Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-03, 17:30   Wampiry

Wierzycie w wampiry? Dlaczego? Jak sobie wyobrażacie takiego wampira? Co byś zrobił/a gdyby w Twoim otoczeniu był głodny wampirek? Jak się przed nimi ustrzec i je zniszczyć? Itp. Zadawajcie również różne pyt. związane z wampirami..

wampir49su.jpg

Plik ¶ci±gniêto 11972 raz(y) 8,37 KB

_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-03-03, 17:41   

Gdyby to był taki Edward Cullen, to przyjęłabym go z otwartymi ramionami. ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-03, 17:57   

Marcheline napisa³/a:

Gdyby to był taki Edward Cullen, to przyjęłabym go z otwartymi ramionami. ;)


Boże. :|
Można powiedzieć, że od ponad 2 lat interesuję się wampirami. Czytałam pare książek na ich temat, widziałam filmy itp. Interesują mnie zjawiska paranormalne, a wiele ludzi zalicza do nich wampiry, nie wiedzieć czemu.
Głodnemu wampirowi oddałabym się na pewno nawet jeśli zaraz po tym miałabym umrzeć w mękach. A jak sobie wyobrażam? Trudno powiedzieć, na pewno tajemniczy, mało towarzyski, mało mówi, nie wyróżnia się z tłumu, ale jednak czymś przyciąga uwagę.
To jedno z moich marzeń.
_________________
ona umrze martwa.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-03-03, 18:37   

Missy napisa³/a:

Boże. :|


Droga Missy, chyba każdy ma SWOJ¡ definicję wampira, czyż nie? ;]
Mnie nie interesują wampiry, to nie moja działka. Poza tym moją wypowiedź kończy emotka puszczająca oczko, warto to zauważyć.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-03, 18:44   

Marcheline napisa³/a:

Droga Missy, chyba każdy ma SWOJ¡ definicję wampira, czyż nie? ;]
Mnie nie interesują wampiry, to nie moja działka. Poza tym moją wypowiedź kończy emotka puszczająca oczko, warto to zauważyć.



Przepraszam, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Jeszcze raz wybacz :)
_________________
ona umrze martwa.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-03-03, 18:55   

Ja się wcale nie gniewam. :) W sumie mój post mógł Cię wkurzyć, więc ja też przepraszam.

A ściśle do tematu: gdyby przede mną stanął taki wampir z krwi i kości, padłabym na zawał.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Ghost_of_love  

User

Każdy ma swoje dno.`



ImiÄ™: Daria

Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Lut 2009

Sk±d: Zdzieszowice

   

Wys³any: 2009-03-03, 19:03   

Missy napisa³/a:


Można powiedzieć, że od ponad 2 lat interesuję się wampirami. Czytałam pare książek na ich temat, widziałam filmy itp. Interesują mnie zjawiska paranormalne, a wiele ludzi zalicza do nich wampiry, nie wiedzieć czemu.
Głodnemu wampirowi oddałabym się na pewno nawet jeśli zaraz po tym miałabym umrzeć w mękach. A jak sobie wyobrażam? Trudno powiedzieć, na pewno tajemniczy, mało towarzyski, mało mówi, nie wyróżnia się z tłumu, ale jednak czymś przyciąga uwagę.
To jedno z moich marzeń.




Widzę , ze koleżanka dokładnie myśli tak jak ja ;)
Tak jak Missy od bardzo dawna interesuje się wampirami , legendami i opowieściami związanymi z nimi. To jest fascynujące ;) . Czytam książki, oglądam filmy, opowieści , mity , legendy . Po prostu wszystko ;) .
Kurde , trudno mi dodać coś teraz od siebie , ponieważ Missy napisała to DOK£ADNIE tak jak ja bym to ujęła ;) .

wygląd ? Tajemniczy , o pięknym spojrzeniu i niespotykanych oczach, niezwykle przystojny i nieściągający na siebie uwagi .
I tak jak koleżanka powiedziała wcześniej , tez bez wahania dałabym się ogryźć wampirowi z mila chęcią. Poprosiłabym go , żeby mnie przemienił . To tez jest moim marzeniem ;)
_________________
I wtedy znowu czuję, jakbym miała za ciasną skórę, patrzę w górę i nie widzę nieba(...)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-03, 19:04   

Swojego czasu również się wampirami bardzo interesowałam; filmy, książki, anime - to był chleb powszedni. Dodatkowo samodzielne poszukiwania informacji o nich; ich klanach itd. Teraz już mi trochę przeszło, ale sądzę, że nie miałabym niczego przeciwko znajomości z wampirem.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-03, 19:54   

Missy napisa³/a:

Boże. :|



Nie martw się, to przechodzi. Był Harry Potter - przeszło, był High School Musical - przechodzi, jest Zmierzch - przejdzie.

Co do wampirów - wierzę, ale tylko w te z Transylwanii. Po prostu - i nie mają prawa się zjawiać gdziekolwiek indziej w moim mniemaniu ;] Jak się bronić przed wampirkiem? Ponoć skuteczne są Krzyże, Kołki, Srebrne kule do pistoletu. Jeśli wtedy, kiedy spotkam wampira nie będę miał przy sobie żadnej z tych rzeczy, będę spróbował się dogadać i wyśle go na pobliskie miasteczko :evil:
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:00   

PrzemQ napisa³/a:


Nie martw się, to przechodzi. Był Harry Potter - przeszło, był High School Musical - przechodzi, jest Zmierzch - przejdzie.


Nie przechodziłam fascynacji Potterem ani High School Musical. Być może przejdzie mi fascynacja - jak to nazywasz - Zmierzchem.
Szkopuł tkwi gdzie indziej - jeśli wziąłeś mnie za hot13, która dostaje palpitacji serca i ciśnienia 300/500 na dźwięk słowa Pattinson, tworzy słitaśne teledyski do jego muzyki, ma ochotę trzasnąć Kristen Stewart, umiera, bo nigdzie nie widać jej Edwarda - to się mylisz. :)
Zmierzch to rewelacyjna rozrywka i - fikcja literacka, co należy podkreślić. :)

Na wampiry dobry jest też czosnek, gdzieś mi się obiło o uszy. ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:02   

PrzemQ napisa³/a:

Co do wampirów - wierzę, ale tylko w te z Transylwanii. Po prostu - i nie mają prawa się zjawiać gdziekolwiek indziej w moim mniemaniu ;


A szkoda, bo ponoć całe rzesze były/są w Grecji, Turcji...Ponoś stary Konstantynopol był wprost przezeń opanowane.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:02   

Cytat:

Poprosiłabym go , żeby mnie przemienił . To tez jest moim marzeniem ;)
_________________



Nie śmiałabym go o to poprosić. ^^. Gdyby zechciał owszem, bo pragnę tego, ale nie mogłabym się narzucić. Spotkać wampira to jest marzenie na pierwszym miejscu, wiesz zamienić z nim parę słów dowiedzieć się czegoś niesłychanego z ich życia.

Tak przy okazji za tygodnie robię sobie tatuaż z tyłu głowy na szyi. To taki znak, który oznacza, że jestem kochanką wampira ^^.
_________________
ona umrze martwa.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:04   

Missy napisa³/a:


Tak przy okazji za tygodnie robię sobie tatuaż z tyłu głowy na szyi. To taki znak, który oznacza, że jestem kochanką wampira ^^.


O, to ciekawe. Można gdzieś zobaczyć wzór, jaki chcesz sobie zrobić? :)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:05   

Marcheline napisa³/a:

Można gdzieś zobaczyć wzór, jaki chcesz sobie zrobić? :)



Niestety nie, bo znalazłam go gdzieś w internecie i nie znajdę teraz w 5 minut. Jak tylko znajdę to obiecuję, że wstawię. Zaczynam poszukiwania.
_________________
ona umrze martwa.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:07   

Cytat:

Nie przechodziłam fascynacji Potterem ani High School Musical. Być może przejdzie mi fascynacja - jak to nazywasz - Zmierzchem.
Szkopuł tkwi gdzie indziej - jeśli wziąłeś mnie za hot13, która dostaje palpitacki na dźwięk słowa Pattinson, tworzy słitaśne teledyski do jego muzyki, ma ochotę trzasnąć Kristen Stewart, umiera, bo nigdzie nie widać jej Edwarda - to się mylisz. :)
Zmierzch to rewelacyjna rozrywka i - fikcja literacka, co należy podkreślić. :)



Natomiast nie podważysz tego że w tej chwili wiele osób zafascynowało się owym filmem. Rozróżniamy dwa rodzaje tej fascynacji: tak jak pisałaś, z tym trzynastolatkami (swoją drogą nie znam ani jednego nazwiska z tych których wypisałaś, nie czytałem książki) oraz fascynacje 'zdrową'... Myślę że można Ciebie zaliczyć do tej grupy. Po prostu wydaje mi się oburzające, że jedna książka zyskała taką popularność w krótkim czasie, podczas gdy książki <moim zdaniem> bardziej wartościowe leżą sobie w bibliotece... Zabił mnie ten pierwszy post, dlatego mnie poniosło. Jeśli Ciebie,Marcheline, lub kogokolwiek innego tym uraziłem to przepraszam. Każdy ma prawo do własnego gustu.

Co do czosnku, to ja także o tym słyszałem, ale wydaje mi się to zabawne pośród krzyży i kołków, dlatego tego nie dodałem.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com