynajmniej wiesz jak to wygląda, ocen za to nie ma, nie rozumiem w czym problem.



Tak, tylko, że w trzeciej klasie też jest próbny test.



Ale co ci to przeszkadza? Ja też mam w I, II i III klasie próbne testy i nie narzekam. Im więcej piszesz testów tym lepszą masz wprawę w takiego typu zadania. Ciesz się, że próbny nie jest na ocenę bo u mnie w szkole JEST.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-07, 19:52   

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, serio.
W moim byłym gimnazjum nigdy nie było czegoś takiego, ale to pewnie dlatego, że w mojej szkole podejście do nauki było dosyć luźne...
Ale jak masz coÅ› takiego to co siÄ™ przejmujesz. Wbijesz siÄ™ w gajarek i napiszesz.

konrad00 napisa³/a:

Trzeba się do niego uczyć tyle ile do normalnego, takiego na koniec jakiejkolwiek szkoły. :zalamany: :-/ :[ Masssssakra! :-(


A po co się uczyć? Ja się nawet do tego głównego nie uczyłam. Też się nie ucz.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

inlove  

User



ImiÄ™: Martyna

Do³±czy³a: 16 Lip 2010

Sk±d: Wroc.

   

Wys³any: 2010-07-16, 15:15   

Taa, u mnie były diagnozy klas pierwszych i drugich (22,23 i 24.06 :D). pierwszoklasiści mogli nie przyjść, ale głównie przychodzili, a z drugiej musieli, bo to się tam jakoś im liczyło... ale dokładnie nie wiem, co i jak xD
_________________
Człowiek zupełnie nie wie, kiedy tonie, która kropla wody wyznacza mu koniec.
— Nicholas Sparks
 

kasia2960  

User


ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 28 Wrz 2010

Sk±d: polska

   

Wys³any: 2010-09-28, 14:30   

ja jestem w 2 gim. i ten rocznik ma zmieniony sprawdzian w 3 gim. nie chce go pisać bo podobno mamy tam pisać rozprawki a ja nie lubie pisac rozprawki
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com