Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-14, 20:19   

Na codzień nie mieszkam w wielkim mieście ,więc owe wady nie dają mi się tak mocno we znaki.Lubię uczucie,że w każdej chwili mogę obejrzeć film w kinie,że po szkole mogę skoczyć do pubu na piwo bądź do galerii zrobić zakupy, a wszystko zamyka mi się w obrębie 15 minut dojazdu.Za to gdy spędzam czas w trójmieście o dziwo podoba mi się gwar, tłum ludzi, wieczny pośpiech.
Wieś cenię za ciszę ,spokój,naturę,przestrzeńlubię tam wypoczywać,rozmyślać ale po pewnym czasie odczuwam znużenie.Praktycznie w wakacje codziennie kursuję pomiędzy wsią ,a miastem ze względu na konia, w czasie roku szkolnego jestem tam co najmniej raz w tygodniu,więc w zasięgu ręki mam i to i to. ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostatnio zmieniony przez slow 2009-08-14, 20:48, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 20:30   

W tej chwili pół na pół. Weekendy w domu, na wsi, w ciągu tygodnia na stancji w 85 tysięcznym mieście. Wieś już dawno mi się znudziła, ciągnie mnie do miasta, ale też nie wiem, czy umiałbym wytrzymać w tym zgiełku. Moim marzeniem jest dom na przedmieściach sporego miasta, gdzie dojazd do centrum nie trwał by godzinami, wszystko byłoby niemal pod ręką, kino, sklepy itp., ale jednocześnie byłoby cicho i spokojnie, czyste powietrze bez spalin i podwórko za domem :-)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-08-16, 20:02   

mieszkam w małym mieście i jest mi dobrze nigdy nie chce mieszkać na wsi.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-16, 20:46   

Pochodzę z małego miasta, niecałe 30tys mieszkańców, ale już od jakiegoś czasu moje życie toczy się w Warszawie i nie zamienię jej na nic innego ;)
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 15:16   

Mieszkam na wis, ale dość dużej, jest to siedziba gminy. I szczerze mówiąc nigdy nie chciałbym wyprowadzać się do miasta, po prostu życie na wsi jest najlepsze. Nie wyobrażam sobie, żebym miał mieszkać w mieście.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 19:23   

ja tam uwielbiam mieszkac w mieście, do wszystkiego jest blisko jak np. szkoła, kino itp. no i nie jest nudno.
 

McRobon  

Stały User

User Stały



Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Maj 2009

Sk±d: Raccoon City

   

Wys³any: 2009-08-24, 19:31   

A ja niestety mieszkam na wsi i ubolewam nad tym :zalamany:
To nie dla mnie, te wiejskie zabawy i w ogóle, tutaj albo gra się w nogę albo nad jezioro albo do lasu masakra :-x Jak się dostanę na studia (za 3 lata) to się odrazu przeprowadzę :evil:
_________________

 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 19:37   

Wciąż jestem rozdarty pomiędzy wsią a miastem. Mieszkałem przez kilka lat w Warszawie [w sumie to dalej mieszkam, tylko w nieco innych warunkach], potem moi rodzicie kupili dom na wsi, gdzie spędziłem ubiegłoroczne wakacje i kilka miesięcy roku szkolnego.
Sprawa jest prosta - na wsi jest cisza i spokój, żaden nawalony kretyn nie naciąga paszczy, wracając z imprezy, samochody nie jeżdżą tuż pod twoim oknem, masz kontakt z prawdziwą naturą... a druga strona medalu jest taka, że wszędzie daleko, a na dojazdy trzeba stracić sporo czasu [codzienne dojeżdżanie do Warszawy to prawdziwa katorga]. Miasto zapewnia atrakcje, możliwość nauki, pracy i rozwoju...
IMHO nie da się powiedzieć, co jest git, a co jest be. Każdy inaczej znosi pobyt w danym środowisku, dla mnie wieś od zawsze była niemal egzotyczna, więc nie narzekam, że muszę mieszkać tutaj przez jakiś czas. Mam ten komfort, że nigdzie nie jestem przywiązany na stałe. Chcę miasto - jadę do mojej kawalerki, która jest w centrum. Chcę wsi - wpadam do rodziców na weekend.
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2009-08-24, 20:32   

Miasto...
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 09:42   

mieszkam na wsi, a raczej w miejscowości :p ale sama nie wiem co lepsze..w miescie jest wszystko na miejscu, wiecej mozliwosci itp, ale z kolei na wsi spokoj ....sama nie wiem xD
 

VIPrzemek  

User

VIPrzemek


ImiÄ™: Przemek

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Sie 2009

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2009-08-26, 07:50   

Mieszkam na wsi jestem wielce znudzony tym i przy naj biższej okazji wyprowadzam sie do miasta.
 

ada  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: NIbylandia

   

Wys³any: 2009-08-27, 14:52   

Najlepiej to mieć dwa domy, jeden na wsi, gdzie spokój, gdzie można być samemu i pomyślec. Mieć swoje miejsce, które znasz tylko ty i jak tam jestes to masz wszytsko gdzieś. Jednak życie w mieście także ma zalety, masz stały dostęp do wszystkiego nie muisz się męczyć żeby coś kupić i załatwić. Mieszkam w małym miasteczku i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ludzie.
_________________
¯ycie z zasady....
 

Niszaja

User



ImiÄ™: no moje

Do³±czy³: 08 Sie 2009

Sk±d: mogê to wiedzieæ

   

Wys³any: 2009-08-30, 12:33   

najlepiej mieć dom za miastem nieco, nie to że jakaś wiocha, ale po prostu spokojniejsze osiedle, gdzie dojażdza komunikacja miejska i bez problemu można się dostać do centrum :-) no a zarazem blisko twojego domu jest jakieś las czy park;
 

MakeMeSmile.  

Stały User

I'M NOT YOUR TOY!



ImiÄ™: Marta Joanna Jot.

Do³±czy³a: 29 Sie 2009

Sk±d: wiesz kim jestem?

   

Wys³any: 2009-08-30, 12:37   

Mieszkam na wsi ale moim marzeniem jest mieszkać w małym miasteczku gdzieś w Irlandii/Anglii lub w dużym mieście, takim jak Londyn.
_________________
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłam.
 

BlaackMeetal  

Stały User

nimfomana



ImiÄ™: Scholastyka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

Sk±d: Metalowe Miasto

   

Wys³any: 2009-08-30, 13:09   

Mieszkam na wsi i dobrze się tam czuje. Jednak wyprowadzam się do Warszawy przy najbliższej okazji.
_________________
"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."

"Patrząc w lustro, pytam siebie: czy muszę zabijać z zimną krwią...?"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com