Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-08-14, 19:35   

Nie myśl o tym nawet - nie warto.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Arameska  

User



Imię: Anna

Wiek: 29

Doczya: 17 Lut 2016

   

Wysany: 2017-08-16, 14:32   

A ja uważam, że straszenie gadkami nie warto wpadniesz w długi to głupota. W długi wpadają nieświadomi konsekwencji ludzie, którzy wiele nie myśląc łapią darmową kasę bez wizji jej spłacania a umówmy się wtedy chwilowki wychodzą meeeeega drogo. Jeśli jesteś świadom tego z czego korzystasz, czytasz dokładnie wszystkie druczki, twój problem finansowy jest chwilowy i wiesz że będziesz w stanie to spłacić to chwilówka nie jest wcale zła i nieraz ratuje skórę. Ja pracowałam do niedawna na umowę o dzieło (taki zawód). Pracodawca spóźniał się z wypłatą, nie miałam co zrobić jak opłacić mieszkania, zaskórniaki poszły na wakacje, wzięłam 1500, które spłaciłam jak tylko dostałam pieniądze, gdyby nie to musiałabym prosić się rodziców a tego chciałąm uniknąć.
 

Hejho  

User



Imię: Hania

Wiek: 29

Doczya: 17 Lut 2016

   

Wysany: 2017-08-21, 11:40   

Duże koszty poniosłaś?
_________________

 

Arameska  

User



Imię: Anna

Wiek: 29

Doczya: 17 Lut 2016

   

Wysany: 2017-08-22, 09:54   

Coś Ty, nieduże, spodziewałam się po tym straszeniu chwilówkami szczerze mówiąc ogromnych kwot. No ale też długo patrzyłam i porównywałam, wchodziłam na sowę finansową też sobie sprawdzać, nie wziełam sobie pierwszej lepszej o jakiej słyszałam. No i też nie kumulowałam sobie zaległości i z tego tytułu nie ponosiłam opłat, a w sumie za to najwięcej się płaci tak w praktyce.
 

Hejho  

User



Imię: Hania

Wiek: 29

Doczya: 17 Lut 2016

   

Wysany: 2017-08-23, 10:50   

No ta, najgorsze co można zrobić to tego nie spłacać a potem koszta dwa razy takie jak się wzieło.
_________________

 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com