Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 14:42   Sunev

Cześć. Mam 20 lat, chociaż moje urodziny zbliżają się nieubłaganie. Już jutro skończę lat 21 i jak nic, czuję się staro. :-> Interesuję się literaturą oraz mangą i anime. Kocham czytać. Uwielbiam muzykę (chociaż do jej tworzenia się w ogóle nie nadaję). Nie ograniczam się. Słucham wszystkiego, począwszy od k-popu po death metal.
Szukałam aktywnego forum, bo bardzo lubię się na takowych udzielać, rozmawiać o poglądach, dyskutować na różne tematy. Mam nadzieję, że znajdę tutaj jeszcze ludzi, z którymi będę mogła porozmawiać na poziomie i z kulturą o wszystkim, co się nawinie. :-)
Pozdrawiam.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-02-08, 15:34   

Hej :D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 18:52   

sunev napisa³/a:

Cześć



Witaj :-)

sunev napisa³/a:

Mam 20 lat, chociaż moje urodziny zbliżają się nieubłaganie. Już jutro skończę lat 21 i jak nic, czuję się staro.



O kurcze, to wszystkiego najlepszego ! Ja mam urodziny pojutrze i wbije 20 level. Hmm czuje się młodo mimo tego :mrgreen: :mrgreen:

sunev napisa³/a:

Interesuję się literaturą oraz mangą i anime. Kocham czytać. Uwielbiam muzykę (chociaż do jej tworzenia się w ogóle nie nadaję). Nie ograniczam się. Słucham wszystkiego, począwszy od k-popu po death metal.



To super ! Ja także uwielbiam mangę i anime, ostatnio obejrzałem "tasogare otome x amnesia" a ty ? Jakich zespołów metalowych słuchasz :-D ?

sunev napisa³/a:

Szukałam aktywnego forum, bo bardzo lubię się na takowych udzielać, rozmawiać o poglądach, dyskutować na różne tematy. Mam nadzieję, że znajdę tutaj jeszcze ludzi, z którymi będę mogła porozmawiać na poziomie i z kulturą o wszystkim, co się nawinie.
Pozdrawiam.



Hehe na pewno coÅ› takiego znajdziesz, ja siedzÄ™ tu od paru dni i jest spoko :mrgreen: :mrgreen:

PS: Choć przydałby się jakiś chat
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-02-08, 19:35   

Witaj,

sunev napisa³/a:

Szukałam aktywnego forum, bo bardzo lubię się na takowych udzielać, rozmawiać o poglądach, dyskutować na różne tematy. Mam nadzieję, że znajdę tutaj jeszcze ludzi, z którymi będę mogła porozmawiać na poziomie i z kulturą o wszystkim, co się nawinie


bardzo na to liczÄ™! ;)

sunev napisa³/a:

Już jutro skończę lat 21 i jak nic, czuję się staro.


I ja także. Ratuje mnie wyłącznie to, że wyglądem przypominam gimnazjalistkę :hyhy:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 21:14   

Jakobson napisa³/a:

O kurcze, to wszystkiego najlepszego ! Ja mam urodziny pojutrze i wbije 20 level.



Dziękuję i również wszystkiego najlepszego. Mój brat ma również pojutrze urodziny.

Jakobson napisa³/a:

To super ! Ja także uwielbiam mangę i anime, ostatnio obejrzałem "tasogare otome x amnesia" a ty


Ja ostatnio obejrzałam "Prison School", które totalnie mi zniszczyło psychę. Ale nie powstrzymało mnie to przed czytaniem mangi. Akurat oglądam "Sayonara Zetsubou Sensei"

Jakobson napisa³/a:

Jakich zespołów metalowych słuchasz



Septicflesh, Marduk, Satyricon, Sepultura, Samael, z jrocka to lubiÄ™ bardzo Dir En Grey i Kiryu i wiele innych, ale te to sÄ… chyba moje ulubione.

metalmummy napisa³/a:

I ja także. Ratuje mnie wyłącznie to, że wyglądem przypominam gimnazjalistkę



Ja też bardzo młodo wyglądam jak na swój wiek. :-P tak w ogóle to zacny awatar!
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 21:34   

Cytat:

Dziękuję i również wszystkiego najlepszego. Mój brat ma również pojutrze urodziny.



Hihihihihihi :evil: :evil: :evil:

Cytat:

Ja ostatnio obejrzałam "Prison School", które totalnie mi zniszczyło psychę.



Obejrzałem to dawno temu, niezłe anime ale ryje psyche tak jak mówisz. Najbardziej chyba scena gwałtu...
Ale school days zryło mi psyche bardziej ;_;


PS: Jaki gatunek preferujesz jeżeli chodzi o książki ? Pewnie kryminały... ale może... (zaryzykuje) fantasy ?
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 21:37   

Jakobson napisa³/a:

Obejrzałem to dawno temu, niezłe anime ale ryje psyche tak jak mówisz. Najbardziej chyba scena gwałtu...
Ale school days zryło mi psyche bardziej ;_;



Z Prison School najbardziej lubię Hanę. Jest taka słodka! :hyhy:
School Days oglądałam laaata temu. Pamiętam, że mi się podobało. A najbardziej zapamiętałam scenę jak ta laska całuje uciętą głowę. :mrgreen:
Długo już interesujesz się światem anime i mangi?
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 21:44   

sunev napisa³/a:

Z Prison School najbardziej lubię Hanę. Jest taka słodka!
School Days oglądałam laaata temu. Pamiętam, że mi się podobało. A najbardziej zapamiętałam scenę jak ta laska całuje uciętą głowę.
Długo już interesujesz się światem anime i mangi?




Hmm... w świat mangi i anime wprowadził mnie Naruto jak jeszcze leciał na jetixie. Niestety pokazali tylko coś koło 30 odcinków, a historia głupkowatego blondyna mnie naprawdę wciągnęła. Zacząłem szukać w internecie i siłą rzeczy trafiłem na strony anime. To jakoś... 2008 rok ?

Weź mi nie przypominaj o tej głowie ;_;

Zapomniałem zapytać o książki. Lubisz fantastyke ? Pewnie kryminały co :-> ?

[ Dodano: 2017-02-08, 21:52 ]
Z prison school to prawie hentai. Manga jest bardzo zabawna. Najśmieszniej było jak ich trzymały w więzieniu i planowali uciekać, no i ten masochistyczny grubas haha xD

PS: Jak lubisz anime co wchodzi na psyche to polecam to "Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin". Prawdopodobnie oglądałaś :-P
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 21:56   

Jakobson napisa³/a:

Hmm... w świat mangi i anime wprowadził mnie Naruto jak jeszcze leciał na jetixie. Niestety pokazali tylko coś koło 30 odcinków, a historia głupkowatego blondyna mnie naprawdę wciągnęła. Zacząłem szukać w internecie i siłą rzeczy trafiłem na strony anime. To jakoś... 2008 rok ?



Mnie w anime wciągnęło "Another" nie licząc za dzieciaka "Pokemonów".
Co do Naruciaka to go uwielbiam. Zawsze chciałam być jak Naruto. Mieć taką swoją drogę ninja i nie rzucać słów na wiatr. Niestety, teraz najbliżej mi do Hidana chyba. :mrgreen:

To oglądasz dłużej niż ja. Pamiętam, Another oglądałam pierwszy raz w szpitalu, później Higurashi no naku koro ni. Nie ma co, nieźle zaczęłam swoją przygodę z anime. Później był właśnie Naruto. Wciągnęłam się jak nic. Chociaż Masashi Kishimoto nieco zepsuł serię. Ale nadal oglądam - z czystego sentymentu. Boruto będzie pewnie jeszcze większym niewypałem jak połowa serii Shippuudena.

Jakobson napisa³/a:

Zapomniałem zapytać o książki. Lubisz fantastyke ? Pewnie kryminały co



Powiem ci, że mam mieszane uczucia co do fantastyki. Raz mi się spodoba, raz nie.Wciągnęła mnie "Pieśń Lodu i Ognia", seria "Metro", czy mało doceniony cykl o Anicie Blake, ale już osławiony "Wiedźmin" mi totalnie nie podszedł. Ogólnie jestem molem książkowym odkąd skończyłam 15 lat. Uwielbiam poezję E. Poego i Sylvii Plath. Lubię poczytać dobry kryminał, poezję, lekką obyczajówkę jak i coś cięższego jak Orwell, czy Huxley. Mówiąc prościej - nie ograniczam się.
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 22:22   haha

Cytat:

Mnie w anime wciągnęło "Another" nie licząc za dzieciaka "Pokemonów".
Co do Naruciaka to go uwielbiam. Zawsze chciałam być jak Naruto. Mieć taką swoją drogę ninja i nie rzucać słów na wiatr. Niestety, teraz najbliżej mi do Hidana chyba



Ja też, Naruto to najlepsza postać !
Epicko dawał lanie kiedy już był nieźle potłuczony. Ale teraz bliżej mi chyba do Kiby albo Lee xD
Byłem załamany gdy przeczytałem ostatni chapter mangi (to już koniec dzieciństwa...)

Cytat:

To oglądasz dłużej niż ja. Pamiętam, Another oglądałam pierwszy raz w szpitalu, później Higurashi no naku koro ni. Nie ma co, nieźle zaczęłam swoją przygodę z anime. Później był właśnie Naruto. Wciągnęłam się jak nic. Chociaż Masashi Kishimoto nieco zepsuł serię. Ale nadal oglądam - z czystego sentymentu. Boruto będzie pewnie jeszcze większym niewypałem jak połowa serii Shippuudena



Another nie oglądałem, jakoś nie zainteresowało mnie. Higurashi również, prawdopodobnie przez kreske (jestem dosyć wybredny).

No Kiszak zepsuł Naruto na sam koniec. Niepotrzebna była ta cała wojna, wskrzeszanie bohaterów, dziesięcioogoniasty i kaguya. Po co te wojny pokemonów i tyle power up'ów dwóch nastolatków ? W chwile stanęli się silniejsi niż wszyscy legendarni ninja. A najgorsze chyba było nawrócenie Saska. Był ciekawą postacią. Mścił się, chciał zniszczyć konohe, w epickiej walce rozwalił Danzo dziurawiąc Karin. Poświęciłby ją dla własnego celu. To było zarypiste ! A potem ? Wbija na wojne i mówi "Cieść jeśtem śaśuke i zośtane hokageeee yaaaaay !" Huraaaaa już wszyscy rzygają tęczą.

Mieli zginąć na sam koniec oboje w epickiej walce z przewagą taijutsu, a nie mi tu ryczy morderca poświęcający towarzyszy.

Boruto obejrze nawet jak będzie syfem :-) :-) :-)

[ Dodano: 2017-02-08, 22:31 ]

Cytat:

Powiem ci, że mam mieszane uczucia co do fantastyki. Raz mi się spodoba, raz nie.Wciągnęła mnie "Pieśń Lodu i Ognia", seria "Metro", czy mało doceniony cykl o Anicie Blake, ale już osławiony "Wiedźmin" mi totalnie nie podszedł. Ogólnie jestem molem książkowym odkąd skończyłam 15 lat. Uwielbiam poezję E. Poego i Sylvii Plath. Lubię poczytać dobry kryminał, poezję, lekką obyczajówkę jak i coś cięższego jak Orwell, czy Huxley. Mówiąc prościej - nie ograniczam się.



Hah, wiedźmina czytałem. Wytrzymałem do 5 części. Było fajne, ale wkurzyło mnie to że Geralt nańczył Ciri.
Gry o tron nie lubie, jest nudna a metro... kupiłem 2033 w empiku ale nie moge się za to zabrać jakoś.
Władca pierścieni wymiata :) !

Ooo orwella czytasz, tu mnie zaskoczyłaś.
Osobiście chciałem się zabrać za jakieś dramaty, bo fantastyka i przygodowe książki mi się już przejadły. Może ty coś ciekawego znasz ? Najlepiej jakby było o życiu na ulicy, patologii, może życie w slumsach brazylijskich, gangi uliczne ? Albo historia o tym, jak młody człowiek się stacza. Zaczyna brać narkotyki, wstępuje do gangu, albo się sprzedaje itp ?

PS: Do Hidana ? JesteÅ› okultystkÄ… :-D ?
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 22:41   

Jakobson napisa³/a:

Ja też, Naruto to najlepsza postać !



Zdecydowanie. Pamiętam go takiego małego, nieogarniętego i ciapowatego - ale z dużym potencjałem ninję. Aż serce mi rośnie, gdy sobie przypomnę pierwszy sezon. Bardzo podoba mi się, jak pokazał Kisiel jego drogę ku zostaniu Hokage. I jak najbardziej na ten tytuł zasługuje. Uwielbiam Naruciaka i mogłabym rozmawiać o nim godzinami.

Jakobson napisa³/a:

Ale teraz bliżej mi chyba do Kiby albo Lee xD



Kiby nie lubię, za to Lee to epicka postać! xD

Jakobson napisa³/a:

Another nie oglądałem, jakoś nie zainteresowało mnie. Higurashi również, prawdopodobnie przez kreske (jestem dosyć wybredny).



HNNKN ma specyficzną kreskę, to fakt. Ale i tak uwielbiam to anime. Szczególnie samą Rikę Furude. Nawet moja papużka miała na imię Rika. :mrgreen:

Jakobson napisa³/a:

Niepotrzebna była ta cała wojna,



Wiesz tego nawet wojną nie można nazwać. W większości przepychanki słowne nic więcej. Tak wyczekiwane wskrzeszenie Kaguyi i walka z nią również nie zrobiła na mnie wrażenia. Ostatnia walka jaka mi się podobała to było zniszczenie Konohy przez Paina i sama walka Naruciaka w trybie sage <3
No Kisiel zepsuł po całości postać Sasuke jak i Obito. Wielka przemiana i zejście ze złej ścieżki na dobrą. No bo w końcu każdy się zmienia. Nawet taki Madara był na swój sposób dobry, bo walczył o swoje idee. W ogóle wątek klanu Uchiha jest jakiś niedorobiony. Wydaje mi się, że powinni więcej uwagi poświęcić samemu Shisuiemu, który przecież tak bardzo wpłyną na Itachiego. Pomimo, że jest wiele niedociągnięć i tak kocham to anime.

Jakobson napisa³/a:

Mieli zginąć na sam koniec oboje w epickiej walce z przewagą taijutsu, a nie mi tu ryczy morderca poświęcający towarzyszy.



Wiesz, gdyby zginęli to główna idea anime by przepadła. W końcu Naruto miał nawrócić Sasuke i zostać Hokage.

Jakobson napisa³/a:

Boruto obejrze nawet jak będzie syfem



Ja również. Chociaż powiem ci jak oglądałam kinówkę Boruto to syn Naruto nie zrobił na mnie wrażenia. Irytował mnie. Za to bardzo Saradę i Himawari polubiłam.

[ Dodano: 2017-02-08, 23:02 ]

Jakobson napisa³/a:

Gry o tron nie lubie, jest nudna a metro... kupiłem 2033 w empiku ale nie moge się za to zabrać jakoś.
Władca pierścieni wymiata :) !



Mnie GoT strasznie wciągnęło, nie mówię tutaj o serialu który jest totalną klapą.

Jakobson napisa³/a:

Ooo orwella czytasz, tu mnie zaskoczyłaś.



Dlaczego? :>

Jakobson napisa³/a:

Osobiście chciałem się zabrać za jakieś dramaty, bo fantastyka i przygodowe książki mi się już przejadły. Może ty coś ciekawego znasz ? Najlepiej jakby było o życiu na ulicy, patologii, może życie w slumsach brazylijskich, gangi uliczne ? Albo historia o tym, jak młody człowiek się stacza. Zaczyna brać narkotyki, wstępuje do gangu, albo się sprzedaje itp ?



Co do dramatu i upadku człowieczeństw - może "Zatracenie" Osamu Dazai? Nie czytałam, bo dopiero co zamówiłam i dostałam przesyłkę. Może nie mówi o gangu i narkotykach, ale zdecydowanie o upadku człowieka. Zainteresowałam się Osamu Dazai dzięki Aoi Bungaku Series, obejrzyj sobie, coś świetnego.
Może "Requiem dla snu"? "Heroina" Tomasza Piątka?

Jakobson napisa³/a:

Do Hidana ? JesteÅ› okultystkÄ…



Nie :-D Ale jego psyche mnie rozwala totalnie. Jedna z lepszych postaci z Akatsuki.
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 23:31   lol

sunev napisa³/a:

Zdecydowanie. Pamiętam go takiego małego, nieogarniętego i ciapowatego - ale z dużym potencjałem ninję. Aż serce mi rośnie, gdy sobie przypomnę pierwszy sezon. Bardzo podoba mi się, jak pokazał Kisiel jego drogę ku zostaniu Hokage. I jak najbardziej na ten tytuł zasługuje.



OOO TAK. Wszyscy się z niego śmieli, poniżali go, a on mimo tego się nie poddał. Począwszy od kagebushin, po sexy jutsu i rasengana widzieliśmy jak stawał się coraz silniejszy i dojrzalszy emocjonalnie. Zdecydowanie przełomowym momentem było pokonanie paina i uratowanie konohy. Wzruszyłem się jak go podrzucali potem do góry a Iruka opowiadał jego historie. Uważam tą mange za arcydzieło porównywalne do filmów Ridleya Scotta. Ta seria potrafiła we mnie wzbudzić wszystkie emocje. Smutek, żal, rozpacz, szczęście, zdenerwowanie... Ale to też duża zasługa soundtracków (ścieżka dźwiękowa), których przyznam się, słucham codziennie. Takashi Yasuharu to mój ulubiony kompozytor obok Hansa Zimmera.

Cytat:

Uwielbiam Naruciaka i mogłabym rozmawiać o nim godzinami



Jesteś pewna :evil: ? Nie rzucasz słów na wiatr :evil: ?

Cytat:

Kiby nie lubię, za to Lee to epicka postać! xD



Kiba to dupek. Na szczęście nie z charakteru jestem podobny xD.
Lee wymiata bo jest the best w taijutsu ;-D

Cytat:

Wiesz tego nawet wojną nie można nazwać. W większości przepychanki słowne nic więcej. Tak wyczekiwane wskrzeszenie Kaguyi i walka z nią również nie zrobiła na mnie wrażenia. Ostatnia walka jaka mi się podobała to było zniszczenie Konohy przez Paina i sama walka Naruciaka w trybie sage



Kaguya to syf, dobrze że Sasek vs Naruto było świetne. Tyle na to czekałem ! No ale liczyłem, że będzie to ponura i długa walka jak z painam. Troszke się zawiodłem, że trwało to tylko 2 odcinki :-(
Hmm a mi się jeszcze podobała walka Sasuke vs Danzo i Kakashi vs Obito. Ta druga, choć krótka była świetna https://youtu.be/7I6QbXrL5TE :-D

Cytat:

Wiesz, gdyby zginęli to główna idea anime by przepadła. W końcu Naruto miał nawrócić Sasuke i zostać Hokage.



Nie ! To byłby najbardziej epicki, emocjonalny moment w serii. Naruto dokonałby najwyższego aktu odwagi jakim jest poświęcenie ! Tyle by to wszystko nabrało powagi, dojrzałości ! Porzucenie własnych marzeń, własnych celów, dla kogoś innego byłoby piękne. To jest kwintesencja Naruto ! Zawsze sobie wyobrażałem, że walka ta będzie nie w dolinie końca, ale w wiosce liścia po ataku Sasuke. I że zginą obaj, choć przed śmiercią Sasuke zapłacze i się nawróci a Naruto pośmiertnie zostanie okrzykniętym Hokage.

Cytat:

Ja również. Chociaż powiem ci jak oglądałam kinówkę Boruto to syn Naruto nie zrobił na mnie wrażenia. Irytował mnie. Za to bardzo Saradę i Himawari polubiłam.



A ja tego synalka Orochimaru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 23:44   

Jakobson napisa³/a:

Wzruszyłem się jak go podrzucali potem do góry a Iruka opowiadał jego historie. Uważam tą mange za arcydzieło porównywalne do filmów Ridleya Scotta. Ta seria potrafiła we mnie wzbudzić wszystkie emocje. Smutek, żal, rozpacz, szczęście, zdenerwowanie... Ale to też duża zasługa soundtracków (ścieżka dźwiękowa), których przyznam się, słucham codziennie. Takashi Yasuharu to mój ulubiony kompozytor obok Hansa Zimmera.



Oo tak, właśnie, również się wzruszyłam (już nie pierwszy raz na tym anime) jak wszyscy okrzyknęli Naruto bohaterem wioski. Walka z Painem była świetna, ale samego Nagato nie lubię. Soundtrack jest świetny to prawda. Ja za to kocham Yuki Kajiurę która tworzyła m.in. do Kara no Kyoukai. https://www.youtube.com/watch?v=fsShgDFz1GA
bardzo mi się podobał soundtrack również z Cossette no Shouzou. Dość psychodeliczna muzyka, ale świetna. Polecam również w.w anime.

Jakobson napisa³/a:

Jesteś pewna ? Nie rzucasz słów na wiatr ?



W tym przypadku nie! :mrgreen:

Jakobson napisa³/a:

Lee wymiata bo jest the best w taijutsu ;-D


Tak. A najlepiej walczy jak siÄ™ upije!

Jakobson napisa³/a:

Kaguya to syf, dobrze że Sasek vs Naruto było świetne. Tyle na to czekałem ! No ale liczyłem, że będzie to ponura i długa walka jak z painam. Troszke się zawiodłem, że trwało to tylko 2 odcinki
Hmm a mi się jeszcze podobała walka Sasuke vs Danzo i Kakashi vs Obito. Ta druga, choć krótka była świetna



No walka i sam finisz był mega, jak oboje stracili po ręce. Wiesz, zastanawiam się tylko co się stało z Tsunade w tym wszystkim, bo nie przypominam sobie, żeby była o niej mowa. :-x
Sasuke vs kage też było dobre. Kakashi vs Obito niezbyt mi się podobało, ale to pewnie dlatego, że po prostu nie cierpię Obito. Nie wiem dlaczego. Czuję do niego jakąś antypatię.

Jakobson napisa³/a:

Nie ! To byłby najbardziej epicki, emocjonalny moment w serii. Naruto dokonałby najwyższego aktu odwagi jakim jest poświęcenie ! Tyle by to wszystko nabrało powagi, dojrzałości ! Porzucenie własnych marzeń, własnych celów, dla kogoś innego byłoby piękne. To jest kwintesencja Naruto ! Zawsze sobie wyobrażałem, że walka ta będzie nie w dolinie końca, ale w wiosce liścia po ataku Sasuke. I że zginą obaj, choć przed śmiercią Sasuke zapłacze i się nawróci a Naruto pośmiertnie zostanie okrzykniętym Hokage.



To też jest jakieś zakończenie, fakt. Ale sam Masashi w jednym wywiadzie wspomniał, że pierwotnie mangę i anime kierował dla młodszych widzów. Dlatego i zakończenie pewnie musiało być bardziej delikatne.

Jakobson napisa³/a:

A ja tego synalka Orochimaru



Ciekawe kto jest matkÄ…. :?:
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 23:45   

sunev napisa³/a:

Dlaczego? :>



Cóż, nie znam żadnej dziewczyny, która czyta tak poważne książki. Chwali ci się to. Skoro czytasz Orwella, to pewnie też trochę interesujesz się historią, czyż nie ? Czy może to jest jednak zbyt naciągany wniosek ? Miałem dosyć puste koleżanki w klasie, w liceum straciłem wiarę w płeć przeciwną :-( .

sunev napisa³/a:

Co do dramatu i upadku człowieczeństw - może "Zatracenie" Osamu Dazai? Nie czytałam, bo dopiero co zamówiłam i dostałam przesyłkę. Może nie mówi o gangu i narkotykach, ale zdecydowanie o upadku człowieka. Zainteresowałam się Osamu Dazai dzięki Aoi Bungaku Series, obejrzyj sobie, coś świetnego.
Może "Requiem dla snu"? "Heroina" Tomasza Piątka?



"Zatracenie" ma fajny opis. No i japoński pisarz ! Spróbuje z tą książką ! Dziękuje !

Cytat:

Nie Ale jego psyche mnie rozwala totalnie. Jedna z lepszych postaci z Akatsuki



Pain jest lepszy ! "A teraz, świat pozna ból ! Szinga tensej !" Boom konohy nie ma.

Orochimaru jest też świetny, ten to ma dopieroobrzydliwe techniki.

Jak lubisz porypane anime to polecam ci to - Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin". Pewnie oglądałaś :-P .
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

sunev  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 23:50   

Jakobson napisa³/a:

Cóż, nie znam żadnej dziewczyny, która czyta tak poważne książki. Chwali ci się to. Skoro czytasz Orwella, to pewnie też trochę interesujesz się historią, czyż nie ? Czy może to jest jednak zbyt naciągany wniosek ? Miałem dosyć puste koleżanki w klasie, w liceum straciłem wiarę w płeć przeciwną



Trochę tak, ale nie mam jakiejś wielkiej wiedzy na ten temat. Bardziej interesuje mnie wątek antyutopii w literaturze. Powiem ci, że Rok 1984 tak mną wstrząsnął, że do dziś nie mogę się po tej pozycji pozbierać. A czytałam ją dwa lata temu.

Jakobson napisa³/a:

Pain jest lepszy ! "A teraz, świat pozna ból ! Szinga tensej !" Boom konohy nie ma.



Najlepszy to i tak jest Deidara i ze swoim: Wybuch jest sztukÄ…! Katsu!

Jakobson napisa³/a:

Orochimaru jest też świetny, ten to ma dopieroobrzydliwe techniki.



Oruś jest mega. "Twoje ciało będzie moje, Sasuke!" xD

Jakobson napisa³/a:

Jak lubisz porypane anime to polecam ci to - Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin". Pewnie oglądałaś



A właśnie, że nie oglądałam. Ostatnio znajomy również polecał mi to anime i chyba się za nie wezmę.
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com