Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 22:45   Zarobek w necie^^

Witam^^

Jedni układają puzzle, inni grają w bierki, a ja zarabiam w necie xD
Tak to jest jak się wciągniesz w zarabianie, nawet nie wiesz kiedy zaczyna on zżerać cały wolny czas o.O No ale fakt, inni żebrzą od rodziców, babć, wujków chrzestnych, a ja mam swoje $$$ ^^ a Wy jak kołujecie kaskę na własne wydatki?; >
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2012-04-25, 22:56   

sedor napisa³/a:

a Wy jak kołujecie kaskę na własne wydatki?; >


Może to i dziwne, ale chodząc do pracy.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 22:59   

ha, ha, ha :]

ależ to niespotykane i oryginalne :przestraszony:
widzę, że masz duszę artysty xD
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2012-04-25, 23:05   

sedor napisa³/a:

ależ to niespotykane i oryginalne
widzę, że masz duszę artysty xD


Nigdy nie myślałam o sobie jako o artyście, a moje słowa miały wyrażać pewną ironię. Bo doprawdy, w jakiż to sposób zazwyczaj zdobywa się pieniądze? (tak, poza wyciąganiem od innych?)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-25, 23:12   

wyczułem oronię, Ty natomiast nie wyczułaś mojej :-P

lola napisa³/a:

Bo doprawdy, w jakiż to sposób zazwyczaj zdobywa się pieniądze? (tak, poza wyciąganiem od innych?)


zarabiając oczywiście. nie zrozumiałaś tematu :-) ja - zarabiam w necie, a ostatnie zdanie mojego pierwszego postu jest po to, aby dowiedzieć się jakie inni mają patenty :) można zarabiać na wiele sposobów; >
_________________
www.robie-hajs.blogspot.com
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-26, 04:59   

Dział hobby? Pogratulować pasji życiowej.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-26, 06:35   

masz z tym jakiś problem, hejterze? :hyhy: a o definicję 'życiowej pasji' podpytaj się rodziców :mrgreen:
_________________
www.robie-hajs.blogspot.com
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-04-26, 07:04   

Nikt nikogo nie hejtuje.
Uspokój się.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-04-26, 07:43   

Przedstaw nam, na czym polega Twoja praca ;]
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-04-26, 13:50   

Nie przedstawi. Jego praca jest bardzo dochodowa i supertajna bo inaczej ktoś mógłby zrobić mu konkurencję. Albo zajmuje się czymś nielegalnym. Ileż to takich przypadków było.

@Ad topic
Nie pracuję. Miało się przez pokolenia pola naftowe na całym świecie to pracować nie trzeba... Ah, szkoda, że są jeszcze ludzie, którzy muszą zajmować się pracą - nawet w internecie, bo poza nim są nieletni i nie mogą robić pieniędzy.
 

Masaki  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-26, 18:30   

Widać ,że to co napisałeś sedor to Fake Zarobki przez neta? Ile wiec zarabiasz? dużo? naprawdę zajeżdża tu czymś .
_________________

Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2012-04-27, 06:29   

sedor, US wie o Twoich dochodach?
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-04-27, 10:13   

stubarwny, ćśś, zaraz zostaniesz wyzwany od kretynów, hejterów, etc - przecież to jasne, że firmę ma zarejestrowaną na Cyprze czy w innym raju podatkowym. A w ogóle to kwoty poniżej 2100 (coś ok tego) są nieopodatkowane.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-04-27, 16:17   

Po co w ogóle jest ten temat? Użytkownik sedor wygląda mi na takiego, który albo chce się pochwalić (choć nie ma za bardzo czym) albo chce nas zaspamować jakimiś super sposobami na zarobienie pieniędzy w internecie...
 

Masaki  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-27, 16:20   

Dokładnie ... Gdyby była taka opcja " zarobek w necie" zarabiam swoje "$$$" w 100% bezpiecznie i jestem pewny ,ze to nie żadne FAKE! To wszyscy by tak pracowali , a nie godzinami dziennie harówka...
_________________

Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com