Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

facet18  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-06-22, 09:06   Plaża nudystów...

Co myślicie o plaży nudystów..? Wstyd czy coś normalnego..
_________________
facet18:D xD
 

espresso  

Stały User

Fater



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-06-22, 09:32   

Ja bym się na takiej plaży nie czuł komfortowo, ale co kto lubi.
_________________
www.tatajakmama.eu
www.bycfotografem.pl
 

michal97  

User


Imię: Michał

Wiek: 27

Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-22, 11:54   

Nigdy nie byłem i najpewniej się nie wybiorę.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-06-22, 22:40   

Ja nie byłam i nie mam takiego zamiaru. Miałabym problem, żeby obnażyć się przed obcymi.
 

Nikoz  

Stały User



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-06-23, 13:32   

napewno byłoby inaczej, ale nie widzę problemu :)
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-11, 12:21   

Normalna sprawa
 

Zatorland_pl  

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-07-11, 14:41   

W naszym kraju jest to coś gorszego i nienormalnego,natomiast za granica jak najbardziej normalność,to akurat prosty temat:)
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

szedi  

User


Do³±czy³: 14 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-14, 01:24   

Oczywiście że wstyd. Jest to forma ekshibicjonizmu.
 

adam_1990  

User



ImiÄ™: Marek

Wiek: 33

Do³±czy³: 07 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-14, 10:53   

Ekshibicjonizmu? Serio? =.=
_________________
[url="http://5fantastic.pl/"]Hosting plików[/url]
 

darecki  

Wymiatacz

Filozof



Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Wrz 2009

Sk±d: Z Daleka

   

Wys³any: 2014-08-21, 00:02   

ekshibicjonizmem bym tego nie nazwał bo to nie ma z tym nic wspólnego (na przyszłość zanim cos takiego napiszesz sprawdź dokładne znaczenie tego słowa).
Osobiście nigdy nie byłem na takiej plaży ale myślę ze nie miał bym problemu z rozebrania sie w takim miejscu.
Mieszkamy w Polsce i jesteśmy tak wychowani że nagość jest tematem Tabu, jest czymś złym a wręcz nieludzkim. Ale w sumie to co w tym takiego złego przecież wszyscy jesteśmy zbudowani tak samo więc czego tu się wstydzić.
Zaraz ktoś powie że to grzech tak paradować na golasa przy innych ludziach. W sumie jest to dość praktyczne bo można sie wtedy równo opalić ( a nie blada dupa) a głównie kobiety bez białych pasków od ramiączek
_________________
Warto pozostać soba w każdej sytuacji...
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-24, 16:27   

W kwestii opalania się zgadzam, ale czułbym się dziwnie. Z kolei ciekawi mnie czy za granicą ludzie jak chodzą to gadają jak gimby"ale ma małego" itd. :mrgreen: :mrgreen:
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-08-24, 21:13   

W Polsce napewno nie, ludzie są zaściankowi (nawet Ci "wyzwoleni") a poza? nie wiem, moze bym sie skusiła :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-25, 12:32   

£ohohohoho Polska taka zaściankowa i zacofana, cebulandia łohohoho

Ogarnijcie się. Plaża nudystów jest dla nudystów, ja takich ludzi nie rozumiem, ale jeśli chcą to niech się rozbierają w miejscach do tego przeznaczonych. Co to ma do rzeczy, czy to Polska czy inny kraj? Na plażę nudystów nie przychodzą ludzie, którzy się wstydzą albo którzy nie chcą oglądać cudzych ciał... Ja jako osoba preferująca przynajmniej trochę ubranych ludzi nie rozumiem idei nudystów czy naturystów ale dlaczego mam ich krytykować? Ale pojazd po Polsce zawsze spoko. Dla mnie nagość jest elementem, który owiany tajemnicą, a potem odkryty smakuje lepiej. Nie uważacie, że strywializowanie nagości i sprowadzenie jej do normy np. na ulicy (bo przecież to naturalne) może wpłynąć negatywnie na pożądanie u ludzi? Bo do tego sprowadza się argument, że nagość jest naturalna i nie powinna być tabu. Gdzie jest waszym zdaniem granica przyzwoitości, taka nieprzekraczalna nawet w imię postępu?

A jednak w większości (zapewne nie wszystkie) nawet bardzo prymitywne ludy z gorących ziem czy dżungli noszą może bardzo kusy, ale jednak ubiór, często zasłaniają swoje narządy płciowe.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 19:43   

E tam, za granicą w wielu krajach samo opalanie toples na zwykłej plaży to już zupełnie normalne, plaże nudystów czy opalanie się nago w ustronnych miejscach też nie robi żadnego wrażenia, i jakoś nie obserwuje się ujemnych tego skutków więc kiego doszukiwać się i domyślać skoro inni na świecie to już przetrenowali.

Oczywiście nie mówimy o krajach arabskich :-)
 

joszida

User


Do³±czy³: 26 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-26, 11:56   

ze mną mogło by być różnie bo przy jakiś nagich starych grzybach bym się źle czuł.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com