Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-29, 10:15   wyniki matur 2015

Jak zapewne wiadomo dzis po polnocy beda juz dostepne wyniki z matur. Ja osobiscie uwazam, ze zdalam.. nawet ta nieszczesna matematyke. :-D A Wy jestescie bardziej przekonani, ze ujrzycie pozytywny wynik czy raczej przygotowani na ewentualna poprawke w sierpniu? ;>
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-29, 10:20   

Myślę, że powinnam zdać, aczkolwiek mam nieco wątpliwości co do polskiego i tego "Paryża w kształcie półmiska" :P
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-29, 10:30   

Ja tez mam wieksze watpliwosci co do polskiego niz matmatyki, co jest bardzo dziwne, bo matma od zawsze u mnie lezala ;/
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-06-29, 11:26   

Bardziej ciekawi mnie to na ile zdałam i czy dostanę się na wymarzony kierunek.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-29, 12:11   

Ten wymarzony to jaki?
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-29, 12:43   

No właśnie jaki? Bo ja nie wiem czy pójdę na studia nawet jakbym zdała maturę, bynajmniej nie w tym roku. Jeszcze, żeby mnie jakiś kierunek konkretnie interesował, a tak to nic :/ Zupełnie nie wiem co teraz robić po szkole. Wcześniej miałam cel - żeby ukończyć liceum, ale teraz jestem w kropce :/
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-29, 14:54   

Cytat:

No właśnie jaki? Bo ja nie wiem czy pójdę na studia nawet jakbym zdała maturę, bynajmniej nie w tym roku. Jeszcze, żeby mnie jakiś kierunek konkretnie interesował, a tak to nic :/ Zupełnie nie wiem co teraz robić po szkole. Wcześniej miałam cel - żeby ukończyć liceum, ale teraz jestem w kropce :/



Nie mieliście doradców zawodowych w szkole? No po liceum to możesz znaleźć pracę, ale nie będzie to nic konkretnego i raczej za bardzo mizerne pieniądze, szczególnie, jeśli wcześniej nigdzie nie pracowałaś może Ci być trudno coś znaleźć. Dwa sensowne wyjścia to pójście do szkoły policealnej i wyrobienie sobie jakiegoś zawodu (lub przynajmniej jakiś kurs), albo pójście na studia mając jasny cel - co dzięki nim chcę osiągnąć i kim chcę być? Z doświadczenia wiem, że nie ma sensu wybierać studiów, o których nic się nie wie, bez dokładnego pomysłu co dalej. Z drugiej strony pierwszy rok to zawsze test, czy to na pewno TO, czy może lepiej coś innego. Powodzenia ;)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-06-29, 15:01   

Nie chcę zapeszać, to raz. A dwa - w mojej szkole nie dostaliśmy haseł do oke, w ogóle nikt nie wspominał o możliwości podejrzenia wyników w internecie, wobec czego, wystarczy, że sama założyłam sobie konto?
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

kachna  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-29, 15:09   

Ja dostałam kody, ale z tego co pisze w internecie moje wyniki będą dopiero koło 9.30 we wtorek.
Miałam doradcę zawodowego, ale to był totalny dupek, wolał pogadać z chłopakami o kobietach i o niczym konkretnym :/
_________________
You know nothing Jon Snow.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-29, 15:18   

Czarne Indigo napisa³/a:

Nie chcę zapeszać, to raz. A dwa - w mojej szkole nie dostaliśmy haseł do oke, w ogóle nikt nie wspominał o możliwości podejrzenia wyników w internecie, wobec czego, wystarczy, że sama założyłam sobie konto?


Nie wiem tego, moze i tak mozna. Ja dostalam w szkole.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-06-29, 18:42   

Osobiscie nie znam osoby, ktora nie zdalaby matury, totez posiadam jedna prawde, cala prawde i tylko prawde,ktora glosi, ze zdawalnosc wynosi 100%.

Otwieracie szampany, bedzie dobrze!
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-29, 19:01   

A ja znam takie osoby, otworze dzis po polnocy jak zobacze, ze zdalam :D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-29, 19:18   

Zdacie. Bez przesady. A jak ustne poszły? Bo wszyscy zesrani byli, było aż tak źle czy tak jak mówiłam? ;)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-29, 19:26   

wszystko zdane, ale z angielskiego nie jestem zadowolona ;/
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-29, 19:34   

A polish? Wszyscy byli zmartwieni nową formułą.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com