Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-07, 10:31   

Pomalowany <3
Wiem, grafika bardzo skromna ale zabrakło farby na więcej. I wiem że pasek nie wygląda najcudowniej. Pierwszy raz robiłam.


 

Sebastien  

Stały User

Emo Boy



ImiÄ™: Sebastien

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-17, 18:07   Re: Wasz pokój

Lena_no napisa³/a:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój?



¦ciany mam białe, na jednej z nich na całości mam plakat z widokiem na Marseille. Na drugiej ścianie mam zdjęcia z Lyonu oraz zdjęcia całujących się imoł boy'ó XD
Mam proste białe meble, czyli biurko w roku, szafkę nocną i szafę na ubrania oraz półki nad łóżkiem ale to tylko takie "deski" wbite w ścianę, wszystko to ma metalowe wykończenia : ) £ózko dwuosobowe, duże z metalową ramą. Zawsze mam białą lub niebieską pościel. Na podłodze kafelki, również białe. Mam błekitne zasłony.
Nie mam rodzeństwa, więc śpię w nim sam.
Jest sporych rozmiarów : c
_________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-17, 19:11   

Ma 12 metrów na 10 jest pomalowany w dwóch kolorach, przechodzących przez siebie, zielony i brzoskwiniowy. Nie do końca umeblowany.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-11-17, 19:47   

Mój ma pomarańczowe ściany , zielone paski , kawałek białego koloru a sufit jest w kolorze zielonym w tym żyrandol stylowy oraz meble, biurko na nim Monitor i obok TV gdzie jest podłączone PS3 , skórzany fotel , łóżko o szerokości że spokojnie wejdą z 2 laski ;) barek z wódka i whisky. To wszystko ma niespełna kilka miesięcy :-)
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-18, 23:47   

Pełny zielony jaskrawy kolor ;) ładnie wygląda.Meblościanka na której znajduje się mała biblioteczka z książkami,komputer,pamiątki i inne drobiazgi,do tego jeszcze ciuchy oczywiście pochowane w szafie i półkach.A tak poza tym to jeszcze biurko,trochę żelastwa na ścianach ;> no inne mniej ważne rzeczy.
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

RikiTiki  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-26, 19:19   

Mój pokój jest super wykończony.
Ma niepowtarzalny styl i przyjemnie siÄ™ w nim przebywa.
Zacznę od koloru ścian w kolorze lekko żółtym, bo jest lekko rozweselający.
Mam zasłony również w kolorze żółtym i są na tych zasłonach narysowani ludzi, kwiaty. Na ścianach mam obrazek z pierwszej komunii świętej, lustro, krzyżyki.
A teraz napiszę trochę o meblach mam dwa biurka, jedno służy mi do nauki, a na drugim stoi mój komp:)
Mam szafÄ™, szafkÄ™ i szafkÄ™ wÄ…skÄ… sÄ… z drewna! w kolorze jasnego drewna.
Na tych półkach mam misie, i jakieś bałwany i kulę, która świeci.
Mam jedno duże łóżko, obok łóżka pufy i ława w kolorze ciemnego brązu.
Dywam mam w kolorze czerwonym!!!!!!!!!!!
_________________
TYLKO MNIE TU NIE BLOKUJCIE!!!!!
 

muszka  

Stały User

fikcja jest modna!



ImiÄ™: Marta.

Do³±czy³a: 28 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-06, 20:24   

Nie mam aż tak dużego pokoju, ale i tak swobodnie się w nim poruszam. Fioletowe ściany i jasne, białe meble. Na jednej ścianie mam mnóstwo zdjęć i plakat przypominający dosłowne Nic, tam też stoi biurko zawalone książkami. Po drugiej stronie mam szafę i regał z książkami, na górnej półce wśród książek mam piłkę, która naprawdę tam pasuje. ;x Przy regale mam taką długą kliszę - ramkę na zdjęcia. Przy kolejnej ścianie mam łóżko, obok fotele wiklinowe ze stoikiem. No i chyba finito.
 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-03-13, 20:08   

Mój pokój jest cały z drewna, mam boazerie na ścianach, podłogę mam z drewna, i szafki z drewna. Jest bardzo przytulnie i panuje miła atma.

[ Dodano: 2011-03-13, 20:08 ]
Mój pokój jest cały z drewna, mam boazerie na ścianach, podłogę mam z drewna, i szafki z drewna. Jest bardzo przytulnie i panuje miła atmo.
_________________
:)
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-13, 21:45   

Graffiti na 1 scianie a pod nim lozko,na przeciwko meble ,akwarium z rybciami <3 kolory ? niebieski na scianach..
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-13, 23:43   

Obecnie jasno zielony, pełno plakatów różnych kapel, biletami z koncertów drzwi do pokoju ozdobiłem, jest niewielki, przytulny, pełno ubrań w różnych dziwnych miejscach leży, i pełno sprzętu komputerowego o bliżej nieokreślonej funkcji.
_________________
lol
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-12-13, 13:56   

Mój pokój cały w brązie- dosłownie.
Jest mały, bardzo przytulny. Ciężko się w nim porusza.
Dwa łóżka, szafa, regały i szklana ława oraz fotel. Na suficie gwiazda, ułożona ze światełek. Na ścianach świecące gwiazdy i księżyce, aniołki, mikołaje. Wszędzie porozstawiane świece (bo zbieram).
Gdzieś tam walają się ciuchy i książki, niestety.
Niektórzy mówią, że kiedyś to wszystko się zapali.
_________________
W miękkim futrze kota
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-12-13, 18:22   

Obecnie mam białe ściany, na jednej jest fototapeta z nowojorską ulicą, na drugiej pasek tapety z Broadway'em. Prócz tego wiszą wydruki różnych starych plakatów filmów amerykańskich w antyramach. Na podłodze mam czarno-szary dywan. W jednym rogu stoi moja rozkładana w łóżko jednoosobowa kanapa-fotel w kolorach bordo. Naprzeciw stoi piętrowe łóżko młodych. Obok czarna wąska szafa z przeszkolnymi drzwami, biurko, a pod oknem pianino elektryczne. Pominę wszelkie duperelki, jak kosze na segregatory, na śmieci, na teczki, ołówki, itp. Zamiast firan mamy bordowe rolety.
Tyle :) Przy chwili czasu może wrzucę jakieś fotki.
_________________
meow
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-12-13, 20:05   

Ja mam 2 ściany skośne i 2 "normalne" (poddasze). Proste są żółte, a skośnych boazeria. Raczej mały pokój do tego muszę go dzielić z siostra, ale jeszcze tylko trochę, tylko trochę <3 Wracając do tematu to oczywiście 2 łóżka, komoda, biurko + pełno rzeczy (zarówno potrzebnych jak i nie)
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-12-13, 22:10   

ooo napisa³/a:

Mój pokój jest cały z drewna, mam boazerie na ścianach, podłogę mam z drewna, i szafki z drewna. Jest bardzo przytulnie i panuje miła atmo.


a wszystko nie zawala się tylko dlatego, że korniki trzymają się za ręce ;)

ja mieszkam w bloku, także dużego pola do popisu nie mam.
jedna ściana bordowa, reszta piaskowe, sufit biały. sam sobie pomalowałem latem:) łóżko, szafa, biurko z dokumentami, komputer no i... sprzęt grający:) dwie duże kolumny, amplituer i troche płyt to najważniejsze elementy wyposażenia. zdjęć nie wrzucam, ponieważ jestem okropnym bałaganiarzem:P
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-12-13, 22:39   

białe ściany, drewniane meble. oliwkowozielona kanapa z elementami z ciemnego drewna. wiklinowy koszyko-stolik na książkę. na ścianie szeroka półka, a w niej książki i gadżety. i hicior, biała skóra w roli dywanu ;d nie mam dużo mebli, cenię minimalizm. duże nagromadzenie niepotrzebnych przedmiotów mnie rozprasza. ale powieszę jeszcze duże zdjęcie, ale to dopiero kiedy będę w posiadaniu odpowiedniego.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com