Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

filipinka89

User


Doczy: 11 Gru 2012

   

Wysany: 2013-03-11, 15:34   wybielanie zębów

Hej chciałabym jakoś sobie wybielić zęby, zastanawiam się nad tymi pastami wybielającymi dostępnymi na naszym rynku, każda paska ponoć jest skuteczna i po 14 dniach wybiela zęby i efekt jest widoczny. Jak uważacie jest to prawda? Wybiela ktoś w ten sposób zęby?
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2013-03-11, 17:42   

Pasty wybielające to mit. Skuteczne są jedynie lampy, ale koszty takiej wizyty liczone sa w setkach zł.

Nie łudź się że pasta za 6 zł colgate która ponoć ma wybielać zęby Ci pomoże...
_________________
Pozdrawiam, Lvcas
https://www.balonowe.pl
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



Imię: Marcelina

Wiek: 28

Doczya: 20 Sty 2012

   

Wysany: 2013-03-11, 20:47   

lampy spoko, ale podobny efekt możesz uzyskać poprzez paski albo nakładki wybielające, które są dużo tańsze. By utrzymać efekt używam pasty colgate max white one i jestem zadowolona, a korzystałam zarówno z lamp jak i pasków.

EDIT. a, przy wybielaniu bardzo ważne jest, by przestrzegać białej diety, bez tego dupa blada.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2013-03-11, 23:46   

Pomaluj je sobie korektorem :hyhy:

Jak chcesz mieć taki amerykański uśmiech, to pasty niewiele dadzą (no mogą niewiele wybielić), tylko jak wyżej - specjalne lampy. Tylko że potem masz przez jakiś czas bardzo wrażliwe zęby.
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



Imię: Karolina

Wiek: 29

Doczya: 01 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-01, 23:19   

paski wybielające, jeśli chcesz chwilowy efekt wybielenia myj zęby sodą oczyszczoną ale regularne robienie tego niszczy szkliwo
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówią, jak to zrobiłaś, co bierzesz? A ja mówię, że wypiłam butelkę porto, zapaliłam kilka fajek i przeleciałam obcego faceta.”
 

incomprensible  

User



Imię: Marcin

Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-01, 23:30   

Z własnego doświadczenia jak najbardziej polecam paski wybielające. W instrukcji jest napisane aby trzymać 30 minut jednak ja polecam trzymać je po godzine, wtedy jest o wiele lepszy efekt i zużyjemy mniej pasków. Ja po trzech dniach miałem już odpowiedni kolor zębów. Natomiast nie polecam żadnych past wybielających! Największa ściema która na prawdę wybieli bardzo słabo albo i nic. A wracając do tych pasków to koszt nie jest aż tak wysoki jak wybielanie u dentysty, chyba około 50 złotych o ilę się nie mylę, a efekt naprawdę jest spoko.
_________________
Niesamowite z jaką łatwością przychodzi nam pomaganie innym,
a sami nie potrafimy poradzić sobie z własnymi problemami.
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



Imię: Karolina

Wiek: 29

Doczya: 01 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-02, 15:05   

incomprensible napisa/a:

Z własnego doświadczenia jak najbardziej polecam paski wybielające. W instrukcji jest napisane aby trzymać 30 minut jednak ja polecam trzymać je po godzine, wtedy jest o wiele lepszy efekt i zużyjemy mniej pasków. Ja po trzech dniach miałem już odpowiedni kolor zębów. Natomiast nie polecam żadnych past wybielających! Największa ściema która na prawdę wybieli bardzo słabo albo i nic. A wracając do tych pasków to koszt nie jest aż tak wysoki jak wybielanie u dentysty, chyba około 50 złotych o ilę się nie mylę, a efekt naprawdę jest spoko.



Wybielanie u dentysty jest dużo droższe, jednak na gruponie można kupić taki zabieg za 50-100 zł.Przed zakupem polecam sprawdzić gdzie znajduje się salon dentystyczny i poczytać opinie na jego temat
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówią, jak to zrobiłaś, co bierzesz? A ja mówię, że wypiłam butelkę porto, zapaliłam kilka fajek i przeleciałam obcego faceta.”
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



Imię: Marcelina

Wiek: 28

Doczya: 20 Sty 2012

   

Wysany: 2013-04-02, 23:49   

incomprensible napisa/a:

W instrukcji jest napisane aby trzymać 30 minut jednak ja polecam trzymać je po godzine


podejrzewam, że bardzo niszczy to szkliwo. instrukcje pisane są po to, by je stosować.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

incomprensible  

User



Imię: Marcin

Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-03, 00:13   

apocalypse napisa/a:


incomprensible napisał/a:
W instrukcji jest napisane aby trzymać 30 minut jednak ja polecam trzymać je po godzine

podejrzewam, że bardzo niszczy to szkliwo. instrukcje pisane są po to, by je stosować.



Pewnie masz racje, ale chodziło mi o to aby zatrzymać sobie parę pasków aby użyć ich sobie za jakiś czas. Trzymając po godzinie uzyskałem efekt w 3 dni a nie w tydzień. I jakoś moje zęby na tym za bardzo nie ucierpiały. Ale najważniejsze przy używaniu takich pasków jest to aby mieć wyleczone wszystkie zęby.
_________________
Niesamowite z jaką łatwością przychodzi nam pomaganie innym,
a sami nie potrafimy poradzić sobie z własnymi problemami.
 

mlodziaczkaKAR  

User



Doczya: 12 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-12, 14:14   

Mi ostatnio mama kupiła szczoteczkę elektryczną oral b white 3d zeby trochę wybielić te zęby, ale jak na razie to boli mnie przy myciu.... wiec chyba bede musiala jakis dodatkowy proces uruchomic...
_________________
www.aranżacyjny.com
 

incomprensible  

User



Imię: Marcin

Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-12, 18:32   

mlodziaczkaKAR napisa/a:

Mi ostatnio mama kupiła szczoteczkę elektryczną oral b white 3d zeby trochę wybielić te zęby, ale jak na razie to boli mnie przy myciu.... wiec chyba bede musiala jakis dodatkowy proces uruchomic...



Dziwne ze bolą ci żeby przy myciu zębów elektryczną szczoteczką. Sam mam "Oral B Vitality" od paru dobrych lat i nigdy nie bolały mnie zęby. Może powinnaś iść do dentysty?
_________________
Niesamowite z jaką łatwością przychodzi nam pomaganie innym,
a sami nie potrafimy poradzić sobie z własnymi problemami.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2013-04-20, 15:01   

Daj sobie spokój z wybielaniem bo jeszcze bardziej zniszczysz swoje zęby . Pewnie i tak już masz zniszczone od tych wszystkich wybielających past
 

Zatorland_pl  

Stały User


Doczy: 18 Gru 2012

   

Wysany: 2013-04-21, 19:06   

Jestem tego samego zdania,te wszystkie zabiegi marketingowe dzięki którym rzekomo nasze zęby staną się białe- w praktyce nie są tak skuteczne i możemy sobie w wielu przypadkach zepsuć zęby,uszkodzić płytkę. Jeżeli już to warto udać się do stomatologa na profesjonalne wybielanie zębów.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



Imię: Marcelina

Wiek: 28

Doczya: 20 Sty 2012

   

Wysany: 2013-04-22, 00:47   

Zatorland_pl napisa/a:

Jestem tego samego zdania,te wszystkie zabiegi marketingowe dzięki którym rzekomo nasze zęby staną się białe- w praktyce nie są tak skuteczne i możemy sobie w wielu przypadkach zepsuć zęby,uszkodzić płytkę. Jeżeli już to warto udać się do stomatologa na profesjonalne wybielanie zębów.


"nie znam się, ale się wypowiem". Paski działają, sprawdzone. Wizyta w profesjonalnym gabinecie też, za to mocniej ingeruje w szkliwo. czy je niszczy? pewnie tak i nie wierzę, że w mniejszym stopniu niż to, co oferują zwykłe drogerie. powrót dawnego koloru po paskach- 4 miesiące, po wizycie w gabinecie- dwa tygodnie. o cenie chyba nie muszę wspominać.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Natalija  

User


Doczya: 01 Mar 2011

   

Wysany: 2013-04-22, 21:03   

Jeśli się nie pali papierosów to wystarczy dobrych kilka dni często myć zęby i już będzie widoczna poprawa:)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com