Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Doczy: 31 Pa 2014

   

Wysany: 2014-12-15, 12:46   Dziewczyna szydzi z moich rodziców

Siema mam problem, poznałem dziewczynę całkiem niedawno, jest fajna, zakochałem się dość szybko(kochliwy jestem). Mam 17 lat, ona również, i pojawił się problem kiedy tak rozmawialiśmy o rodzinie i przeszło na tematy rodziców, i zapytała mnie czy moi rodzice mają maturę, ja odpowiedziałem, że nie, bo taka prawda. Oboje rodzice są po zawodówce, ale się tego nie wstydzę.

Ona wyskoczyła z tesktem "COO? jak to możliwe, że nie mają mature" i poczułem się strasznie tym dotknięty, że szydzi z wykształcenia moich rodziców. Jej rodzice są po studiach, mama pracuje w banku, a tata nie pamiętam. Tak rozmawialiśmy i mówie jej przecież to nie średniowiecze, że stan majątkowy się liczy, że to, iż moi rodzice są po zawodówkach nie umożliwia nam spotykania się, a poza tym stan portfela jest często odwrotny do miłości jaką niesie taka rodzina dla członków. Moi rodzice są wspaniali, mimo, że nie mają dobrego wykształcenia, są tak dobrzy, dobrze wychowani, zawsze mi powtarzają żebym pomagał potrzebującym, że dobro wraca itp - nie zamieniłbym nigdy na innych.

No i wkurzyłem się na nią nazwałem ja szmatą i ją olałem, ale to było w przypływie emocji, bo już nie mogłem znieść tego, że tak zaregowała.. Teraz chcę ją przeprosić, ale nie wiem czy warto? Skoro dziewczyna ma problem z zaakceptowaniem moich rodziców, że są po zawodówce to warto o taką walczyć czy olać ją?

Z góry dzięki
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-12-15, 13:04   

Randy_Orton napisa/a:

No i wkurzyłem się na nią nazwałem ja szmatą i ją olałem


Zareagowałeś zbyt gwałtownie.

Randy_Orton napisa/a:

Teraz chcę ją przeprosić, ale nie wiem czy warto?


Przeprosić nawet wypada ale to nie znaczy, że musisz się z nią wiązać. Szczególnie, że przejawia manię wyższości.

Rodzice starszej daty, tak jak moi, przeważnie mieli wykształcenie zawodowe, bo to zwyczajnie gwarantowało pracę. I to nie powód do wstydu. Raczej dowód zaradności.
Mój mąż również jest po zawodowce. Od 18stego roku życia pracuje, nabył doświadczenia, rozwinął umiejętności i zarabia tyle, że głodny student może tylko wzdychać- nie ubliżając głodnemu studentowi. Choć nie mówię, że szkoła wyższa w ogóle nie ma sensu. Sama jestem na takim poziomie edukacji ale ja się do budowlanki nie nadaję:) Natomiast na pewno nie powinniśmy oceniać człowieka po jego stopniu edukacji, jeśli w ogóle powinniśmy oceniać innych ludzi.
Ile w ogóle lat mają wasi rodzice? Pewnie są w wieku mojej rodzonej siostry, która z resztą ma wszelakie tytuły przed imieniem, a pracy nie ma od kilku lat. No i co z tego, że uczyła się przez większość swojego życia? Nic.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2014-12-15, 13:35   

Randy_Orton napisa/a:

Skoro dziewczyna ma problem z zaakceptowaniem moich rodziców, że są po zawodówce to warto o taką walczyć czy olać ją?



Dziś czepia się o wykształcenie Twoich rodziców, jutro o Twoje wykształcenie a pojutrze o Twoją słabą pensję.

Przeproś, ale zastanów się, czy warto z nią się wiązać.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Darcia  

Pogromca postów



Imię: Daria

Wiek: 29

Doczya: 10 Sie 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2014-12-15, 14:26   

Przeprosić za takie zachowanie wypada. Ale szczerze, to trzymałabym się od niej z daleka, dziewczyna ma problem z szacunkiem do ludzi.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



Imię: Julia

Wiek: 27

Doczya: 14 Sie 2012

Skd: wielkoPolska

   

Wysany: 2014-12-15, 17:37   

Skoro ona dała Ci do zrozumienia, że jesteście z dwóch różnych światów, to nie pakuj się w to. Przeprosić możesz jeśli leży Ci to na sumieniu.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2014-12-15, 18:05   

Poza tym kolego: szacunek dla Ciebie. Nie pierdzielisz się z laską, kiedy coś Tobie nie odpowiada.

+100
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2014-12-15, 19:44   

kenzy1 napisa/a:

Poza tym kolego: szacunek dla Ciebie. Nie pierdzielisz się z laską, kiedy coś Tobie nie odpowiada.

Jak nie, jak się pierdzieli. Powinien był jej wpierdolić.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2014-12-15, 21:33   

Bardzo dobrze zareagowałeś .Jakim beznadziejnym człowiekiem trzeba być by tak powiedzieć
 

Arkovianin  

User


Imię: Karol

Wiek: 36

Doczy: 13 Gru 2014

Skd: ŁÓDŹ

   

Wysany: 2014-12-15, 22:01   

Randy_Orton, wal ją
Jimmy Fox,a co Ty damski bokser jesteś? Za takie odzywki ostrzeżenie się należy. To jest forum, nie chlew.
 

Elpremiero  

Stały User



Doczy: 29 Kwi 2011

   

Wysany: 2014-12-16, 00:21   

Randy_Orton, masz jeszcze jakieś wyrzuty sumienia? No bez jaj za takie teksty Twoja dziewczyna powinna dostać większą zjebe... wykazuje cechy dziecka nowobogackich, jeśli nie ma rodzeństwa to już w ogóle. Dla mnie powinieneś ją olać, a jak się odezwie to jej odpowiednio wygarnąć cóż może kiedyś zmieni światopogląd.

Cytat:

że głodny student może tylko wzdychać- nie ubliżając głodnemu studentowi.


To ciekawe co piszesz bo jeszcze w życiu głodnego studenta nie poznałem, ten tekst był prawdą ale jakieś 10 lat temu :-)

Cytat:

Pewnie są w wieku mojej rodzonej siostry, która z resztą ma wszelakie tytuły przed imieniem, a pracy nie ma od kilku lat.


To ciekawe o czym napisałaś, możesz rozwinąć jaki tytuł i jakiej specjalności ma siostra ?
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2014-12-16, 01:11   

Arkovianin napisa/a:

Jimmy Fox,a co Ty damski bokser jesteś?

Nie. Ale jak już macie być chamami, to czemu by się ograniczać do bluzgania? £opatą przez łeb i się nauczy szacunku. Tak powinien zrobić prawdziwy mężczyzna, prawdziwy dżentelmen.

Arkovianin napisa/a:

Za takie odzywki ostrzeżenie się należy. To jest forum, nie chlew.

_________________
Kadrowanie wspomnień
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-12-16, 07:26   

Elpremiero napisa/a:

Cytat:
Pewnie są w wieku mojej rodzonej siostry, która z resztą ma wszelakie tytuły przed imieniem, a pracy nie ma od kilku lat.

To ciekawe o czym napisałaś, możesz rozwinąć jaki tytuł i jakiej specjalności ma siostra ?


Najpierw ukończyła położnictwo, później zdecydowała się na marketing i zarządzanie, z tegoż zdobyła inżyniera i magistra. Ma 38lat.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Arkovianin  

User


Imię: Karol

Wiek: 36

Doczy: 13 Gru 2014

Skd: ŁÓDŹ

   

Wysany: 2014-12-16, 15:27   

Jimmy FoX napisa/a:

Arkovianin napisa/a:

Jimmy Fox,a co Ty damski bokser jesteś?

Nie. Ale jak już macie być chamami, to czemu by się ograniczać do bluzgania? £opatą przez łeb i się nauczy szacunku. Tak powinien zrobić prawdziwy mężczyzna, prawdziwy dżentelmen.

Arkovianin napisa/a:

Za takie odzywki ostrzeżenie się należy. To jest forum, nie chlew.

Obrazek



Taki mężczyzna to bandyta. Powtarzam jeszcze raz nie biję się kobiet
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2014-12-16, 15:59   

Arkovianin napisa/a:

Powtarzam jeszcze raz nie biję się kobiet


Eee...przełamiesz się raz, to potem już z górki. ;)
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doczya: 16 Sty 2009

Skd: zza legendy mgie³

   

Wysany: 2014-12-16, 19:45   

Przepraszam bardzo, ale nie wiem czy to ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy cała reszta.
Dziewczyna zapytała po prostu, dlaczego Twoi rodzice nie mają matury, a Ty zinterpretowałeś to jako szydzenie?
W dodatku wyzwałeś ją od szmat?

Na miejscu tej dziewczyny od razy bym z Ciebie zrezygnowała, a z pewnością zerwałabym kontakt.
Naucz się zachowywać kulturalnie.
Jakiekolwiek zdanie o Twojej rodzinie miała ta dziewczyna - swoim zachowaniem z pewnością nie pokazałeś, że pochodzisz z dobrej, kulturalnej, ceniącej wartości rodziny. Tak chamskiego zachowania nie da się zatrzeć krótkim przepraszam. To z pewnością.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com