Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-07-27, 01:57

Autor

Wiadomo¶æ

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-23, 22:57   Problem gimnazjalisty

Piszę z pewną dziewczyną już od jakiegoś roku (ona mieszka w Londynie i tylko czasami jest w Rzeszowie).
Dość często się mnie pyta np. które zdjęcie lepsze, w czym jej będzie ładniej. Byłem pewien, że to na bank friendzone i w sumie nie przeszkadzało mi to, no bo kto jest na tyle głupi, żeby zrywać kontakt z super laską 9/10 (i to nie jest subiektywna opinia, bo wszyscy moi znajomi mówią to samo. Oczywiście, jak we wszystkim są wyjątki.). Jakiś czas temu przyleciała do Rzeszowa. Proponowała, żeby się spotkać, ale nie miałem za bardzo czasu (problemy prywatne). Gdy w końcu miałem czas to ona go nie miała. Ostatecznie i tak się spotkaliśmy, niby przypadkiem, niby nie, a było to wczoraj. Niby rozmawialiśmy tak jak zwykle na facebooku, czy skype, lecz wydawało mi się, że coś jest nie tak. Dziwne gesty, czasami zarumienienia i to dziwne przygryzanie wargi. Potem ja poszedłem do domu, a ona gdzieś z koleżankami. Spotkanie było całkiem udane.

I teraz tutaj moje pytanie: czy to faktycznie friendzone? Czy mogę liczyć na coś więcej? Ona odkąd ją poznałem mi się podobała, nie wiem czy ja jej też, czy nie, ale po tym dziwnym spotkaniu poczułem, że może być coś więcej. A Wy jak myślicie? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-23, 23:34   

Berydzik napisa³/a:

Dziwne gesty, czasami zarumienienia i to dziwne przygryzanie wargi


Rumienie i gryzienie wargi to objawy choroby Leśniowskiego-Crohna, czyli poważnej choroby jelita grubego.

Berydzik napisa³/a:

czy to faktycznie friendzone?


Tak.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2015-07-23, 23:39   

$karbówka napisa³/a:

Berydzik napisa³/a:

Dziwne gesty, czasami zarumienienia i to dziwne przygryzanie wargi


Rumienie i gryzienie wargi to objawy choroby Leśniowskiego-Crohna, czyli poważnej choroby jelita grubego.



No to faktycznie zdało by się, jak na faceta z friendzone, zabrać koleżankę do lekarza. Niech zrobi badania.

A no i tak, to w dalszym ciągu jest friendzone. Proponuję tam zostać bo spotkanko od święta to trochę marny związek. Chyba, że wykorzystasz znajomość do wiadomych korzyści, które będziesz czerpał z jej przyjazdów - wtedy staraj się wychylić poza friendzone. :hyhy:

Edit: Masz 14 lat, więc z tym korzystaniem to nie przeginaj. :v Ewentualnie całkiem pomiń te kwestię i zostać w kręgu przyjaciół. :-D
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-24, 01:40   

Berydzik napisa³/a:

czy to faktycznie friendzone?

Tak.

Berydzik napisa³/a:

Czy mogę liczyć na coś więcej?

Tak. Na związek na odległość.

Makabraa napisa³/a:

Edit: Masz 14 lat

Mhm, tyle co ja.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 11:37   

Masz 14 lat... Na filmach mogą być niesamowite historie miłosne tego wieku, ale w rzeczywistości zupełnie inaczej to wygląda.

W tym wieku ani nie masz zarostu, głos pewnie jeszcze przechodzi swoje metamorfozy, jeszcze nie masz zwrostu dorosłego mężczyzny ani tym bardziej wygląd. A ona, jeżeli ma 14 lat, to może nawet nie stała się tzw. "małą kobietką". O jakiej miłości chcesz mówić? Jakie masz doświadczenie? Co Ty w ogóle wiesz o miłości? Z filmów? Z otoczenia, które znowu jest super-inteligentne i wszechwiedzące, że dziewczyny w wieku 16 lat spać po nocach nie mogą, bo się boją czy nie są w ciąży.

Są osoby, które by się zakopały ze wstydu przyznać się do tego, że w wieku 12 czy nawet 14 lat, spakowały swoje zabawki i wywiozły na strych, ale co to nie wiedzą o miłości...

Naprawdę, zostaw te sprawy i bądź jej znajomym. Może jak będziesz miał 18-19 lat, gdy wtedy będziesz więcej rozumieć o sprawach damsko-męskich, to wtedy nie ma problemów co do myślenia o miłości, ale obecnie niech Cię to nie dotyczy.
 

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-24, 11:57   

_Magnolia_ napisa³/a:


Naprawdę, zostaw te sprawy i bądź jej znajomym. Może jak będziesz miał 18-19 lat, gdy wtedy będziesz więcej rozumieć o sprawach damsko-męskich, to wtedy nie ma problemów co do myślenia o miłości, ale obecnie niech Cię to nie dotyczy.



Tyle, że każdy dojrzewa w swoim czasie. Znam osoby, które mają po 13-15 lat, a są bardziej dojrzałe niż niektóre osoby, co mają 18-19 lat. Tutaj nie ma reguły. Osobiście mam przyjaciela, który ma 15 lat, tak samo jak jego dziewczyna. Są ze sobą już ok 2.5 roku. Każdy może poczuć miłość wcześniej, lub puźniej.
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 16:23   

Owszem, można być dojrzalszym, ale w tego typu kwestiach, to akurat za wcześnie by cokolwiek rozumieć, a w tym wieku, nie obraź się, ale jesteście jeszcze umysłowo dziećmi, tylko nieco większymi dziećmi.

Uśmiałam się, Twój kolega i jego "dziewczyna" mieli 12 lat gdy stali się parą... No naprawdę dojrzali jak cholera. Niby skąd nabrali mądrości? Od następnych dzieci na Internecie? Ciekawe czy planują ślub za 3 lata jak tak biorą na poważnie ten ich "związek".

Powiedz o swoim koledze i o Twoich myślach Twoim rodzicom, niech oni Ci rozjaśnią czym powinieneś się zaimować w Twoim wieku. Dam se prawą rękę uciąć, że pierwsze co powiedzą to nauką.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-24, 21:43   

_Magnolia_ napisa³/a:

Uśmiałam się, Twój kolega i jego "dziewczyna" mieli 12 lat gdy stali się parą... No naprawdę dojrzali jak cholera. Niby skąd nabrali mądrości? Od następnych dzieci na Internecie? Ciekawe czy planują ślub za 3 lata jak tak biorą na poważnie ten ich "związek".

Ja swoją pierwszą dziewczynę miałem w wieku 8 lat. Tak - dziewczynę. Byłem na tyle dojrzały, że zdawałem sobie sprawę z tego, że pakuję się w związek damsko-meski czy dziewczęco-chłopięcy. Whatever. Nie była to dojrzała relacja, ale jednak relacja. Więc za każdym razem, gdy widzę, że ktoś wyśmiewa związki/miłości w młodym wieku, to mam ochotę mu jebnąć. Głównie z powodu "nie pamięta wół, jak cielęciem był".
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 22:32   

Jak ja słyszę jak ktoś bardzo wcześnie wszedł w związek, to współczuję, bo z doświadczenia wiem, że tym osobom brakowało miłości w domu i szukały gdzie indziej. Po prostu nie wychowały się w normalnym, ciepłym, środowisku domowym.
 

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-24, 22:45   

_Magnolia_ napisa³/a:

Jak ja słyszę jak ktoś bardzo wcześnie wszedł związek, to współczuję, bo z doświadczenia wiem, że tym osobom brakowało miłości w domu i szukały gdzie indziej. Po prostu nie wychowały się w normalnym, ciepłym, środowisku domowym.



Otóż trochę pomylona uwaga, ponieważ kocham moją rodzinę, tak samo rodzeństwo, jak i rodziców. Nigdy nie było w niej jakiś większych problemów.
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 22:57   

To na co Ci dziewczyna w tym wieku? Dlaczego oczekujesz czegoś więcej? Dlaczego Ci nie wystarcza być jej znajomym?

@Jimmy Fox skoro masz ochotę od razu uderzyć po czymś takim, to teraz pytanie: skąd ta agresja? Styl domowy załatwienia dyskusji? Kobietę byś uderzył? Wyluzuj trochę i od razu wszystkiego nie bierz do serca, bo jeszcze padniesz na zawał.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-25, 00:11   

_Magnolia_ napisa³/a:

Wyluzuj trochę i od razu wszystkiego nie bierz do serca, bo jeszcze padniesz na zawał.

I vice versa. Nie, nie uderzyłbym kobiety. Nazwałbym ją idiotką.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-25, 23:08   

Berydzik napisa³/a:

I teraz tutaj moje pytanie: czy to faktycznie friendzone? Czy mogę liczyć na coś więcej? Ona odkąd ją poznałem mi się podobała, nie wiem czy ja jej też, czy nie, ale po tym dziwnym spotkaniu poczułem, że może być coś więcej. A Wy jak myślicie? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.



Berydzik napisa³/a:

Tyle, że każdy dojrzewa w swoim czasie. Znam osoby, które mają po 13-15 lat, a są bardziej dojrzałe niż niektóre osoby, co mają 18-19 lat. Tutaj nie ma reguły. Osobiście mam przyjaciela, który ma 15 lat, tak samo jak jego dziewczyna. Są ze sobą już ok 2.5 roku. Każdy może poczuć miłość wcześniej, lub puźniej.



Te dwie odpowiedzi się wykluczają - można wnioskować, że uważasz się za dojrzałego, a i forum powinno być ostatnim miejscem, aby rozwiązać taki 'problem gimnazjalisty'. Masz rodzinę, przyjaciół, kogokolwiek ważnego. Jjeśli chcesz się dowiedzieć kim dla niej jesteś to po prostu z nią poważnie porozmawiać, więcej nie trzeba.
 

Berydzik  

User

Fan M&A



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 23

Do³±czy³: 23 Lip 2015

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2015-07-26, 18:23   

ZAMYKAM TEMAT

Problem rozwiÄ…zany :)
_________________
Czas zacząć ćwiczyć!
Never give up!
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-07-26, 18:34   

Nie zamknÄ…Å‚eÅ›.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com