Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-11, 04:56   Gryzonie

Czy ktoÅ› tu podziela mojÄ… pasjÄ™, jakÄ… stanowiÄ… gryzonie?


Osobiście w domu aktualnie mam dwa szczury rasowe z hodowli Wo De Shu, Capri i Cahir mają już po 2 lata. :)

Ktoś z Was się interesuje tymi uroczymi stworzonkami? Może macie chociaż chomika? Chętnie też odpowiem w miarę mojej wiedzy na jakieś pytania, czy pomogę rozwiązać jakiś dylemat. Interesuję się tym już przeszło od 6 lat. :D
_________________
__________
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2011-11-11, 10:25   

Miałam mysz, która trzeciego dnia uciekła i zrobiła sobie blisko czteromiesięczny rajd po korytarzu, moim mieszkaniu i strychu. Miałam ją może miesiąc, potem poszła do koleżanki, bo wyjeżdżałam z rodziną na święta i tam została.

Chomika też miałam, 3 lata, aż do jego śmierci. Jak umarł, to go pochowałam w pudełku po papierosach na podwórku, uprzednio zawinąwszy go w kurteczkę dla lalki Barbie. Raz nawet przez przypadek wpadł do miski z wodą przy próbie ucieczki z klatki.

Miałam też szczura, jakieś dwa tygodnie, potem poszedł do koleżanki z powodu mojej przeprowadzki.

Lubię gryzonie, ot, tyle. Fajne są i milusi. W szkole gimnazjalnej jarałam się myszoskoczkami w pracowni biologicznej <3
_________________

Moje maleństwo <3
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-11, 12:04   

Z takich gryzoni które ja miałam to w sumie musiałabym wymienić 7 myszek, na początku jeden samiec, a jak zdechł to aż 6 samiczek. 4 chomiczki, 3 dżungarskie i jeden syryjski, 3 kochane szczurki, koszatniczki, świnka morska i królik, chociaż to zajęczaki już. Wszystkie te zwierzątka już nie żyją.
_________________
__________
 

Wessnosa  

User

Nihonjin!



ImiÄ™: Krzysiek

Do³±czy³: 22 Lis 2011

Sk±d: Hel

   

Wys³any: 2011-12-02, 17:30   

Ja kocham świnki morskie... miałem trzy. ¦winki to genialne i mądre i... słodkie zwierzątka.
_________________
"Dla jednych życie na ziemi to piekło,
dla drugich to, wymarzony eden..."
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-18, 09:31   

Tak, świnki morskie są fajne, aczkolwiek powiem, że stanowczo wolę szczury. Jak ogółem odczuwam sporą różnicę w ich inteligencji. ;x
_________________
__________
 

Cile  

User

Cile


ImiÄ™: Darek

Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Gru 2011

Sk±d: Konin

   

Wys³any: 2011-12-18, 10:14   

Od około pół roku mam dziwną ochotę kupić ze 3 myszy lub szczury, nie mam żadnej klatki itp ale oczywiście kupiłbym.
I tu moje pytanie, czy to drogi interes? Ile to kosztuje tak miesięcznie ;) pieniędzy i pracy
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-12-20, 17:25   

Moje kuzynostwo (które mieszka ze mną) posiada szynszyla i chomika. Bardzo urocze stworki. Szynszyl jest przeuroczy, bardzo zwinny i mięciutki. Ma takie fajne miękkie futerko. Ogólnie bardzo lubię takie stworki, bardzo interesujące zwierzęta. Szczury są inteligentne i można je wytresować
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

gks132  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-20, 19:40   

ja mam 3 szynszyle w domu :) Nie polecam
 

Blaugrana  

Stały User



ImiÄ™: Catalunya

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lip 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-12-22, 15:38   

Miałam 4 chomiki i wiem, że już nigdy nie kupię gryzonia :>
 

eprilway  

User



Do³±czy³a: 03 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-03, 21:34   

Niestety nie mam miejsca na wielką klatkę i mam tylko chomika. Jego zdjęcie mam w moim avatarze. Kochane i pocieszne stworzonko. Marzę by mieć kiedyś susła richardsona...
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-13, 11:18   

Ja jestem zakochana w moich myszoskoczkach. Jak przestaną wariować i ciągle kopać albo spać to zrobię im zdjęcia :D. Co prawda są głupie i kojarzą mnie głównie z żarciem, ale w tych ich mordkach nie da się nie zakochać.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-07-13, 12:42   

Lubię gryzonie. Zawsze w domu jakieś były - moi rodzice dzielnie przeżyli już moje zafascynowanie królikami, świnkami morskimi, różnymi rasami chomików, myszoskoczkami.
Obecnie mam dwa, głupie jak cholera, szczury.
_________________
meow
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-07-13, 14:28   

Gryzonie fajne stworki. ¯eby jeszcze nie zżerały tapety w domu, to byłoby genialnie :mrgreen: Polecam koszatniczki. Są dość inteligentne, nawet reagują na krótkie imiona. :)
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-10, 22:00   

Myszątka :) Myślę że pod względem urody są zdecydowanie najlepsze ze wszystkich gryzoni. Pod względem inteligencji są raczej przy końcu ale i tak je kocham. Reagują na moje określone zawołanie. Nie lubią absolutnie żadnych pieszczot, choć są już na tyle oswojone że dadzą się pomiziać za uszkiem, oczywiście jeśli w grę wchodzi nagroda w postaci słonecznika. Kupiłam im wypaśny kołowrotek, na którym nie umieją się kręcić, ale lubią go obgryzać i zakopywać w trocinach. Czarny nawet pozwala się brać na ręce. Mimo, że to dzikuski, fajnie dokazują i przyjemnie jest patrzeć na ich wzajemne relacje. Są to braciszkowie.

DSCN3254.JPG
Murzyn Marcel

Plik ¶ci±gniêto 2384 raz(y) 38,34 KB

DSCN3269.JPG
Stójka

Plik ¶ci±gniêto 1 raz(y) 42,18 KB

DSCN3280.JPG
Komentarz zbędny :D

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 46,03 KB

DSCN3274.JPG
Razem

Plik ¶ci±gniêto 1 raz(y) 58,97 KB

DSCN3291.JPG
To blondyn Kuba

Plik ¶ci±gniêto 1 raz(y) 69,31 KB

_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

jasmin.nowak123

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-31, 00:47   

Urocze:)
Ja miałam dotychczas myszkę, 2 chomiki i królika (no ale to nie gryzoń). Planuję niedługo zaprzyjaźnić się z jakimś szczzurkiem i przy okazji sprawdzić, czy to faktycznie tak inteligentne stworzenia, jak niektórzy mówią:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com