Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kinga23  

User


Wiek: 25

Do³±czy³a: 03 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-03, 19:31   Wolontariat w Poznaniu

witam, szukam wolontariatu w Poznaniu. Mam 15 lat i zależy mi, aby ktoś podał konkretne miejsce, w którym mogłabym zostać wolontariuszem.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-09-03, 21:39   

Zoo, Palmiarnia.

Polecam Greenpeace, tam można też zostać Fundraiserem, gdzie robisz świetną robotę, jednocześnie pozwalającą na zdobycie dużego doświadczenia i spoko płatną.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-09-04, 11:08   

Cześć,

Biorąc pod uwagę Twój wiek, też pomyślałam od razu o Zoo, ponieważ sama o nim myślałam w swoim czasie, tylko wtedy wymagano ukończenia 16 roku życia.
Teraz nic o tym nie piszÄ… ;)
Wolontariat - Zoo

Poza tym mój kolega pomagał jako Wolontariusz dzieciom - przy nauce, doradzał, pomagał rozwiązywać problemy etc.
Tyle, że on nie z Poznania, ale myślę, że u nas też by się coś znalazło.
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-09-05, 09:41   

Ja zaczynałem w ogrodzie zoologicznym w Poznaniu, w wieku 16 lat. Czy nawet zrobili wyjątek i prędzej, lecz musi być zgoda rodziców/opiekunów. W starym zoo bez problemów się dostaniesz, w nowym różnie bywa, ponieważ oni tam mają też masę studentów na praktykach, stażach itp.

W starym zoo są bardzo mili pracownicy, przesiedziałem tam 5 lat. Co prawda, po starym, starym zoo ani śladu, kiedyś było inaczej ; )
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com