Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-14, 19:32   

Wraz z partnerem zajmujemy piętro w jednorodzinnym domu, więc można powiedzieć, że mamy całkiem przytulne czteropokojowe mieszkanie. Definitywnie za "mój" pokój uważam niedawno ukończoną sypialnie. ¦ciany są ciemnobrązowe, podłoga jasna. Meble zaś białe. Dominuje kobieca ręka, więc niestety w tej kwestii mój Facet jest stracony. ;) Osobno jest wejście do mniejszego pokoju, w którym mieści się garderoba. Tak samo jak napisała sheilven,

sheilven napisa³/a:

nie mam dużo mebli, cenię minimalizm. duże nagromadzenie niepotrzebnych przedmiotów mnie rozprasza.

Pozostałe dwa pokoje to salon zagracony sprzętem grającym oraz pokój gościnny, który służy mi jednocześnie za pokój do nauki.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostatnio zmieniony przez slow 2013-01-12, 19:55, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-16, 23:57   

slow, eeeej, mamy takie same stoliki nocne i komodę! :-D Ikeowa seria Hemnens? W moim przypadku wersja poszerzona o łóżko i szafę z tej samej serii. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-17, 08:20   

Porcelana., Tak! :-) W sumie zaczęło się od tego, że toaletka jest z tej serii, więc później wszystko trzeba było dobrać z tej samej serii. I póki co zadowolona jestem. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-12-17, 13:15   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój


Wcześniej pomieszkiwałem w własnym, małym, ale przytulnym i bardzo kameralnym pokoiku. Miałem łóżko, po lewej stronie szafka cała w biletach po koncertach, po prawej parę mebli na ubrania, wystarczyło zasunąć drzwi i miałem własne sanktuarium, pustelnię. Teraz jego zajął brat, ja się przeniosłem do większego. Owszem, ogromne łóżko się przydaje ( :-P ), głośniki i możliwość oglądania filmów na kablu na tv też, ale straciłem spokój. Cały czas ktoś łazi, bębni tv, śpię w łóżku obok łóżka mamy, więc intymności generalnie prawie zero, już nie mogę siedzieć do późna w nocy. No i plakatów nie mogę powiesić.
Nie mogę się doczekać dnia w którym się wyprowadzę. Kupię sobie pomarańczowego kota, nazwę go Garfield, i kupię ogromne plakaty z Blues Brothers czy Eastwoodem.
_________________
lol
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-17, 13:48   

slow, jaki śliczny pokoik *____*
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-17, 13:52   

Qukułka, dzięki! :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostrowczanin

User


Do³±czy³: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-03, 20:49   

http://zapodaj.net/8701eb77db07.jpg.html
http://zapodaj.net/ce429cf952fe.jpg.html
http://zapodaj.net/4376dead50fb.jpg.html
http://zapodaj.net/4432802b7cae.jpg.html
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:18   

Lena_no napisa³/a:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój?



Kolor: zielony.
Co się znajduje? Typowo: wersalka, biurko, krzesło, dywan >D, regał, szafa.
¦pię sama, ewentualnie z pająkami z podwórka w lato ._.
Taki sobie o.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:31   

Właściwie mój pokój nie jest specjalnie ładny, kolorowy, subtelny.
Nie mogłam zbytnio pofantazjować z jego aranżacją, bo mam boazerię na ścianach. Ogólnie całe piętro jest do mojej dyspozycji, więc przynajmniej łazienkę mam w kolorze niebieskim.
Mam obrazy na ścianach, wujkowie są malarzami. Więc roi się od obrazów Matki Boskiej, Jezusa.
Mam też wyrzeźbiony krzyż w drewnie, który wisi mi nad łóżkiem.
Szafki nad łóżkiem z książkami. Misie na łóżku, śpią sobie w moich nogach. Czasami ze mną. Biurko, dwa łóżka. Ogromna mapa Unii Europejskiej. Na zasłonach motyw kwiatowy, na dywanie również.
Mały pokój.
_________________
W miękkim futrze kota
 

lucy22

User


Do³±czy³: 27 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-27, 12:50   

mam niewielki ale przytulny pokoj, sciany sa koloru fioletowego mam w nim biurko, szfe, stolik, lozko, komode i polki nba scianach :-)
_________________
mdf gięty | odgrzybianie ścian Olsztyn | kosmetyki naturalne | redagowanie prac
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-11-27, 20:21   

Na ścianie farba Magnat S35 Spokojny Agat, która jest miejscami nieźle poobijana i poobcierana, łóżko, dwie szafy, biurko, TV na ścianie, mapa na ścianie, jakiś obrazek Zamku Krzyżackiego w Malborku, tablica korkowa (na której też jakieś trzy obrazki wiszą od ponad roku, bo nie mam tam co przyczepiać...

Na półkach kilka jakiś atlasów czy czegoś tam (nawet nie wiem co, nie lubię książek, to nie stoją), jakieś pierdołki z kilku wycieczek i wypraw. Na biurku lampka, długopisy, karteczki 8x8cm, monitor, głośniki, najważniejsza część pokoju.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-11-27, 23:13   

Mój pokój. £óżko , szafa na ubrania, na niej stoi shisha i bongo. 2 półki na resztę ubrań i kilka książek.
Biurko, na biurku monitor pod nim PC. Głośniki mam w rogach pokoju.Kwiatów nie mam, firanek nie mam, mam rolety. Kolor ścian zielony przechodzący w niebieski. Przede mną jest namalowane wielkie logo Defqonu i Qlimax'a i poukrywane listki ganji.
Słychać echo jak się głośniej rozmawia..mój pokój jest słabo umeblowany.
Mi pasuje.
_________________
You know who i am
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-28, 14:33   

sznurek napisa³/a:

poukrywane listki ganji.


HARDO!

mój pokój zawsze był dla mnie kompleksem, nie potrafię wydobyć z niego charakteru. ściany mam pomalowane na granatowo, część obkleiłam lustereczkami, część gazetami. sufit jest drewniany, tak jak podłoga, biurko, szafa, półki na książki i komoda. łóżko jest piękne, bo to ja je wybierałam, takie hm, żelazne, fajne. przed nim leży biało niebieski dywan. drzwi balkonowe, kilka kwiatów na podłodze, nad łóżkiem okno, ogólnie to w pokoju jest ciemno, co mnie strasznie wkur.wia, muszę to zmienić w najbliższym czasie.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2012-12-08, 15:24   

mam mały pokój i na szczęście nie dzielę go z rodzeństwem :-D
przydałoby się wszystko w nim zmienić
 

totill  

Stały User

Wagabunda!



ImiÄ™: Antonina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-10, 23:23   

O, zawsze chciałam mieć granatowe ściany!
A mam "pieczarkowe", czyli w rzeczywistości jasnopomarańczowe. Dywan niebiesko-granatowy, meble drewniane, półka z książkami prawie na całą ścianę. Mam taką fajną szafę trzydrzwiową z lustrem; na szafie pełno kartonów, pudełek. Laptopa na biurku.
I straszny bałagan na podłodze ^^'
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com