Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶æ

fifi  

Stały User



Imię: Afrodyta mi mów.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:47   

DU¯Y chłopczyk,
Przyjdzie ;]
A jeśli chcesz ten proces przyspieszyć, to na pewno nie możesz siedzieć na tylku w domu i nic nie robić! Rusz się i idź z kumplami na podryw ;)
Nie wiem jak w twojej miejscowości, czy są np. jakieś centra handlowe, parki czy jakieś inne miejsce w którym często przebywa młodzież.
Ale jeśli czujesz się pewny siebie, bo sam napisałeś, że jesteś "wzorem mężczyzny" to nie powinieneś mieć większych problemów, żeby zagadać do jakiejś panny ;D
_________________
Skończyć wreszcie udawać.
Przed innymi śmiać się.
W kącie płakać.
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:08   

Ale jakieś konkrety!!! Takie ogólnikowe rady to ja połykam bez popitki...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:11   

DU¯Y chłopczyk, chłopie, masz 16 lat...Nie będziemy cie za rączkę prowadzić. Wyjdź do ludzi, idź na dyskotekę. Zadzwoń do laski, która ci się podoba...Zrób cokolwiek, ale sam - nie licz tylko na innych.
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:15   

A może być szkolna? Bo byłem już ale się wkurzyłem bo leciałem na złamanie karku a potem tylko ścianę podpierałem...
Niestety to nie jest wesele żeby inicjować kolejki...Więc co? :]
 

Enewen  

User


ImiÄ™: Grzesiek

Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:16   

Zgadzam siÄ™ z fifi.
Chyba, że takie chodzenie na podryw ci nie odpowiada to załóż profil na jakimś portalu randkowym i tam poszukaj dziewczyn ze swojej okolicy.
Wątpię jednak żeby udało ci się znaleźć dją w tydzień... No chyba że jesteś naprawdę "wzorem mężczyzny". Tylko nie staraj się na siłę, bo możecie się nie do końca poznać i nic z tego nie wyjdzie. Proponuję dłuższą znajomość zanim powiesz naprawdę co czujesz do tej drugiej osoby. Wtedy będziesz miał większą pewność, że do siebie pasujecie.

Bartooo powinieneś wysłać tą kartkę. Nie przejmuj się tym, że cie wyśmieje czy coś w tym stylu. Dziewczyny nie powinna tego robić nawet jeśli cie nie lubi. Najwyżej powie ci, że nie pasujecie do siebie i nie chce z tobą być. Kto nie ryzykuje nic nie zyskuje.
 

bartooo  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:17   

to ja wysle te karte, zarezykuje ;D
_________________
bartooo
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:19   

Enewen napisa³/a:

Chyba, że takie chodzenie na podryw ci nie odpowiada to załóż profil na jakimś portalu randkowym i tam poszukaj dziewczyn ze swojej okolicy.
Wątpię jednak żeby udało ci się znaleźć dją w tydzień


I szybciej znajdzie ;p

DU¯Y chÅ‚opczyk napisa³/a:

A może być szkolna?


oczywiście, zę tak - tylko się przełam i poproś laskę do tańca.
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:35   

Portale randkowe odpadają bo to niejako przyniosło by mi ujmę. Zresztą ja chcę mieć klarowną sytuacje, kto to jest i w ogóle.

Na dyskotekę pójdę, pytanie tylko czy będzie to dyskoteka w pełnym wymiarze walentynkowa czy dalej jakaś zabawa dziecinna?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:40   

DU¯Y chÅ‚opczyk napisa³/a:

Portale randkowe odpadają bo to niejako przyniosło by mi ujmę.


Ale podejście :-/

DU¯Y chÅ‚opczyk napisa³/a:

Na dyskotekę pójdę, pytanie tylko czy będzie to dyskoteka w pełnym wymiarze walentynkowa czy dalej jakaś zabawa dziecinna?


A co, idziesz do przedszkola, czy swojej szkoły?
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:43   

Ostia napisa³/a:

A co, idziesz do przedszkola, czy swojej szkoły?


No niby do swojej szkoły średniej!! Ale różnie z tymi zabawami bywa...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:46   

DU¯Y chÅ‚opczyk napisa³/a:


No niby do swojej szkoły średniej!! Ale różnie z tymi zabawami bywa...


Daj spokój, tylko idź. Nawet jeśli nie byłaby to dyskoteka na poziomie Mayday, to i tak warto iść. W końcu aż tak dorośli nie jesteście ;p
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:50   

No to pójdę, zobaczymy co z tego wyniknie...Trochę mi się rozjaśniło po tym temacie, no zobaczymy, w środę ta zabawa...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 21:51   

DU¯Y chłopczyk, powodzenia ;)
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 11:08   

No to dobra dyskoteka załatwiona a tak po za tym? to co? Niechcę marnować czasu bo i tak do tej pory dużo go zmarnowałem na typowo męskie rozrywki (piwo, samochody, kręgle) więc nie oczekujcie że z dnia na dzień będę wiedział jak z kobietami postępować...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 11:09   

DU¯Y chłopczyk, dużym krokiem będzie podejście do dziewczyny i poproszenie do tańca czy cóś. Potem rozmowa i samo pójdzie. Nikt ci też nie da "Instrukcji w 3 krokach" jak postępować z dziewczynami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com