Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dziecko wołczyna

User


Do³±czy³: 29 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-30, 00:20   WoÅ‚czyn 2010!

Doświadczyliście kiedyś w życiu czegoś takiego, co nazwalibyście punktem zwrotnym? czegoś, co wywróciło Wasze życie do góry nogami i sprawiło, że szara rzeczywistość nabrała kolorów? Czegoś, co sprawiło, że odnaleźliście sens życia?

Mi się udało przeżyć coś takiego. Stało się to tylko dla tego, że raz zaryzykowałam. Generalnie kiedyś byłam osobą bardzo nieufną i ostrożną. Znajomi opowiadali mi o Wołczynie. Słyszeliście o czymś takim? Ja, gdy usłyszałam o tej akcji pierwszy raz, stwierdziłam, że na coś takie może porwać się tylko banda idiotów. Ale im dłużej mi o tym mówili, tym bardziej byłam ciekawa, o co tak właściwie chodzi. Zaryzykowałam i pojechałam tam z nimi. Ciekawość zwyciężyła nad nieufnością ;) W wielkim skrócie wyglądało to tak: przez tydzień spałam pod namiotem, poznałam około setki osób (bo wtedy tydzień był dla mnie zdecydowanie za krótki, żeby poznać jeszcze pozostałe 900 osób ;P), każdego wieczoru szalałam na koncertach i generalnie spędziłam tam jedne z najpiękniejszych dni w moim życiu. Co najważniejsze zupełnie zmieniłam swój sposób patrzenia na świat. Szczególnej metamorfozie uległ obraz kościoła, który tkwił w mojej głowie. Zobaczyłam, że kościół jest naprawdę żywy. Najbardziej niesamowita była dla mnie postawa innych ludzi. 1000 osób, które ledwo co się znały, potrafiło razem modlić się, śpiewać na chwałę Pana, tańczyć dla Niego i Go uwielbiać. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim, żeby młodzi ludzie tak otwarcie mówili o tym, co czują, co im leży na sercu, czego się boją, z czym sobie nie radzą, co jest ich powodem radości itd. Tej wołczyńskiej atmosfery nie da się zapomnieć ;)

Chciałam Was zaprosić, żebyście też zaryzykowali 6 dni swoich wakacji i przyjechali do Wołczyna i przekonali się, że życie naprawdę może być piękniejsze ;)

12-17 lipca 2010 - XVII Spotkanie Młodych w Wołczynie!

Jeśli tylko ktoś byłby zainteresowany, to służę radą i wszelkimi informacjami ;)

I zostawiam Wam kilka linków, żebyście mogli choć trochę poczuć ten wołczyński klimat ;)

http://vimeo.com/9090559
www.wolczyn.kapucyni.pl
http://www.youtube.com/watch?v=5EjrrU-wH4w
http://www.facebook.com/#...29135705?ref=ts
 

Ostatnio zmieniony przez dziecko woÅ‚czyna 2010-05-30, 00:33, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-30, 00:26   

A dwa tygodnie później Woodstock <3 .
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-05-30, 00:53   

Cytat:

Chciałam Was zaprosić, żebyście też zaryzykowali 6 dni swoich wakacji i przyjechali do Wołczyna i przekonali się, że życie naprawdę może być piękniejsze ;)



świetnie śmierdzieć przez 6 dni, być otoczony zewsząd kapucynami i słuchać chrześcijańskie piosenki...
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

dziecko wołczyna

User


Do³±czy³: 29 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-30, 00:59   

Zanim tam pojechałam myślałam bardzo podobnie ;)
 

Hippika  

User

I love dressage! :*



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Cze 2010

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2010-06-13, 17:47   

£iii! :* A skąd jesteś? Może się spotkamy w tym roku na Wołczynie! Tam jest genialnie, a jak komuś to nie pasuje to niech żałuje.

Cytat:

świetnie śmierdzieć przez 6 dni,


Można sobie wykupić prysznic.

Cytat:

być otoczony zewsząd kapucynami i słuchać chrześcijańskie piosenki...


Kapucynie z reguły są bardzo fajni. Tacy weseli, otwarci i trochę zwariowani ;) A muzyka jest nie tylko chrześcijańska.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-13, 19:09   

JadÄ™, jadÄ™, jadÄ™. :-)
I na Woodstock też jadę - stopem, z przyjaciółmi. Podobnie jak na Wołczyn.


Hippika napisa³/a:

Kapucynie


Może literówka, ale... kapucyni. :-)

Frozy napisa³/a:

świetnie śmierdzieć przez 6 dni, być otoczony zewsząd kapucynami i słuchać chrześcijańskie piosenki...


Najłatwiej Ci wyrokować o rzeczach, na których się nie znasz?

Primo: Są prysznice, są krany. Wszystko można, jak się chce.
Secundo: Kapucyni giną w tłumie ludzi, jest ich nieporównywalnie mniej, niż uczestników.
Tertio: Choć spotkanie ma charakter czysto ewangelizacyjny, nie grają tam sacro polo ani wyłącznie muzyki chrześcijańskiej.


dziecko woÅ‚czyna napisa³/a:


Jeśli tylko ktoś byłby zainteresowany, to służę radą i wszelkimi informacjami ;)


Wiesz może, kto dokładnie gra w tym roku?
Coś mi się obiło o uszy, że ma być i 2Tm2,3 i Anastasis... <3
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

dziecko wołczyna

User


Do³±czy³: 29 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-15, 11:42   

W tym roku zagrajÄ… Akurat, Bethel, I.N.D., Siewcy Lednicy i tradycyjnie KapBand ;)

Cieszę się, że znalazłam na forum inne dzieci wołczyna xD Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na miejscu ;)
Marcheline i Hippika, który raz jedziecie na Wołczyn? ;)

Pax!
 

Hippika  

User

I love dressage! :*



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Cze 2010

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2010-06-15, 15:11   

Marcheline, literówka ;)

Ja jadÄ™ dopiero 2 raz i zaciÄ…gam ze sobÄ… 2 osoby :D
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-15, 15:50   

Ja byłam już kilka razy, ale zawsze musiałam jechać trochę szybciej, to będzie mój pierwszy pełny pobyt. :)
Być może gdzieś tam się spotkamy, jeśli rzuci się Wam w oczy czarnowłose, ciemnookie dziewczę w trampkach, to zagadujcie. ;D Najwyżej to nie będę ja;)


Akuraci będą, szał :)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com