Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

piesek.preriowy  

User


Wiek: 28

Doł±czył: 04 Maj 2017

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2017-07-18, 10:48   Wszystko na temat robienia prawa jazdy

Chciałem się zapytać jak wygląda cała procedura robienia prawa jazdy? Od czego zacząć? Słyszałem o jakichś rejestracjach w urzędach i nie wiem czy to prawda i w ogóle o co w tym chodzi... Czy wszędzie przebiega to w taki sam sposób? Dodam, że mieszkam w Krakowie.
 

Justtina  

Wymiatacz


Doł±czyła: 30 Lis 2012

   

Wysłany: 2017-07-18, 11:59   

Najpierw idziesz do szkoły jazdy, potem do urzędu, by dostać numer kandydata. Później badania, kurs, jazdy i zapisy na egzaminy.
 

pawel8246  

User


Imię: Paweł

Doł±czył: 09 Cze 2017

Sk±d: TarnĂłw

   

Wysłany: 2017-07-18, 12:52   

Justtina napisał/a:

Najpierw idziesz do szkoły jazdy, potem do urzędu, by dostać numer kandydata. Później badania, kurs, jazdy i zapisy na egzaminy.


Ja zrobiłem najpierw ten numer kandydata czy jakos tak w urzedzie komunikacji i badania u rodzinnego. Potem do szkoły z wszystkimi papierkami. To nie ma roznicy w kolejnosci ale lepiej miec wszystkie papierki i zalatwic raz a porzadnie. Do prawa jazdy mozna przystapic 3 msc przed 18. Egzaminy zdawac miesiac przed a prawko dostac dopiero na 18 najwczesniej
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Doł±czyła: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wysłany: 2017-07-29, 10:11   

Zapisujesz się do szkoły jazdy. Potem oni Ci już wszystko powiedzą.
 

tadek  

User


Wiek: 28

Doł±czył: 18 Maj 2017

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2017-08-14, 12:19   

wszedzie tak samo wyglada, to sa procedury odgornie narzucone, nie przez szkole jazdy. idz najpierw do urzedu zeby ci ten numer nadali, bo szkola jazdy i tak cie tam odesle. bez sensu chodzic na dwa razy. no i badania zrob. jak juz bedziesz mial i jedno i drugie to wtedy idz sie zapisz na kurs. numer wyrabiaja bezplatnie, ale za badania juz musisz odpalic kilka dyszek. nie pamietam ile dokladnie i czy cena jest stala wszedzie czy zalezy od przychodni. ja dopiero sie tez za to zabieram, dziewczyna moja juz jest po kursie i egzaminie, teraz moja kolej. chyba pojde tak jak ona do auto akademii, ale najpierw ta papierologie musze ogarnac.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com