Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶æ

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 17:35   WALENTYNKI - TEMAT OGÓLNY

Dzień dobry! Niedługo święto zakochanych i ja też chciałbym się zakochać w jakiejś dziewczynie (faceci mnie nie interesują). Co mógłbym zrobić żeby ściągnąć uwagę jakiejś fajnej dziewczyny na siebie? Nie jestem biegły w tych sprawach. Do tej pory obracałem się w męskich kręgach, jednak w ciągu ostatniego roku zaczął mi doskwierać brak kobiety. Już zdałem sobie z tego sprawę, tylko tak jak mówię problem tkwi w tym że ja nie mam żadnego punktu zaczepienia, żadnych kontaktów z kobietami, dziewczynami. Zawsze uważałem że "baby są głupie" Jak widać naiwne myślenie nie przyniosło nic dobrego. Ktoś wie co robić w ten jeden szczególny dzień? Rady poprosze dla takiego laika jak ja.
Kiedyś tam kilka dziewczyn się do mnie zalecało ale zgrywałem twardziela i nie pamiętam "procedury". :-)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-06, 17:53   

DU¯Y chłopczyk, jak sam nick wskazuje - jesteś już dużym chłopcem, poradzisz sobie;p.

DU¯Y chÅ‚opczyk napisa³/a:

Ktoś wie co robić w ten jeden szczególny dzień? Rady poprosze dla takiego laika jak ja.


zostaje Ci tylko siedzieć samemu w domu. Nie Ty pierwszy i nie ostatni spędzisz ten dzień samotnie. Zresztą to tylko głupie święto, dla zakochanych, a nie w celu szukania miłości na siłe.
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 18:26   

eee nie możliwe żeby się nic nie dało zrobić?! :mrgreen: Czy to oznacza że jestem już przegrany na tym froncie i zostanę starym kawalerem???
Nie poradze sobie sam, jestem już duuuży fizycznie i nawet wódkę potrafię pić ale tego nie umiem....
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-06, 18:38   

DU¯Y chłopczyk, tylko wiesz.. dużych to jest połowa facetów, pić wódkę umie każdy, więc tym już nikomu nie zaimponujesz. Proponuje wziąć się w garść, przestać użalać nad sobą, że nie masz dziewczyny i żyć tak jak wcześniej. Kiedyś spotkasz tą jedyną.
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-02-06, 19:25   

Zaopatrz siÄ™ w feromony :hyhy:
_________________

 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-06, 19:35   

Prot, no ok, przyciągnie ją zapachem, ale czym zatrzyma? w głowie też coś pasuje mieć. Nie mówię że duży chłopczyk nie ma, ale różnie to w życiu bywa. Nie warto liczyć na takie sztuczki.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 19:41   

DU¯Y chłopczyk, z pewnością spodobała ci się jakaś dziewczyna z twojego otoczenia - spróbuj szczęścia ;)
 

bartooo  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:01   

tez mam podobny problem ;( zalezy mi na jedej dziewczynie i znam ja praktycznie miesiac, ale 3/4 tego czasu to z gg, spotkalem sie z nia 2 razy tak sam na sam,
problem tkwi w tym ze niewiem czy wyslac jej kartke na walentynki czy nie. niewiem zy ta kartka pomoze czy spowoduje to ze bedzie sie smiala
_________________
bartooo
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:09   

Ej no nie róbcie jaj że się nie da nic zrobić?! Byłem trochę za bardzo pod męską "opieką" i teraz jestem nieco zagubiony, leży mi to na sercu już prawie od roku...Inni wszyscy już mają/mieli drugą połówkę i ja też się wtedy starałem (nic nie wynikło) To może teraz?
 

bartooo  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:12   

A JA CO MAM ZROBIC ?
_________________
bartooo
 

fifi  

Stały User



Imię: Afrodyta mi mów.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:16   

DU¯Y chłopczyk, to nie polega na tym, że będziesz szukał tej "jedynej" na siłę! ;x
Chodzi o to, że miłość sama Cię odnajdzie ;)
I mówię Ci - pojawi się w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie! ;D
_________________
Skończyć wreszcie udawać.
Przed innymi śmiać się.
W kącie płakać.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:17   

CoÅ› o tym wiem...
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:32   

fifi napisa³/a:

DU¯Y chłopczyk, to nie polega na tym, że będziesz szukał tej "jedynej" na siłę! ;x
Chodzi o to, że miłość sama Cię odnajdzie ;)
I mówię Ci - pojawi się w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie! ;D


Bzdury! nie pojawi się żadna jak będę tylko zapylał tam i nazot do szkoły i do domu.
Gdyby iść tym tropem to nikt w moim wieku nie powinien mieć dziewczyny bo uwierzcie mi że naprawde jestem wzorem mężczyzny...
Krew mnie zalewa jak widzę że jakieś raki liża się na ulicy a ja jak ten ciul sam...
To powiedzcie co robić bo Wy napewno byście tak nie siedzieli tylko napewno macie kogoś i macie innych na forum w dupie i takie bzdety że sama przyjdzie im puszczacie...
 

bartooo  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:32   

dobra a ja sie dowiem czy wyslac te kartke czy nie ? ;D
_________________
bartooo
 

sensualhangover  

User


Do³±czy³a: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 20:45   

:mrgreen: nie grasz-nie wygrywasz ;)
Ja bym wysłała... chyba Cię za to nie zje??
hmm,a taka "kartka" nie musi zawierać od razu jakiś "gorących wyznań"-chyba,że coś takiego już czujesz do tej kobietki... :-P
_________________
Nawet najtwardsi mają chwilę kiedy potrzebują klęknąć (...)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com