Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-12, 23:09   Rudzi i piegowaci ludzie

Jak wiadomo rudzi i piegowaci są z reguły wrednymi zawistnymi ludźmi, nie tolerowanymi w pewnych przypadkach.
Tolerujecie ich? Co o nich sądzicie? Czy każdy rudzielec, którego spotkaliście okazał się być zawistnym, wrednym i chamskim człowiekiem?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-12, 23:20   

Jedno rude stworzenie, jakie poznałam (i to bardzo dobrze), okazało się być chamskim, wrednym i niezbyt inteligentnym prymitywem. Więcej takich przypadków nie kojarzę. Nie wierzę, aby w jakikolwiek sposób charakter i intelekt były uzależnione od koloru włosów czy innych cech wyglądu.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-07-12, 23:21   

To bzdurny wymysł, bo:

Placebowa napisa³/a:

w jakikolwiek sposób charakter i intelekt były uzależnione od koloru włosów czy innych cech wyglądu.

_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-12, 23:25   

Ja nie wiem czy to był jedynie zbieg okoliczności, ale ilu rudych w życiu spotkałem tylu okazało być się typem wrednej osoby, a takich osób było z 10.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-07-12, 23:44   

ja znam jedną taką osobę i się zgadza opis wyżej przedstawiony :O
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-12, 23:45   

Ja mialem ruda laskę i nie była wredna. Znam dwie rude panienki nie sa zle pewnie temu ze nie oryginalnie.
 

rebelgirl  

Stały User

I am mine



ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:23   

Znam tylko jedną taką osobę i to niezbyt dobrze, ale nie wydaje się być chamska i zawistna, za to z daleka widać, że 'ma tzw. charakterek'.
_________________
Rozmawiając z wieloma osobami nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie zamkną. Jak np zamknij się. Jesteś kretynem. Nie mam nic do powiedzenia, wiesz?
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:38   

znam pare rudych, ale chyba żadne nie jest wredne, a przynajmniej nie ponad norme.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-07-13, 15:48   

A ja kochałam się w rudym chłopaku, będąc w podstawówce... :oops:
Inna sprawa, że TAK, okazał się wredny i niesamowicie zaborczy.

Niemniej jednak nie rzutuje to na moje spojrzenie na wszystkie rude osoby, no bez przesady. :) Sama kiedyś miałam rude włosy, farbowałam na ognisty rudy. Nie wróciłabym już jednak do tego koloru.
Znam z widzenia osoby, które są rude i na swój sposób są piękne, takie oryginalne. Zawsze sprowadzają mnie do pionu i wtedy widzę, że wcale nie ma jednego, uniwersalnego kanonu piękna. Skoro tak wybredna osoba jak ja (a sama nie jestem doskonała i śliczna w każdym calu) była w stanie zauroczyć się na amen w rudzielcu, to znaczy to mniej więcej tyle, że miał w sobie coś pociągającego. ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-07-13, 15:48   

Coś w tym jest. Wszyscy stający mi na drodze naturalni rudzi ludzie byli wredni, a momentami nawet chamscy. Z normalnymi się wśród ich grona nie spotkałam. Zresztą nawet na forum mam potwierdzenie;].
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-13, 18:25   

Straho napisa³/a:

Tolerujecie ich?


Oczywiście, jak każdego.

Straho napisa³/a:

Co o nich sÄ…dzicie?


Normalni ludzie.

Straho napisa³/a:

Czy każdy rudzielec, którego spotkaliście okazał się być zawistnym, wrednym i chamskim człowiekiem?


Nie, tylko jedna osoba się taka okazała, a reszta miła i taka... normalna, no.
Zresztą, co ja się będę rozpisywać, wystarczy, że napiszę, że zgadzam się z twierdzeniem, że:

Placebowa napisa³/a:

Nie wierzę, aby w jakikolwiek sposób charakter i intelekt były uzależnione od koloru włosów czy innych cech wyglądu.


PS. Kupiłam sobie szamponetkę i sama będę ruda, o.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-07-13, 18:31   

coś w tym jest. nie spotkałam jeszcze rudej osoby, którą jakoś szczególnie bym polubiła, choć nie powinno się przypisywać ludziom cech na podstawie ich wyglądu, jak już wyżej powiedziano.
_________________
meow
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-13, 19:55   

a ja nie spotkałam takiego rudego człowieka ze schematu prosto, żeby był wredny ponad przeciętną i w ogóle samo zło, a znam kilka osób z takim kolorem, nie potwierdzam tych plotek.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

madziaf  

User

:)



ImiÄ™: Magda

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Lip 2010

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2010-07-16, 13:19   

Mój chłopak jest rudy. Nie wiem jak dalej ale na razie jest bardzo miły, uprzejmy i dba o nasz związek. :) Mój brat jest zaręczony z rudą dziewczyną i również jest bardzo fajna. Uważam, że nie wolno wszystkich rudzielców oceniać jedną miarą ;)
_________________
Szczęście jest jak zapach mgły o poranku, po pewnym czasie zabiera je podmuch wiatru.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-16, 13:24   

Znam dziewczynę która jest piegowata. Jest zwyklą, radosną dziewczyną. Nigdy nie usłyszałem z Jej ust jakiejś obelgi itp. Nie warto słuchać plotek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com