Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

benc  

Stały User

Szukam miłości...


Doł±czył: 28 PaĽ 2009

Sk±d: jestem?

   

Wysłany: 2012-06-18, 18:29   

podczas wysiłku - treningu, najważniejszą rzeczą jest nawodnienie oraganizmu a nie ugaszenie pragnienia.
napoje izotoniczne sa najlepsze, poniewaĹĽ najlepiej nawadniaja nasz organizm...
_________________
Nie bój się mówić że kochasz,
nie milcz bo miłość znów cie ominie
 

Kroxagon  

User


ImiÄ™: Kuba

Doł±czył: 09 Cze 2012

   

Wysłany: 2012-06-20, 15:31   

Blaugrana napisał/a:

W czasie biegania piję strasznie mało, w sumie... Na treningach staram się nie pić nic, by na zawodach się nie opijać. Czasem jednak pragnienie jest silniejsze i staram się mieć przy sobie malutką buteleczkę izotoniku lub wody mineralnej (:




Duży błąd... jeśli czujesz pragnienie, to znaczy iż twój organizm jest już ODWODNIONY. Powinno się pić co jakiś czas, ja np. pije na treningu co 4-5 min 2-3 łyki wody. Jeśli pijesz mało, tymbardziej w taką pogodę, powodujesz osłabienie organizmu... nie mówiąc o aspekcie zdrowotnym. W ciągu dnia powinno się pić ok 2 l wody, jeśli ćwiczysz spokojnie ponad 3 l wody.
 

niktznany

Stały User


Doł±czył: 20 Kwi 2010

   

Wysłany: 2012-07-12, 10:45   

Podczas treningu zazwyczaj wodę, czasem piłem zieloną herbatę w dużej butelce (ale nie nestea czy lipton, tylko zrobioną w domu). Po treningu, takim bardziej hardcorowym, to piję izotoniki, żeby dotoczyć się jakoś do autobusu i odzyskać trochę energii. Wybieram jednak te z cukrem, niż z aspartamem czy innymi słodzikami, bo wolę zwykły cukier, niż środki, które niszczą wyściółkę jelit.
 

marekpatryk2

Wymiatacz


Wiek: 29

Doł±czył: 05 Lip 2012

   

Wysłany: 2012-07-12, 12:12   

Woda niegazowana - lekki trening
Woda mineralizowana - średni trening
Izotoniki(nie mylić z Powerade, który jest napakowany chemią i innymi shit'ami) - ciężki trening

Ja to tak dzielÄ™.
 

shayene  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 01 Wrz 2012

   

Wysłany: 2012-09-01, 19:12   

Zawsze pijÄ™ wodÄ™ niegazowanÄ…- Kropla Beskidu lub ÂŻywiec ZdrĂłj.
 

andzulusika  

User



Doł±czyła: 19 Kwi 2009

Sk±d: My World :)

   

Wysłany: 2012-10-11, 10:58   

Najlepiej podczas ćwiczeń na fitnesie pic wode :). Zdecydowanie najlepiej gasi pragnienie. Wiele moich koleżanek kupuje taką, ktora akurat jest w klubie ale ja akurat biore po prostu kranowke w bidon ;p. dla mnie to standard odkad moja przyjaciolka powiedziala mi że woda z kranu wedlug badań jest zdrowsza od wody w butelkach i lepiej nawet ja pic. Niektóre z dziewczyn z mojej grupy tez sie przerzucaja.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com