Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

danon755

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2010

   

Wys³any: 2015-09-19, 15:18   zegarek meski

witam jaki polecilibyscie zegarek meski do powiedzmy 200 zl :D
widzial casio gshock na allegro za niecale 200 zl ale ta cena jest jakas niska bo w sklepach sa po 400 z kawalkiem czy to zalezne od modelu
piszcie bo ja jestem zielony w tym temacie ;)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-09-19, 15:42   

Ten casio to pewnie podróbka kupiona na Aliexpress za dużo mniejsze pieniądze, więc w to się nie pakuj.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-09-19, 15:53   

Pisz do DiffetentaXD, on siÄ™ zna na zegarkach.

Kup taki, jaki ci się podoba. Osobiście polecam te, którym wskazówki przesuwają się w prawo.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-19, 15:56   

Ja za to nie polecam zegarków firm, które się tym profesjonalnie nie zajmują czyli te wszystkie śmieszne calvin kleiny czy inne dżordżio armani xD śmiech mnie bierze jak ludzie przepłacają, a potem płacza, bo "odchyłki" są 2 minutowe w ciągu tygodnia.

Zapraszam na zegarkiclub - tam znajdziesz odpowiedź :-D

Uwierz mi, że znać się znam, Ty pewnie nie wiesz co to zegarek typu diver czy pilot, no, ale każdy ma swoje zainteresowania :-D
 

danon755

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2010

   

Wys³any: 2015-09-19, 16:03   

no dokladnie xd jestem ciemny jesli chodzi o te sprawy dlatego chcialem sie zapytac co kupic dobrego za nie wielkie pieniadze :D
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-19, 16:05   

Wejdź na to forum które Ci podałem i tam napisz temat w odpowiednim dziale - na pewno się nie rozczarujesz.

Osobiście polecam do tej kwoty zegarki firmy Lorus
 

danon755

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2010

   

Wys³any: 2015-09-19, 16:11   

a nie mzesz mi pomoc sam tutaj bo im wiecej ludzi i "znawcow " to wiekszy balagan :Drozumiesz a ja i tak nie znam xD chodzi o to zeby byl do okolo 200 zl ;D i zeby nie byl zbyt sztywniacki zebym mogl zalozyc go do bluzy czy luznej koszulki ;) nie mam wielkich wymagan co do bajerow itd ;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-09-19, 17:37   

danon755, nie możesz wpisać w google "zegarki" i przejrzeć oferty?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-09-19, 19:28   

Jimmy FoX napisa³/a:

Osobiście polecam te, którym wskazówki przesuwają się w prawo.



pierwszy raz sie zgadzam z moderatorem. Zegarkami za kilka k można zaimponować tylko ludziom którzy się znają na zegarkach, a z reguły też są to jakieś sztywniaki. To jest ten poziom frajerstwa co kupowanie słuchawek beats pro czy iphone 5++++ za cenę kilkukrotnie większą niż rzeczywista wartość tylko po to żeby inni widzieli ile jesteś w stanie wydać na pierdoły

danon wpisz w allegro: bardzo drogi zegarek i na pewno coÅ› wyskoczy
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-19, 21:15   

Każdy przedmiot jest dobry jeśli znajduje swoje zastosowanie. Jedni mogą uważać, że kupowanie drogich urządzeń typu Rollex za 10000$, lub śpioszków Stella Mc&Cartney po 400$ za sztukę kompletnie mija się z celem. "Bo przecież można kupić zegarek jakikolwiek za 10zł i będzie działał, a czasem i wyglądał dokładnie tak samo". No cóż. I tutaj z celem mija się wasze myślenie. Oczywiście - zgadzam się z argumentami takimi jak ten przytoczony wyżej, nie neguję oczywistej prawdy tak jak niektórzy, nie sypię lichymi argumentami typu "iPhony to przecież super komórki, nigdy się nie wieszają", albo "słuchawki Beats grają olśniewająco". Chcę jedynie zwrócić uwagę na to, że myśląc nie należy ograniczać się do tak spłyciałych kwestii jak cena. Rozumiem, że mieszkamy w kraju gdzie pieniądze liczą się bardziej niż ludzie, ale spróbujmy pomyśleć o innych rzeczach, pomijając zupełnie kwestię wartości czegoś przeliczonej na pieniądze, i wówczas wyłońmy argumenty.



Czy nie lepiej mieć to samozadowolenie z wygranego, szczęśliwego i wygodnego życia, mogąc pójść w miejsce takie jak Vitkac D.S. i sprawić sobie nowe wino, czy ubranie wybrane w wybitnie pięknym, czystym, elegancko i mile dla oka urządzonym sklepie? Czy nie miłym dla duszy doświadczeniem byłoby pójście, już w nowym, pięknym ubraniu, z butelką znakomitego wina w torebce do innego sklepu, dobrać sobie ładny zegarek, elegancki, dobrze wyglądający, lub po prostu taki który nam się spodoba na pierwszy rzut oka? Czy nie lepiej czulibyśmy się wydając zarobione dzięki swojej pracy wynagrodzenie w sklepach takich, które samą nazwą, wyglądem, otoczką prestiżu i ekstrawagancji sprawiają, że tylko wybrana uprzywilejowana klasa ma do nich wstęp? Czy nie lepiej czulibyśmy się z myślą, że zaszliśmy na tyle daleko, by móc się tą "uprzywilejowaną klasą" zwać?



Zajrzyjcie głębiej, ponad to co podlega wszechobecnej ocenie.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-19, 21:45   

Sonmi napisa³/a:

Moja przyjaciółka skwitowała to w następujący sposób: Na ręce to może kastet nosić a przydatniejszy niż ten cały "drajwer".



Niektóre chińczyki są dobre, jaka to firma? ;)

A co do "drajwerów" - chodzi Co driver ECO :mrgreen: ?

DRAJWER XD

A próbowałaś się z nim kąpać? Ja ze swoim skx007 robię wszystko i jest niedozajechania, no i przede wszystkim automat - ma duszę :-D coś pięknego, taki powrót do korzeni.

Skacze, pływam, nurkuje, śpie, biegam, pracuje fizycznie.

No i droższe modele mają to do siebie, że jak posiadasz szafirowe szkiełko to nie zarysujesz o byle kant stołu jak te chińskie plastiki czy nawet hardlex'a


Ja przede wszystkim dałem ok tysiąca za seiko za mechanizm, na forum jest gościu gdzie ma zegarek już 20 lat i tylko 2 razy go smarował u zegarmistrza :-D
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-19, 23:45   

Different, Mój chińczyk to cebulka na łańcuszku za 10zł xD Jakiś NoName. A że tak spytam jaki ma sens mycie się w zegarku? Na wszelki wypadek zakładasz też pod prysznic lakierki, żeby czuć się lepiej? Nie jest to ani higieniczne, a w efekcie też i estetyczne.
Dla mnie wszystkie te wybajerzone zegarki to małe wstręciuchy :x Tak jak napisałam - klasyka w zupełności mnie zadowala i nadaje o wiele więcej elegancji. I gówno mnie obchodzi czy to jakiś skx007 czy też tania podróbka. :hyhy:
Vic98, Nie jest do końca tak jak piszesz. Ja gdybym zapłaciła za coś drożej niż wiem że udałoby się to utargować to źle się będę czuła... kiedy widzę 2 identyczne bluzki za 200zł i 20zł oczywiście wybiorę tą drugą, a zaoszczędzone pieniądze wykorzystam na coś pokroju opera - gdzie faktycznie cena idzie w parze z jakością. Może ktoś powie, że jestem skąpa, ale lubię zapłacić jak najmniej bo wtedy mam wielką frajdę, że coś zostało w kieszeni i szykują się za to np. niezłe wakacje. :mrgreen: Jestem dumna kiedy karmię duszę, ale nie ego i jestem przeciwna stopniowaniu ludzi.
Memento Mori
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-19, 23:47   

Ja utopiłem w jeziorze jakiegoś no name, a jakoś głęboko nie schodziłem. Niby było napisane 100m - taa...

Jaki ma sens? Już tłumacze, nosząc automat najlepiej go nie zdejmować - fakt ma rezerwę chodu, ale po co nadwyrężać bransoletę - zwłaszcza jubile starego typu :-D ? Dla mnie byłoby to uciążliwe ciągle uważanie żeby tylko nie zachlapać zegarka, a tu przy myciu rąk, a tu przy deszczu i ciągle chuchanie na niego jak na nie wiem co xd
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-09-19, 23:50   

Different, Dla wygody można też nie zdejmować butów, bo jak stopy się spocą to brud sam spływa :)
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-09-19, 23:53   

Akurat co do butów to powinno się mieć te 2-3 pary i nie chodzić codziennie w jednych, bo to aż niehigieniczne :-D

Ty masz swoje zdanie, ja swoje. Ja stawiam na jakość - Ty na ilość, ot co :-D Koniec offtopu

Ciebie śmieszy mój 007, a mnie zawsze bawiły podróby Micheala Korsa - te genevy "pozłacane" u dziewczny xDD
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com