Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 15:02   

poem sometimes napisa³/a:

Moim marzeniem jest dom na przedmieściach sporego miasta, gdzie dojazd do centrum nie trwał by godzinami, wszystko byłoby niemal pod ręką, kino, sklepy itp., ale jednocześnie byłoby cicho i spokojnie, czyste powietrze bez spalin i podwórko za domem :-)


Mi też takie wyjście by odpowiadało. Póki co jestem zadowolona, że mieszkam na wsi.
Ale wiem, że nie zostanę tu na zawsze...
 

Agyness  

Wymiatacz



ImiÄ™: Basia

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 15:52   

Mieszkam w mieście. Chciałabym na wsi.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 12:16   

ja mam kino najblizej chyba 100 km;/
 

osa  

Stały User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 31 Sie 2009

Sk±d: dolny ¶l±sk_^

   

Wys³any: 2009-09-01, 12:18   

Mieszkam w Mieście i w wisoce, zalezy jak się zycie uklada, tu i tu czuje się dobrze.
_________________
.wiele puzzli jeszcze nie poukładałam i ciągle niewiele rozumiem z tego co przeżyłam'
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-09-01, 12:25   

Najlepiej jest żyć (pracować, uczyć się w mieście) a mieszkać na wsi :) Takie jest moje odczucie :)
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

Niszaja

User



ImiÄ™: no moje

Do³±czy³: 08 Sie 2009

Sk±d: mogê to wiedzieæ

   

Wys³any: 2009-09-01, 14:46   

zielona napisa³/a:

poem sometimes napisa³/a:

Moim marzeniem jest dom na przedmieściach sporego miasta, gdzie dojazd do centrum nie trwał by godzinami, wszystko byłoby niemal pod ręką, kino, sklepy itp., ale jednocześnie byłoby cicho i spokojnie, czyste powietrze bez spalin i podwórko za domem :-)


Mi też takie wyjście by odpowiadało. Póki co jestem zadowolona, że mieszkam na wsi.
Ale wiem, że nie zostanę tu na zawsze...




ja tak właśnie mam
niby miasto a jednak spokój.
na wsi nigdy nie mieszkałam i trudno mi sobie to wyobrazić, mi pasowałoby małe miasteczko, ale poki co to zostają na przedmieściach wielkiego i brudnego miasta, i jak najbardziej mi to pasuje, dojazd do centrum trwa 10 min, jest tylko jeden tramwaj, co 12-cie minut jeden autobus co pól godziny i autobus nocny
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:15   

Uważam ze mieszkanie na wsi to najgorsza rzecz jaka moze czlowieka spotkac w zyciu :!: (no moze nie najgorsza przesadzilem).Nie pytajcie dlaczego ja to wiem bo juz na niej zyje 16 lat(almost)
 

MakeMeSmile.  

Stały User

I'M NOT YOUR TOY!



ImiÄ™: Marta Joanna Jot.

Do³±czy³a: 29 Sie 2009

Sk±d: wiesz kim jestem?

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:17   

Norbs93 napisa³/a:

ja to wiem bo juz na niej zyje 16 lat(almost)


ja żyję 18 i jakoś mi to nie przeszkadza.
okay, może i są chwile kiedy człowiek się nudzi ale wiejskie życie ma swoje uroki.
_________________
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłam.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:25   

Zdecydowanie w mieście, może temu, że już prawie 21 lat mieszkam w wielkiej aglomeracji, w betonowym buszu, w betonowym lesie...ahhh mam ten sentyment do osiedli blokowych. Na wsi rok mieszkałem jakieś 5 lat temu i przyznam, że nie dla mnie to. Nie ma fajnych miejscówek, nie chodzi mi o jakieś knajpki tylko plenery gdzie można popić, poszaleć. Niech żyje moje miasto LBZ, miasto, które nie śpi nigdy.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Kiciowata  

User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Sie 2009

Sk±d: mam wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:54   

Mieszkam w dużym mieście i wariuje
Mieszkając w małym mieście też bym zwariowała
a mieszkajÄ…c na wsi tym bardziej

Ale chyba najbardziej odpowiadałoby mi małe miasto gdzie byłby sobie domek jednorodzinny jakieś sklepy , ludzie itp i łono natury ^^
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-05, 19:59   

Ja tak w sumie mieszkam tu i tu :-P . Mieszkam na wsi, ale w tygodniu gdy chodzę do szkoly, to mieszkam w mieście, więc mogę obiektywnie to ocenić :-P . Więc nierozpisując się, mieszkanie na wsi jest o wiele lepsze niż w mieście, świerze powietrze, wiosną gdy robi się zielono tak pięknie, spacery po łąkach lasach, śpiew ptaków, budzisz się rano nie krepując się wychodzisz do ogrodu patrzysz jak wszystko kwitnie, żyje coś nieocenionego, co prawda są także minusy np. wszędzie jest daleko, ale to już dla takich wygodnisi... Ludzie ze wsi są inni niż Ci z miasta... Mieszkam na wsi i wokół mnie jest pełno takich wiosek jak moja i powiem wam, że znam tam prawie wszystkich (z moich równieśników oczywiście, ale i nie tylko), a mieszkam w mieście już pół roku i nawet nie wiem jak nazywają się moi sąsiedzi zza ściany, nawet nie wiem którzy to.. to dziwne.. jest tam bardziej niebezpiecznie... Podsumowując, wybieram wieś :-P :-) ...
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-05, 20:26   

Wiele lat mieszkalam w malym miescie, teraz od kilku lat mieszkam w duzym. Nigdy na wsi nie mieszkalam ale czesto bywalam w weekendy. I stwierdzam ze jednak najlepiej mieszka mi sie w duzym miescie. 2-3 dni na wsi czy w malym miscie chetnie, ale na stale nie.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-05, 20:30   

Jak na razie to miasta, z powodów kariery zawodowej oraz że łatwiej o prace. Na starość marzy mi się godna emeryturka i takie małe gospodarstwo co będę hodował na własne potrzeby.
 

Ad.  

Wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-05, 20:37   

na wsi mieszkam. aczkolwiek nie jest źle, nie narzekam. podoba mi się nawet, pod paroma względami. chociaż chyba wolałbym miasto. inaczej jest, ot co. jeszcze 3 lata i zapewne gdzieś się przeprowadzę ;)
_________________

 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-05, 21:35   

Mieszkam w małym mieście i bardzo mi to odpowiada. Niby cicho i spokojne, a w razie czego nie brakuje dostępu do supermarketów itd.

Marzy mi się w przyszłości dom letni na wsi, a własciwe mieszkanie w mieście, najlepiej w Warszawie. Mogłabym odpoczywać na wsi po szybkim życiu w mieście, jednak nie wiem, czy wytrzymałabym na dłuższą metę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com